Koszulki LKP edycja 2012 - TEMAT ZBIORCZY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jestem podobnego zdania: prosta grafika przedstawiająca Łade (do wyboru?) i znaczek klubu.
  
 
Wydaje mi się że im prostszy wzór tym lepiej.
Małe logo klubu z przodu i duże na plecach bez rysunku samochodu,
jeśli chodzi o trwałość można to wyhaftować a nie drukować


pzdr
CHIO
  
 
Tak czy tak biorę, mam tylko nadzieję że jakością i wzorem będą wzbudzać uznanie. Wszak to LADA to brzmi dumnie.
  
 
Cytat:
2012-01-18 18:54:03, brabus55 pisze:
...a z tym "proszę lepiej poznać historię", to nie wiem co powiedzieć, po prostu bez komentarza ....



Brab, podpowiadam - poczytaj o historii zakładu i od kiedy nosi nazwę АвтоВАЗ. Twój samochód nie OAO АвтоВАЗ wyprodukował.

Pozdrawiam,
@lex


[ wiadomość edytowana przez: alex76 dnia 2012-01-19 18:14:37 ]
  
 
Cytat:
2012-01-19 18:12:45, alex76 pisze:
Brab, podpowiadam - poczytaj o historii zakładu i od kiedy nosi nazwę АвтоВАЗ. Twój samochód nie OAO АвтоВАЗ wyprodukował. Pozdrawiam, @lex





Sorry, ale już nie mogę dosadniej, wytłumaczyć Ci że ty był tylko PRZYKŁAD.
Swoją drogą dobrze że nie wrzuciłem przykładu koszulki z logo "Łada Klub Polska, bo jeszcze byłbyś w stanie mi tłumaczyć, że to nie " Łada Klub Polska" wyprodukowała mój samochód

[ wiadomość edytowana przez: brabus55 dnia 2012-01-19 19:01:48 ]
  
 
Mi osobiście najbardziej podoba sie projekt przedstawiony przez emde w pierwszym poście. Takie jak zaproponował brabus to mogę sobie w Mielnie zrobić (nawet na kubku mi nadruk zrobią) i to z moją Ładną a nie brabusa . Bez urazy

[ wiadomość edytowana przez: Kamil_H dnia 2012-01-19 20:46:21 ]
  
 
Również jestem za projektem emde. Najlepiej jakby model na koszulce mógłby być w wersji "na glebie"
  
 
emde twój projekt chyba będzie najlepszy moim zdaniem prosty wzór będzie najlepszy
  
 
Są jeszcze osoby, które chciałyby się wypowiedzieć na temat tego co ma się znaleźć na koszulce, jej koloru i kształtu (t-shirt, polo) ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Są. Ze wszystkich propozycji ja wybieram tą koszulkę:

Skromna, nie krzykliwa, a zarazem elegancka. Ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i wygra większość. Na pewno zrobię taką koszule we własnym zakresie, jeżeli pozwoli mi BRABUS

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nie ma problemu Szoko
  
 
Mi się najbardziej podoba pierwszy projekt Emde, z dwoma uwagami:

- fajnie jakby była możliwość wyboru modelu (ja np. chciąłbym 2106. Jeśli taka opcja znacznie zwiększy koszty to niech będzie to klasyk np. 2101, 2103

- zostawiłbym tylko logo i napis na piersi, bez tego wielkiego na plecach
  
 
Wybieram



Zdecydowanie najfajniesze.

DEx
  
 
Poczekam do końca stycznia na resztę opinii/propozycji i będę pomału robić listę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dla mnie bomba oczywiscie jak najbardzień czerwień była by ok Tylko tak se mysle zeby na samym przedzie było same auto, a z tyłu Łada Klub Polska .... czyli tak jak jest.. ale projekt jak najbardziej. Polo by było ok ale tylko z czerwonym emblematem Łady takiej ka zostało zaprezentowane na poczatku postu. Pozdrawiam
  
 
PRZÓD:



TYŁ:



Panowie, zrobiłem drugą prostszą wersję mojego pierwszego projektu. Widzę po dyskusji część widziałaby 2107 na koszulce, część 2103/06 a i na pewno znaleźliby się chętni na wizerunek Kopiejki.

Dlatego ta propozycja to typowy KOMPROMIS - moim zdaniem projekt dobry na pierwszy ogień, po kilkuletniej przerwie w zamawianiu koszulek. Jedyną wadą powyższej koszulki jest kolor - mimo swojego "oldschoolowego" wyglądu czarny przyciąga w upale słońce jak cholera, reszty wad nie stwierdzam.

Pomysł poddaję dyskusji, żeby potem nie było gadania o braku demokracji.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
To będzie chyba najlepszy projekt Prosta koszulka i logo klubu
  
 
Jest oczywiście opcja aby tło koszulki było białe lub typowo ładowskie - czerwone (przy białych literach loga) bo jak słusznie napisał mi Szokolada na gg czarna koszulka po kilku/kilkunastu praniach może (aczkolwiek nie musi) zrobić się szara...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
E tam szara. Jak się zrobi taką za 25zł a nie za 10 to się szara nie zrobi. Mam kilka koszulek "okolicznościowych" czarnych i wszystko jest OK. Podstawa to dobry GRUBY materiał.
  
 
Dla mnie wersja z modelem auta jest ciekawsza Ale jak ma być kompromis to niech będzie i koszulka bez auta chociaż wolałbym z