Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 28

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Odpowiedziałem listem na pocztę elektroniczną.
czekam na odp. też na pocztę.
  
 

zróbcie sobie prezenty pdo choinkę:



Mam dwie sztuki.


Mam zestaw przełożeń do skrzyni 1R:
Przełożenia 1R: 1-я — 3.242; 2-я — 1.989; 3-я — 1.289; 4-я — 1.000; 5-я — 0.775.






Mam podwójny stabilizator przedni, na poliuretanie:



Mam stabilizator tylny. (Tylko nie pamiętam na poliuretanie czy na gumie)


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2017-12-05 13:42:12 ]
  
 
Ktoś planuje jakieś zamówienie z tuningsport.ru?
Planuję nabyć jakieś lepsze od oryginalnych końcówki drążków ponieważ oryginalne zmieniam już 3 raz od 2 lat bo mi się wybijają :/
  
 
ja zamawiałem, czekam na transport.
  
 
Słabo znam rosyjski, ile tam wychodzi za przesyłkę do Polski i jak długi idzie paczka?
  
 
Jak zamawiałem u nich w czerwcu 2017 na łącznie w okolicach ~600 to wysyłka wyszła coś ponad 100 plus haracz z Western Union. Paczka pocztowa doszła po ok 3 tygodniach.
  
 
Cła żadnego nie było?
  
 
Ludzie, czemu nie korzystacie z pomocy Bartka? Bez cła, western Union i mega drogich przesyłek!

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Przepraszam, na forum jestem w miarę świeży więc o Bartku jeszcze nie słyszałem Z tego co przeglądam ten wątek to obstawiam że chodzi o użytkownika bartixr tak?
  
 
Tak

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2018-09-25 18:09:11, SzokoLada pisze:
Ludzie, czemu nie korzystacie z pomocy Bartka? Bez cła, western Union i mega drogich przesyłek!



Bo Bartek czasem nie ma czasu co doskonale rozumiem. Dodatkowo transport też zajmuje chwile Sam kilka rzeczy wziąłem od Niego ale bywa, że potrzeba coś szybciej. Niektórzy nie chcą czekać i wolą zapłacić cło widać. Jak wszędzie - czas to pieniądz.
  
 
Dokładnie, jakbym zawracał ze wszystkim d... Bartkowi to by kurier co tydzień jeździł.
Każdy kalkuluje według swoich możliwości i potrzeb czasowych/finansowych więc w tej kwestii proszę nie "najeżdżać". Chciałem sprawdzić jak wygląda proces przy zamówieniu samodzielnym i to zrobiłem, cła mi nie naliczyli.
Mир для всех!
  
 
Миру мир!

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 


Komu potrzebne drążki kierownicze, zestaw?
Bo jednemu z forumowiczów nie te przysżły nie takie jak chciał, on chce z czerwonymi gumkami "sevi" a zbędne są "vaz-inter-servis" - niegdyś dostawca fabryki, czyli oryginał.
Jako ze pilne , 100 zł są wasze.

  
 
Temat z drazkami aktualny???
  
 
Nie. Ja je mam.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
a ja takich nie potrzebuję
  
 
Hej.
Tak naprawde to szukam kontaktu z bartexem bo pisalem do niego jakis czas temu i nic.
Ale tak czy owak temat drazkow aktualny.
Piszcie co to macie i jak cenowo
  
 
Hej.ktos chętny na zakup wahaczy rurowych z Rosji?
  
 
Masz do sprzedania, czy szukasz wspólnika?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим