ZLOT !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Panowie! Póki jeszcze nie spadł śnieg i nie nękają nas deszcze, póki jeszcze nie zdjeliśmy alufelg i jeździmy na letnich oponkach, powinniśmy zrobić ZLOT!!! Jeszcze na starym Forum była mowa o zlocie wrześniowym i co???

POPRZEDNI ZLOT!!!
  
 
Proponuje poczátek pazdziernika :0 - poniewaz do 28 wrzesnia jestem w anglii
Ale pierwszy weekend pazdziernika powinien byc ok, tylko gdzie?

Moze na cargo ?
  
 


...mi na Cargo jak najbardziej pasuje (termin też może być). A innym???

POPRZEDNI ZLOT
  
 
Dlaczego taki hu... odzew? Czyżby nikt nie miał się ochoty spotkać? Moglibyśmy zrobić od holery nowych fotek i zrobił bym następną galerię "IV ZLOT ESPERO"...
Mam się spotkać sam z Lasombrą???


POPRZEDNI ZLOT
  
 
Lukasz ja rowniez wpadam, przygotujcie jakis dokladniejszy plan takiego zlotu i dopiero wtedy ludzie zaczna sie decydowac!!!
pzodrawiam wojtek
  
 
Przypominam ci lukasz ze i tak mielismy sie spotkac
hehe wszak zdjecia trzeba cyknac
no a moze tez i piwko wychyic moze niewaistow swoim zdjecia przy bolidach zrobimy ?

Pozdrawiam
Lasombra
  
 


Masz rację Lasombra! Chyba spotkamy się sami bo odzew jest fatalny - tylko MNTSZ się zadeklarował - najwyżej wpadnie do nas do Wesołej i w trójkę se urządzimy małą sesję zdjęciową
To jak z terminem chłopaki? Kiedy proponujecie?

PODSTRONKA KLUBOWA - GALERIE
  
 
ok
jak tylko wroce z anglii czyli 29 mozemy sie spotkac
  
 
Osobiscie wolalbym pierwszy tydzien pazdziernika, podajcie dokladne dane, bede jechal z lodzi
pozdrawiam
wojtek
  
 
Ja tez bylbym chetny, ale pod jednym warunkiem Lasombra musimy sie scignac, bo ciekaw jestem ogromnie jak sie maja do siebie osiagi naszych esperakow Moj calkowita seria, i twoj z dodatkami.
Tyle ze nie moge byc 29 , pozniejszy termin jest mi obojetny. Proponuje 1 tydzien pazdziernika.
  
 
ok moze byc pierwszy tydzien pazdziernika, tez jestem za
Krawat a jak by to wygladalo jak by nowy admin klubu przegral wyscig ? )))))))

jasne mozemy sie scignac
wspaniale 1,5 GLX przeciw drugiemu GLX bedzie na co popatrzec
  
 
Hehe! mozemy to nazwać : "wyscigi potworów", dac reklame na miescie,zorganizowac trybuny, profesjonalny stoper. krede do narysowania lini na asfalcie, i interes sie kreci ...
  
 
siemka, też przyjade kiedyś na zlot tylko niech ulepsze moją furke, narazie zacząłem od audio czyli z tyłu dwudrożne magnaty a z przodu nie wiem jakie wymiary mieszczą się maxymalnie, cd pionierek, co o tym myślicie? Tomek.
 
 
No to zalezy czy Pionier czy Pioneer.
  
 
Pewnie, że pionieer.
 
 
Aaa, to juz nieznacznie lepiej niz Pionier.
Kurka, jak znam zycie to znow zlape jakas imprezke i sie nie pojawie na zlocie, tradycyjnie...
  
 
Dawno tu nie zaglądałem, ale na zlocik na cargo się piszę tylko proszę na e-mail na wszelki wypadek krzysztofkuczynski@acn.waw.pl, chętnie bym się szarpnął z jeżykiem bo w rudnikach nam nie wyszło Pozdrawiam Diackon
  
 
I ja chętnie przyjadę poznać Kolegów osobiście, ale śądzę, że na starym forum odzew byłby lepszy! ( i to duuużo). Ja się na nikogo nie gniewam i mam w dupie kłutnie międzyforumowe ale pod Wasze myślenie poddaję temat: Czy można zrobić coś na siłę??? Ni huhu, a na to wychodzi, sorki ale to moja obserwcja
pozdrawiam Wicio