Jaki samochód kupić? - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-07-24 20:32:16, malarz84 pisze:
Witam. Jak w temacie. Pytanie do fachowców i ludzi którzy trafili na dobrą markę i małą awaryjność oraz przewagę zalet na d wadami. Jeżdżę VW Golfem III dieslem z 1992 roku. Praktycznie cały spód do konserwacji (sito), silnik ok ale zawieszenie się stopniowo sypie... Forda nikt nie poleca- ford g...wort, mazda podobno blacharka się sypie, audi zwłaszcza a4 zawieszenie sypiące się. Co polecacie,,, mam tez chęć przerzucić się z diesla na benzynę i trochę oszczędniejszy silnik np. 1.6. Moje propozycje to VW Passat B5 sedan, Toyota Corolla. Pozdrawiam



VW Passat tez podbijam (Golfa też )
  
 
Ciężko cokolwiek polecać jeżeli nie wiemy do jakiej kwoty. Co do Passata B5 to dobre auto, ale niekoniecznie z silnikiem 1.6, polecam bardziej wersję 2.0 jeżeli myślisz o lpg w przyszłości.
  
 
Cytat:
2012-02-05 09:55:45, SFX pisze:
co radzicie czy tańszą Mazde 323f DO 3 TYŚ czy bmw do 5tyś KTÓRY wyjdzie taniej w utrzymaniu


BMW zdecydowanie
  
 
Witam, mam 19 lat zaniedlugo podchodze do egzaminu na prawko.
Pora zacząć sie rozglądać za jakimś autkiem, a więc tu moje pytanie.
Ja na motoryzacji się kiepsko znam, szukam autko do 3/4 tys.
Mógl by mi ktos coś podpowiedzieć co bedzie najlepsze dla młodego kierowcy?
na co zwracac uwage, jakiego autka szukac itp.
chce coś w stylu hatchback, oprocz tico, seja itp.
również żeby silnik był wiecej niz 70km... u mnie na wsi tak to wyglada po prostu, osoby ze wsi zrozumieja
dziekuje z gory za pomoc!
  
 
Może Peugeot 206, 106 ?
  
 
A co powiesz na Opla Astrę? Kiedyś jeździłem 1,6benzyna, masa tanich części.
  
 
Cytat:
2017-03-10 12:13:22, bartusem pisze:
Witam, mam 19 lat zaniedlugo podchodze do egzaminu na prawko. Pora zacząć sie rozglądać za jakimś autkiem, a więc tu moje pytanie. Ja na motoryzacji się kiepsko znam, szukam autko do 3/4 tys. Mógl by mi ktos coś podpowiedzieć co bedzie najlepsze dla młodego kierowcy? na co zwracac uwage, jakiego autka szukac itp. chce coś w stylu hatchback, oprocz tico, seja itp. również żeby silnik był wiecej niz 70km... u mnie na wsi tak to wyglada po prostu, osoby ze wsi zrozumieja dziekuje z gory za pomoc!



Ja też szukałam ostatnio dla syna auta bo zdał prawo jazdy i chcieliśmy kupić coś używanego. Sprawdź ofertę Bawaria Motors BMW. Nie wiem skąd jesteś ale mają salon w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku. Można im zlecić by znaleźli Ci auto, które będzie Ci odpowiadać i nie musi to być wcale BMW Mają też ciekawe opcje finansowania zakupu jeśli nie dysponujesz wystarczającą ilością gotówki.
  
 
Szczerze mówiąc to do kwoty 4 tyś zł szukaj tego auta które jest w jak najlepszym stanie technicznym i które będzie bezpieczne, bo to ma moim zdaniem kluczowe znaczenie i ogranicza Cię przede wszystkim budżet. Polecam Fiata Punto, Opla Corsa lub Renault Clio. Wszystkie wymienione przeze mnie modele mają tanie i powszechnie dostępne części zamienne.
  
 
jak e36 to 320i 150km silnik 2.0 - silnik jest bardzo dobry i wytrzymały co powinno zagwarantować jakąś trwałą jakość, ale polecam zejść na ziemię i zainteresować się astrą II, skodą felicią, meganką I czy peugeotem 206


[ wiadomość edytowana przez: rursoffe dnia 2017-05-22 11:03:52 ]
  
 
Kompletnie nie widzę sensu aby pchać się w zajechaną "beemkę" która kupisz za 4 tyś zł i włożysz drugie tyle. Opel Astra to sensowna opcja, natomiast jeżeli zależy Ci na tanich częściach i ekonomice to zerknij też na Fiata Punto i silnik 1.2 w benzynie.
  
 
Zdecydowanie Mazda. Zawsze niezawodne i piękne autka .


_____________
https://www.google.pl/
  
 
Jeżeli miałbym Ci okazje doradzić w kwestii kupna samochodu, sportowego poleciłbym Ci Mazdę MX-5 , rewelacyjny samochód, prowadzi się go niezwykle lekko, ma systemy bezpieczeństwa iActivsense dzięki czemu poczucie stabilności jest naprawdę ogromne. Zdecydowanie wart jest swojej ceny.,wiem co mówię bo miałem szansę pojawić się na jazdach próbnych.
  
 
Cytat:
2017-05-22 11:44:46, SfinxTurbo_pl pisze:
Kompletnie nie widzę sensu aby pchać się w zajechaną "beemkę" która kupisz za 4 tyś zł i włożysz drugie tyle. Opel Astra to sensowna opcja, natomiast jeżeli zależy Ci na tanich częściach i ekonomice to zerknij też na Fiata Punto i silnik 1.2 w benzynie.



Zgadzam się, tanio i ekonomiczne
  
 
Ja się zastanawiam nad kupnem kampera, bo mam dość wożenia się z namiotami w samochodzie, a nie lubię strasznie nocowania w hotelach. Znacie jakieś dobre modele, marki? Przyznam, że jestem zielony w tej materii. Na razie moje oko przykuły kampery z podwoziem Fiata Ducato bo wydają się potężne, ale jestem otwarty na inne propozycje

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2017-06-13 23:12:40 ]
  
 
To chyba masz spory kapitał skoro mierzysz w campera. To nie są tanie rzeczy z tego co się orientuję
  
 
Cytat:
2017-06-13 03:30:28, Zendikar pisze:
Ja się zastanawiam nad kupnem kampera, bo mam dość wożenia się z namiotami w samochodzie, a nie lubię strasznie nocowania w hotelach. Znacie jakieś dobre modele, marki? Przyznam, że jestem zielony w tej materii. Na razie moje oko przykuły kampery z podwoziem Fiata Ducato bo wydają się potężne, ale jestem otwarty na inne propozycje [ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2017-06-13 23:12:40 ]


Dużo dobrych opinii słyszałem o marce Hobby, której główna siedziba znajduje się w Niemczech. Już w latach 80. firma odnotowywała najwyższą sprzedaż na rynku europejskim. Kampery Hobby cechują się małą awaryjnością, dużą wytrzymałością, a przy tym są eleganckie. W ostatnim czasie firma wypuściła nowe modele SIESTA, OPTIMUM i PREMIUM. Najbardziej popularnym modelem jest SIESTA, której jakość nie umniejsza niższej cenie w porównani z innymi modelami. W Polsce niedaleko Poznania znajduje się autoryzowany przedstawiciel Hobby, ale marka ta również cieszy się popularnością z kupna używanych samochodów czy przyczep.
  
 
Rzeczywiście ta marka kamperów wygląda na porządną. Siesta wydaje się być najtańszym rozwiązaniem i pewnie koszt jej będzie w granicach zdrowego rozsądku. Premium to już jakaś konkretna abstrakcja. Pokój hotelowy na kółkach.
  
 
Co do kupna kampera to osobna kwestia, bo warto najpierw przejrzeć oferty aby wiedzieć z jakimi kosztami należy się liczyć. jeżeli chodzi o jego kupno. Z typowo osobowych oprócz Fiata Punto mogę polecić także Toyotę Yaris jako auto miejskie.


[ wiadomość edytowana przez: SfinxTurbo_pl dnia 2017-06-21 08:35:50 ]
  
 
Witaj. Myślę że powinieneś dozbierac troszkę kasy z 1.5 tysiąca i kupić audi a4 b5 z rocznika 1996-1997. Polecam ten samochód
  
 
Witam. Radzę dozbierac Ci z 1.5 tysiąca i kupić audi a4 b5. Bardzo dobry samochód. Sam jestem zadowolony z niego.