[131] poprawiona seria po mojemu.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Trochę się robi już i dalej będzie robiony ale pokaże go zanim znowu się rozmyśle żeby to zrobić ...












Silnik seryjny ...
  
 
Fajnie wygląda. Z przodu jakiś dystans by się przydał moim zdaniem.
  
 
Nooo ! Elegancja francja Już wcześniej obczajałem tego Fiata na twojej stronie www ale nie skojarzyłem na spotkaniu po zdjęciach komory .

Masz na pewno jakiś filmik jak to leci bokiem więc poproszę na wstępie

Prezentuje się ciekawie IMO
  
 
No elegancki, macik pasuje idealni, prawie jak z filmu Mad Max
  
 
Cytat:
2012-01-23 20:20:38, fiatabarth pisze:
Silnik seryjny ...


Dobrze widzę że to to najsłabsze ohv?
  
 
dokladnie to ta seria. ta sama. tu drobne testy ...
http://www.youtube.com/watch?v=sOlFHbCtyYg



[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-01-24 19:45:07 ]
  
 
takie auta uwielbiam podoba mi sie fest widać że nie jest to wychuchany rodzynek śmigany 3 razy w roku tylko rajdówa pełną gębą Coś mi świta że na CA w Nowym Mieście chyba się poznaliśmy bo sporo rozmawialiśmy "chyba" o tym aucie wtedy miałeś problem z zatartym wałem
  
 
robi robotę nie ma co gadać , tak trzymać
  
 
Jest git tylko przydałyby sie większe koła i jakieś hample mocniejsze

No i silnik wkońcu jest mocniejszy niż seria
  
 
Tak dokladnie tez pamietam te CA. To o tym fiacie byla mowa. To auto jest wciaz nie skonczone pomimo dlugiego okresu budowy bo lista jaka sobie ulozylem jeszcze liczy troche modów wiecej niż teraz a przy okazji dochodzi jeszcze usprawnianie tego co jest juz zrobione.
Raczej nie uznaje osobiscie tego auta jako rajdówkę a raczej wyścigówke lub fure do jazdy bokami i pod tym katem jest robiona.
A silnik to narazie naprawde seria


[ wiadomość edytowana przez: fiatabarth dnia 2012-01-24 06:06:58 ]
  
 
Piotr dobrze prawi- fura jest konkretna. Prosta, ładna i skuteczna
  
 
Fajnie Jacku, że pokazałeś czarnego.
W moim mniemaniu w porównaniu z poprzednim 131 to ten jest konkret maszyna. Najbardziej podobają mi się te poszerzki na nadkolach... robią fajną "muskularną" sylwetkę.


Edit: Jak ogarnąłeś balanse - zostały czy przeorałeś blok - wogóle to pokaż fotkę komory z zawartością.

[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2012-01-24 08:00:37 ]
  
 
Seryjne 131 tak się nie napędza
Wykonany jest już kawał dobrej roboty... Mam nadzieję, że pojawi się w tym sezonie na zawodach.
  
 
o ile dobrze pamiętam to seria ale z lancii dedry int ?
  
 
no kto jak kto ale Ty Paweł powinienes widziec ze to seria Bynajmniej seryjne jego sterowanie silnikiem wiec i moc tez katalogowa. Ile dokladnie nie wiem i nie chce narazie prawic mozliwosci po tym co juz zostalo przerobione.
Hamownia prawde mi powie, a ile by nie wyszlo to nie ma problemu zeby zaraz bylo duzo wiecej


a to komora mniej wiecej teraz :


niewykonczona. bajzel do poprawy
  
 
O kutwa! Ale killer. Syczy jak diabeł

  
 
ziuuuu... psssst, ziuuuuu... pssssst
  
 
Ciekawie rozwiązany układ wydechowy Auto robi niezłe wrażenie taki uliczny killer, operator kamery chyba miał obawy by wsiąść do środka
  
 
Cytat:
operator kamery chyba miał obawy by wsiąść do środka




eee tam, tyle stresu co nic


[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2012-01-24 20:30:00 ]
  
 
Cytat:
2012-01-24 19:40:33, madmat pisze:
O kutwa! Ale killer. Syczy jak diabeł



Cytat:
2012-01-24 19:46:43, Furiosus pisze:
ziuuuu... psssst, ziuuuuu... pssssst



yeah, yeah, yeah!