Problem z lpg w daewoo Matiz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiatm wszystkich. Mam problemy z matizem a glownie z lpg na benzynie lata jak glupi ale na gazie wczesniej gasl jadac na luzie czy chamujac silnikiem dojezdzajac np. do skrzyzowania. Teraz mam taki problem ze jak przelacze go na gaz jak juz jest dosyc zagrzany to nie chce na lpg jechac pedal gazu wciskam a on nie reaguje i zwalniam czy ktos wie co to moze byc czy filter gazu czy co innego?? I jeszcze jedno jak moge sprawdzic jaka mam wogole instalacje plg?? z gory dzieki i pozdrawiam
  
 
zobacz dokąd idzie gruby przewód z parownika czy do wtryskiwaczy czy gdzies przed przepustnice,tu juz ocenisz czy to sekwencja czy nie sadząc ze to zwykla instalacja lpg po objawach jakie opisałes proponuje sprawdzic czy gaz dochodzi do parownika,dotknac parownik czy jest ciepły,sprawdzic poziom płynu chlodniczego, ale znajac zycie to masz parownik do wymiany lub regeneracji ewentualnie mikser zasyfiony- przeczysć.
Jak chcesz zobaczyc co to za gaz szukaj gdzies centralki od gazu albo jakiejs puszki tam powinno pisac
  
 
Parownik mam do wymiany napewno jezdze nim ok 2 lata i nic z instalacja nie robilem. wczoraj jechal normalnie na gazie przeczyscilem go srodkiem do lpg wlewajac go do baku benzyny narazie chodzi dobrze.