Słuchacie muzy w samochodzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dla mnie muzyka jest mega ważna w czasie jazdy. a ostatnio znalazłem info, że konkurs organizują na najlpeszą muzykę do jazdy. Ja tam swoje typy mam, ale pewnie każdy co innego lubi i co innego go pobudza w czasie jazdy. Jak chcecie posłuchać kapel, które się zgłosiłu do tego konkursu skoda auto muzyka to link wrzucam. Ja już zagłosowałem http://www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka/
  
 
Podczas jazdy załączam ESK, a więc i muzyka tam się znajdzie
  
 
Oczywiście, że tak. Nie ma innej opcji, żeby jechać i nie słuchać muzyki. Uwielbiam jak leci coś w radio. Muzyka zawsze !
  
 
Bez muzyki to jakaś masakra. Szczególnie kiedy jedzie się w nocy i jest się zmęczonym, to muzyka od razu mnie budzi
  
 
Zawsze jak jestem zmęczony w samochodzie, włączam utwory do których znam tekst. To mnie bardzo pobudza.


Tu pracuję i zapraszam Agencja PR. 1000% efektywnego AVE
  
 
ja najczęściej słucham Genesis, a utwór "I can't dance" wprost uwielbiam gdy pozwalam sobie depnąć trochę
  
 
Oczywiście, jazda bez muzyki, to chyba jedynie z ... teściową
  
 
Ja od czasu do czasu włączę sobie też Paula McCartneya, a "let it be" to śpiewam na całe gardło. Nawet zastanawiałem się ostatnio czy McCartney nie gra koncertu w Polsce, bo w warszawie widziałem billboardy.
  
 
Jeśli radio fajnie nadaje to radio, a tak to różna muza od nastroju. Ostatnio muzyka klasyczna
  
 
jak jestem zmęczony w nocy to tylko kult, znam tekst i jest super!
  
 
jeśli ktoś tak jak ja czekał na koncert Paula McCartneya w Polsce, mam smutną wiadomość. Plakaty, które to widziałem w warszawie to info o tym, że Paul McCartney został twarzą JBL. Tutaj znalazłem wyjaśnienie , jak ktoś zainteresowany można poczytać http://media2.pl/reklama-pr/96790-Paul-McCartney-twarza-JBL.-Billboardy-w-polskich-miastach-wideo.html
  
 
Oj to nieładnie, akurat nie zwróciłem uwagi na plakaty ale czytając info to trochę żenujące podejście do swoich fanów.
  
 
no trochę ludzi w jajo robią...
  
 
Witajcie
Ja jak chcę szybko dojechać na miejsce docelowe to house, ale jak jestem zmęczona to wole ciszę głos silnika wystarczy.

Raz jak wracałam z Mazur słuchając muzy o mało się nie zagapiłam na rondzie po 2-ch godzinach jazdy i 3 dniowego imprezowania. Muzyka potrafi zamulić do snu.
  
 
oczywiscie ze tak !
  
 
Lubie w tym stylu aż się chce prowadzić:
VAG EVENT
  
 
ja uwielbiam sluchac muzyke w aucie!!
  
 
Pewnie, że słucham. Bez tego nie ma jazdy.
  
 
Cytat:
2012-09-11 11:44:05, Krzychu28 pisze:
Podczas jazdy załączam ESK, a więc i muzyka tam się znajdzie



popieram, eska, w szczególności eska rock daje radę. z dzieciństwa dobrze kojarzy mi się tina turner z samochodem
  
 
jadę z 3, kiedyś z zetka, ale te ich konkursy mnie wykąńczją