OKP żyje ?? wątpię

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od dłuższego czasu oglądam zamiaranie życia w OKP.
Mam wrażenie, że nie da się reanimować umarlaka.
W takim razie po co jest ta strona ??
Może zbyt brutalne ale już zeszły rok -(zlot) pokazał wszystko.
Zapraszam do dyskusji.
  
 
hmmmmm
  
 
no popularnością nie grzeszy, ale strona powoduję to że więcej ludzi zagląda a jak więcej ludzi zagląda to więcej użytkowników.. i się nakręca....
  
 
Zaglądają ludziska tylko się nie odzywają
Sam zaglądam często mimo że jestem ex - posiadaczem Opla ale trudno niekiedy pisać samemu do siebie, więc czeka się na jakiś ruch ze strony innych no i wygląda to jak wygląda.
  
 
Słabo to widzę ale mogę się pochwalić, że mam nowego OPLA jakim jest Sintra 2.2 - nawet fajny wozik ale troche mnie zaskakuje np sztywnością zawieszenia
co do Senatora to w tym roku zrobiłem może 100 km - nie więcej, przegląd przeszedł wręcz wzorowo, tylko gdyby nie te ceny Pb
  
 
widze ze wiekszosc nie ma opla już - jednak te nowe to juz nie to samo.
  
 
Na pewno cena nie ta
  
 
Cytat:
2012-04-15 15:25:17, jan_10 pisze:
widze ze wiekszosc nie ma opla już - jednak te nowe to juz nie to samo.


zgadzam sie z tym co kolega napisal w 100%. dla mnie teraz te nowe samochody to sa nic niewarte. jak nieblacha to silniki wadliwe. kiedys to samochody mialy dusze nie to co teraz pozdro.....

a jesli chodzi o OKP to zalezy kto gdzie pracuje ale sami wiecie ze teraz tempo zycia mamy tak nazucone ze praktycznie niema wogole na nic czasu.
  
 
Umieranie klubu to niestety normalne następstwo braku jakiegokolwiek nadzoru. Poprostu nic się tu nie dzieje. Portal zapowiadany 2x nie powstał. Zlot 2011 zgromadził z OKP z tego co pamiętam 7 osób (Ogólnopolski ...).

Ci, którzy się tu poznali utrzymują znajomości poza forum, a forum jest bo jest.
  
 
racja 100%
szkoda, wielka szkoda
  
 
ale o dziwo tu dyskusja się rozwinęła
  
 
Jestem tu od 2002 roku, byłem jedynie na jednym zlocie ogólnopolski i nie znam wielu ludzi. Odzywałem się radzej w Trojmiescie - byłem na wszystkich spotach. Kiedyś to był rozmach jak przyjeżdzało po 15 - 20 aut. Teraz byłby problem żeby 2 osoby się spiknęły. Miałem kilka aut przez ostatnie 4 lata ale wróciłem do Opla i jestem zadowolony choć nie ma już tej DUSZY - ale to nie jest ważne. Ważni są ludzie. W sumie przez kilka ostatnich postów na Trójmieście też zastanawiałęm się nad istnieniem tego forum ... przejżałem sobie archiwum z przed kilku lat i wróciły wspomnienia.
  
 
wspomnienia są i pozostaną w naszej pamięci
a jest co wpominać
  
 
Obecnie klub oplomaniaków zmienił się w "klub" znajomych ludzi i tak naprawdę to niezależnie jaki pojazd się posiada to te znajomości a wręcz przyjaźnie są podtrzymywane. Stąd obecnie mało postów w dziale techniczne a więcej telefonów lub wiadomości na Facebooku do specjalistów w ścisłej tematyce swapów lub wyszukiwania części

Myślę, że taki stan rzeczy sporej części odpowiada i raczej bez mocnego "trzęsienia ziemi" status Opelklubu się nie zmieni.
  
 
Pamiętam jak poznałem Maryjana i zeszło się na temat Opla, bo on miał Asconkę, a ja Corsę A. Zaprosił mnie na spota w GM i wtedy przyjeżdżało 4 - 5 osób. Później zrodziła się inicjatywa połączenia sił OKP z CA i chwilę potem zaczęli się pojawiać inni oplowcy i tak w pewnym momencie spoty liczyły 30+ osób.
  
 
żyje ale pod kroplówkami i z nie jasną diagnozą
,ale odläczyc jakoś nie potrafię
  
 
Na fakt faktem, że wczoraj odbył się meeting i po raz kolejny miło mi było spotkać Maryjna, PmPiotra, PeteraCrazy ...
  
 
a może ktoś ma pomysł na reanimacje klubu.
  
 
Witam,nie wiem czy przy mojej frekwencji postów na forum i ilości zlotów powinienem sie odzywać,ale co do pomysłu to przychodzi mi na myśl historia osiołka i marchewki. Wszyscy którzy na forum zaglądają,są lub byli posiadaczami Opla,jeżdżą nie ważne czym. Gdyby zrobić bardziej "szczelny" klub -forum,gdzie za czynne uczestnictwo w rozmowach,są nabijane punkty -profity,które przyczyniają sie do jakiś zniżek w jednej konkretnej hurtowni części, dajmy np: IC. A wiem,że można tam wynegocjować nie małe upusty. Kwestia dogadania sie z IC na max.zniżke dla klubu Opla i troche przebudować forum.Moja sugestia...również zmodernizować graficznie.
  
 
coś na zasadzie PayBack-mania zbierania punktów
=pisanie nie zawsze z sensem i na temat po to aby mieć ich najwięcej