Tankowanie gazu z butli do butli

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! mam jadno moze troche nietypowe pytanie... czy jest mozliwosc "przelania" gazu z jednej butli samochodowej do drugiej? pracuje na stacji demontarzu pojazdow i pelnych albo prawie pelnych butli mam pod dostatkiem, wiec pomyslalem ze moglbym jezdzic praktycznie za darmo. z gory dzieki za pomoc
  
 
A jak to sobie wyobrażasz, przecież ten gaz to pod ciśnieniem jest wtłaczany, bo nawet nie nalewany. Co z ciebie za pracownik stacji, obyś niczego nie wysadził w powietrze.

---
Ogłoszenia Zlecenia
  
 
Ambitny plan. Tylko trochę niebezpieczny. Biorąc pod uwagę prawa fizyki to połowę można by przelać do drugiej pustej, potem połowę połowy Aczkolwiek zdecydowanie nie polecam. Bo może być bum i po co te kilka zł oszczędności wydawać na lekarza.
  
 
wystarczy dorobić końcówki i śmigasz za darmo ja bym popróbował
  
 
Moim zdaniem pomysł nie jest najlepszy, a przede wszystkim bardzo niebezpieczny.
  
 
Bardzo niebezpieczne - było kilka wypadków przy przelewaniu z butli.
  
 
Cytat:
2012-06-04 22:16:38, zajebisty20 pisze:
Witam! mam jadno moze troche nietypowe pytanie... czy jest mozliwosc "przelania" gazu z jednej butli samochodowej do drugiej? pracuje na stacji demontarzu pojazdow i pelnych albo prawie pelnych butli mam pod dostatkiem, wiec pomyslalem ze moglbym jezdzic praktycznie za darmo. z gory dzieki za pomoc


w Namysłowie jest 2 co demontuja autka ale ten 2 tz od bylej mleczarni z normalnego goscia zrobił sie biznesmen kiedys chcialem kupic 2 stare teleskopy od klapy to usłyszłem 15zł
w sklepie nowe po 20 z 2 letnia gwaracja
wiec co Ty z kasiora bedziesz robil
ale gaz możesz wypompować kup kompresor albo niech wam na złom przywiozą podłącz jedna bule do niego potem autko i tankujesz

a gaz z butli takie zwyklej do samochodowej sie spuszcza przed podgrzanie butli sa tacy co palnikiem podgrzewaja

bum to nawet moze byc w wc jak za duzo zjecie grochówki ale wtedy co nie isc do wc to jeszcze gorzej

ja kiedyś tak tez teoretycznie rozważałem jak kopiłem palnik do papy ze bez reduktora i butle płomień jak gaz sie skończy rozpierdoli jak założyłem reduktor po szukaniu z 1 mies kosztował wiecej niz palnik do papy to myslem ze zamiast grzac pape ja sie modle nad nia wiec reduktor w ...tu farncuskie słowo na p ..m
i zakladałem pape i do dzis sie trzyma


gaz najlepiej pompować z butli zwyklej do samochodowej ale zwykły chydrofon kosztuje wiecej niz ostrzednosci na tym interesie a grawiatacyjnie to wecej zabawy niz jazdy
  
 
Według mnie bardzo szybko może się takie przelewanie źle skończyć. Zgodzę się z poprzednikami.
  
 
Fajnie jest jeżdzić za darmo, jednak w Twoim przypadku ceną jest zdrowie lub życie więc nie wiem czy tak za darmo