Gaz do Toyota Corolla 1.6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy Corolla rok 2002 nadaje się do gazu? Silnik 1.6, bo jak czytam to sa różne opinie...
  
 
Osobiście nie widzę powodów aby miała sie nie nadawać.
  
 
Oczywiście, że się nadaje, tylko trzeba dobrać odpowiedni sterownik i gazownika, który odpowiednio to założy i wyreguluje. Słyszałem z wielu źródeł, że benzynowe silniki toyoty bardzo dobrze współgrają z COMPACTEM
  
 
Witam
Są dwa najważniejsze tematy Jeżeli nie chcesz miec problemów jakość instalacji i doświadczenie montażysty inaczej jakość zamontowania instalacji z kalibracją parametrów - na warsztacie i jazda z komputerem bo nie każdy to robi . Wiadomo chodzi o kasę jak najszybciej zamontować gotowe oprogramowanie wrzucić i następny.
A silniki niby te same ale są różnice w parametrach przebieg zużycie itd

Ja do różnych toyot - yaris, corolla, avensis, rav4, nadzorowałem montaż kilkudziesięciu instalacji i nie było żadnych problemów.

Byly to zestawy BRC sequent 24 .


  
 
Grunt, aby sprzęt i serwis montujący były sprawdzone. Wybierz coś z tych, które montują Zenita na przykład. W większości regionów kraju nie ma problemu z dostępnością do takich warsztatów.
  
 
O Zenicie to wszędzie cicho. Albo ja głuchy jestem.
Widuję tylko brc, vialla, staga i lovato.
A ten Zenit to kogo ?
  
 
po pierwsze musisz wybrać się do dobrego zakładu, który dobierze odpowiednią instalację pod Twój silnik, dobrze żeby zakład był sprawdzony i w miarę niedaleko, żebyś nie musiał nadkładać drogi na wymiany filtrów, przeglądy itp. co do instalacji to jak podpowiada tom07, że toyota ( i chyba ogólnie japończyki) bardzo dobrze współpracują z brc, tylko musi to zrobić odpowiedni zakład z autoryzacją
  
 
BRC to bardzo dobry wybór,zresztą najlepiej zrobisz podjeżdżając do gazownika i pytając o koszty instalacji do tej wersji silnikowej która posiadasz. Koszty z perspektywy forum ciężko tak w 100% oszacować.
  
 
Cytat:
2014-06-11 11:33:44, ampel66 pisze:
Czy Corolla rok 2002 nadaje się do gazu? Silnik 1.6, bo jak czytam to sa różne opinie...



Te silniki bardzo dobrze znoszą gaz więc śmiało możesz zamontować instalację gazową BRC SQ 32 , no i nie ulega wątpliwości , że do instalacji trzeba wybrać dobrego fachowca aby nie było później problemów .