OKP żyje ?? wątpię - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nad takim czymś musi być kontrola, żeby nie było spamu dla punktów
  
 
a można zwiększyć ilość zdjęcie w profilu?
bo zmieniam opelka niedługo a foty pozostają tu jednak na lata i fajnie się wspomina


[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2012-05-17 19:24:39 ]
  
 
Cytat:
2012-05-14 16:17:32, pmpiotr pisze:
a może ktoś ma pomysł na reanimacje klubu.



Faktycznie przydała by się reanimacja klubu, ktoś musiał by się mocno zabrać za to, ale hmm lata mijają, my się starzejemy, obowiązków przybywa no i czasy kryzysu!!!

I pomysłu na reanimację nie ma , choć może ktoś mądry na coś fajnego wpadnie.

Pomijając to co się dzieje na forum stare kontakty zawsze pozostaną, z 3city paru dobrych kumpli pozostało jak Mario czy zwariowany zajc który teraz kica gdzieś już raczej w innej stajni.
  
 
A może stare forum poprostu wrzucić do archiwum a nowe bez podziałów na regiony i tematykę prowadzić z osobami, które jednak się udzielają. Sądzę , że martwych dusz jest nie mało.
  
 
Już nie posiadam Opla ale zaglądam czasami z nadzieją, że forum ożyje
  
 
Ya już też prawie dwa lata temu zmieniłem Błyskawicę na Gwiazdę ale wciąż czuję się OKaPusiem...
  
 
Obecnie coś się zaczyna dziać równolegle na profilu FB https://www.facebook.com/groups/opelklubpolska/
  
 
działo się dzialo sie tu -zanim pojawił się facebook i NK
  
 
może zlot zimowy coś zmieni... jednak kiedyś na nich się klub opierał
  
 
Wooooooow i ja odkurzylem nasze forum... jestem w sszoku ze tez kurcze tu ktos jest... Ale dawno mnie tu nie bylo i powiem wam ze jezeli mnie pamiec nie myli to nasza strona byla taka zielonkawa, taka w turkus wpadajaca???? Albo mi sie cos popapralo
  
 
Cytat:
2012-12-12 21:10:31, sebanek pisze:
Wooooooow i ja odkurzylem nasze forum... jestem w sszoku ze tez kurcze tu ktos jest... Ale dawno mnie tu nie bylo i powiem wam ze jezeli mnie pamiec nie myli to nasza strona byla taka zielonkawa, taka w turkus wpadajaca???? Albo mi sie cos popapralo



Kolor jest taki jak zawsze
Co do aktywności - wystarczy popatrzeć ilu z tych jeszcze aktywnych jeździ poczciwym Opelkiem i pewnie częściej zaglądają na forum marki właściwej dla obecnego posiadania. Ja mam zakładki OKP i HKP obok siebie i zaglądam i tu i tam ale nie zawsze się udzielam.
  
 
Żyje.
  
 
Tylko co to za życie...
  
 
elektryzujące.

  
 
Helo
  
 
hallo
  
 
Jak będziemy sobie tylko wołać Hallo to się ludzie wysypią i przestaną pisać na forum.
Ja mam pytanie o przyciemnianie szyb...


[ wiadomość edytowana przez: YANNOSICK dnia 2019-03-16 23:02:38 ]
  
 
Zaczynamy OKP 2.0

FB zamknąłem.