Super naprawy powypadkowe Warszawa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Firma zajmuje się naprawą nadwozi od 1977 roku i robi naprawdę kapitalną robotę.

www.naprawy-nadwozi.pl

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: insigniapro dnia 2011-09-01 13:05:15 ]
  
 
Ile Ci zapłacili za reklamę? A może sam reklamujesz swój warsztat

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
hehe naprawiałem tam auto powypadkowo
  
 
Cytat:
2011-09-02 15:10:39, Biały pisze:
Ile Ci zapłacili za reklamę? A może sam reklamujesz swój warsztat


Cytat:
insigniapro
Wysłany: 2011-09-28 08:40:40

hehe naprawiałem tam auto powypadkowo


W dwóch sprawach:
1/Rozumiem, że reklamy są nie fair, ale jak to jest portal motoryzacyjny to chyba podobnie jak wpisy ostrzegające prze zakładami, które potrafią tylko spaprać robotę powinny być traktowane tak jak te co zakłady dane chwalą. Chyba lepiej zapobiegać i polecać tych dobrych, niż kląć, wylewać żale na forum i poprawiać. A tu jak ktoś coś napiszę, że polecam, to od razu ile zapłacili Ci za reklamę....
2/Również naprawiałem w tym zakładzie auto powypadkowe i muszę się zgodzić z opinią że są rewelacyjni. Zresztą odpowiedziałem już kiedyś na tym forum w innym temacie odnośnie tego zakładu, podobnie jak pytałem się o inny i też zamieściłem zarówno pytanie jak i odpowiedź będącą moją opinią po dokonanej naprawie...
To tylko takie przemyślenia, bo akurat mam chwilkę czasu i wszedłem sobie na forum
  
 
Cytat:
2011-09-01 13:04:43, insigniapro pisze:
Firma zajmuje się naprawą nadwozi od 1977 roku i robi naprawdę kapitalną robotę. www.naprawy-nadwozi.pl



W pełni popieram wpis insigniapro Ja również miałem styczność z tym serwisem, i to całkiem niedawno bo na początku marca br. Jakiś koleś przywalił mi w drzwi na parkingu przed tesco i trzeba było coś z tym zrobić. W warsztacie ładnie wszystko wyprostowali i uzupełnili szkody w lakierze tak, że nie można odróżnić, że coś było przy nim "kombinowane". Jak najbardziej serwis godny polecenia.

[ wiadomość edytowana przez: gigy dnia 2012-05-07 02:03:23 ]