Jaki samochód kupić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie jakie auto kupić? - mam do wydania 5tyś, wpadła mi w oko mazda 323f 1989-1994, a bardziej BMW E36 COMPACT 1,6 i zastanawiam się, które jest tańsze w utrzymaniu (części itd)?

Prosze o poradę.
Pozdrawiam
  
 
co radzicie czy tańszą Mazde 323f DO 3 TYŚ czy bmw do 5tyś KTÓRY wyjdzie taniej w utrzymaniu
  
 
Wybierz tego których najwiecej na pobliskich złomach
  
 
Wybierz taki który ci się podoba i na jaki cię będzie stać bo paliwko jest dość drogie jeżeli wybierzesz auto które żre benzynę bądż ropę
chyba że gaz
  
 
tO i tO sie podoba beem tansze Mazda drozsza Mazde bym zagazowal ale czy czesci sa dostepne na szrotach Polski bO na beem napewno niewiem jak na Mazde
  
 
sory odwrotnie beem drozsze Mazda tansza a orientujecie sie jak z czesciami na szrotach do takiem Mazdy
  
 
hehe chyba takich bemek wiecej na szrotach i czesci wiecej na allegro,ja osobiscie bym nie wybral zadnego z wymienionych ale pytasz i ja odpowiadam
  
 
Cytat:
2012-02-09 22:51:59, hatsan pisze:
hehe chyba takich bemek wiecej na szrotach i czesci wiecej na allegro,ja osobiscie bym nie wybral zadnego z wymienionych ale pytasz i ja odpowiadam

hehehe a co byś wybrał?
  
 
ja bym wybrał BMW zdecydowanie niemiec przede wszystkim

[ wiadomość edytowana przez: adi85 dnia 2012-02-27 11:52:04 ]
  
 
Przy takim budżecie chyba nie ma co się fokusować na jeden model tylko brać to co się uda znaleźć w dobrym stanie. BMW za 5tyś musi być niezłą skarbonką, tylko jak rozbijesz bunie to nie wysypie się z niej kasa tylko szpachla
  
 
Kupisz mazdę to masz ciekawą sylwetkę auta. To na plus.O częściach oryginalnych zapomnij drogie jak diabli, w środku trochę trzeszczy i skrzypią plastiki, ogólnie wytrzymałe.
BMW znane auto na naszych drogach, możesz dostać zajechane wtedy części sporo na szrotach.
Oba dużo palą i piją Moim zdanie szukaj innych kandydatów, za mało masz pieniędzy na zakup
  
 
A Honda Civic HATCHBACK? 94R?
  
 
ja bym kupił Mazdę - niezawodne autka
  
 
a może zastanów się nad Oplem Astra I... Sąsiad ma i nie narzeka. Może i Tobie przypadnie do gustu.
  
 
Hmm ja na twoim miejscu nie napalałbym się na jakieś Bmw ani inne takie samochody tylko kupił bym sobie fiata np punto 1 gen , seicento coś z takiego typu , części taniutkie a większość żeczy można wymienić w nim samemu.A kupisz taką np bmw to puzniej żeby to jezdziło drugie tyle będziesz musiał wsadzić bo takie auta są wytłuczone.Ale wybór należy do ciebie
  
 
Cytat:
2012-02-05 09:50:53, SFX pisze:
Witam, mam pytanie jakie auto kupić? - mam do wydania 5tyś, wpadła mi w oko mazda 323f 1989-1994, a bardziej BMW E36 COMPACT 1,6 i zastanawiam się, które jest tańsze w utrzymaniu (części itd)? Prosze o poradę. Pozdrawiam



Ja bym brała mazde 323f - kiedyś miałam - super autko

  
 
Weź sobie do serca to, co napisał koksu. W tej cenie nie da się kupić czegoś, w co nie włożysz kupy pieniędzy. Wiem, że BMW i Mazda, to fajne autka, którymi można się pochwalić, ale sam odpowiedz sobie na pytanie - samochód ponad 20 lat, wymaga ogromnych nakładów finansowych...po co? Kup sobie fiata, tak jak tu radzono i uzbieraj więcej pieniędzy na nowsze BMW (bo to bym polecał). Będziesz miał spokojny sen do tego czasu, a potem jeszcze lepszy samochód
  
 
Witam. Jak w temacie. Pytanie do fachowców i ludzi którzy trafili na dobrą markę i małą awaryjność oraz przewagę zalet na d wadami.
Jeżdżę VW Golfem III dieslem z 1992 roku. Praktycznie cały spód do konserwacji (sito), silnik ok ale zawieszenie się stopniowo sypie...
Forda nikt nie poleca- ford g...wort, mazda podobno blacharka się sypie, audi zwłaszcza a4 zawieszenie sypiące się. Co polecacie,,, mam tez chęć przerzucić się z diesla na benzynę i trochę oszczędniejszy silnik np. 1.6.
Moje propozycje to VW Passat B5 sedan, Toyota Corolla.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2012-07-24 20:32:16, malarz84 pisze:
Witam. Jak w temacie. Pytanie do fachowców i ludzi którzy trafili na dobrą markę i małą awaryjność oraz przewagę zalet na d wadami. Jeżdżę VW Golfem III dieslem z 1992 roku. Praktycznie cały spód do konserwacji (sito), silnik ok ale zawieszenie się stopniowo sypie... Forda nikt nie poleca- ford g...wort, mazda podobno blacharka się sypie, audi zwłaszcza a4 zawieszenie sypiące się. Co polecacie,,, mam tez chęć przerzucić się z diesla na benzynę i trochę oszczędniejszy silnik np. 1.6. Moje propozycje to VW Passat B5 sedan, Toyota Corolla. Pozdrawiam


Witam
ja proponuję Ci wybierz skode fabie albo octavie.Oba auta są oszczędne,ja na twoim miejscu zostałbym przy dieslu.To jest moje zdanie.Dla przykładu octavia 1.9 tdi przy spokojnym jeździe średnie spalanie utrzymuje w granicach 5-5,5l ON na 100km.
pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2012-07-29 03:21:18 ]
  
 
Diesla na pewno nie biorę!
Głównie ze względu na wysokie opłaty za pojemność oraz rzadsze występowanie speców od diesli, benzynę zrobi prawie każdy a z silnikiem diesla już jest większy problem w przeciętnym warstacie.
Jednak opłaty od pojemności przeważają jak na razie...
Mam apetyt na VW Borę, silnik 1.4 do 1.6, co myślita???