Słuchacie muzy w samochodzie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja też słucham Eski. Ale zawsze mam przy sobie jakieś swoje utworki które najchętniej lubie słuchać Jakiś klubowy housik przy głośnym bicie w aucie, uwielbiam na dłuższe trasy
  
 
najlepsza muza do auta to chyba ta z szybcy i wściekli Tokio Drift
  
 
A to ktoś jeździ bez muzyki?
Ja tam preferuję radio dla relaksu, od szumu aut można się zawiesić i zgubić tor.

---
powód edycji: odnośniki reklamowe

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2013-06-20 22:00:07 ]
  
 
ja tam lubie cos mocniejszego, ostatanio Sabaton dobrze brzmiał... tyle ze teraz to z dziecmi najczesciej sie jeżdzi wiec coś lżejszego leci.
 
 
słucham od lat trójki i od czasu do czasu jakieś lokalne, kiedy jestem w trasie.
  
 
ja wolę wolną jak jadę wolno, a szybszą poza miastem
(choć z reguły nie przekraczam prędkości w moim miasteczku - nie da się...)
  
 
dubstep... całkiem niezła muza. A na noc dobra jest też jakaś spokojna elektronika.
  
 
Muzyka w samochodzie to podstawa. Ja bardzo lubię. Czasem radio, czasem płytka, ale coś musi być.
  
 
ja słucham zwykle rocka, eska rock/antyradio, to mnie nakręca do jazdy
  
 
Nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki
  
 
bez muzyki to do sklepu oddalonego o 300 metrów od domu to mogę jechać ;p

ale jak jadę powyżej 2-3km to nie ma opcji aby radio nie było włączone.
Człowiek się ożywi i nie usypia chociaż przy długich trasach
  
 
Nie ma w ogóle takiej opcji abym bez muzyki jechał.Muzyka leci zawsze!
  
 
Pewnie,że słucham muzyki w samochodzie,może nie zawsze z płyt tylko raczej radio wchodzi w grę,ale nie lubie takiej monotonnej ciszy podczas jazdy.
  
 
Da się bez muzyki, ale po co?
Ja wykorzystuję jazde na poznawanie nowych 'trendów' w muzyce najczęściej. Eska i patrzę, czego się teraz słucha. A jak są swoje kompakty, to jeszcze lepiej
  
 
Najczęściej słucham radia podczas jazdy,mam kilka swoich ulubionych stacji oraz audycji i szybkość podróży nie ma znaczenia,czas i tak płynie dużo milej niż w przypadku głuchej ciszy.
  
 
zawsze, czasem cd, czasem radio
  
 
na długie trasy zawsze musi być coś energetycznego!
  
 
zawsze, mam w aucie całą kolekcję płytek
  
 
ja zazwyczaj słucham radia, jedynka albo trójka leci u mnie non stop
  
 
Bez muzyki niema jazdy, ale zauważyłem że np. w nocy taka spokojna potrafi człowieka uśpić dlatego jak mam jechać wieczorem wole jakąś mocniejszą muze.