Słuchacie muzy w samochodzie? - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-09-11 11:44:05, Krzychu28 pisze:
Podczas jazdy załączam ESK, a więc i muzyka tam się znajdzie



U mnie na osi gra Czwórka
  
 
Nie potrafie jeździć bez muzyki
  
 
Oczywiście ze tak
  
 
Cytat:
2012-09-11 14:37:39, wareare pisze:
Oczywiście, że tak. Nie ma innej opcji, żeby jechać i nie słuchać muzyki. Uwielbiam jak leci coś w radio. Muzyka zawsze !



Dokładnie tak,w aucie muzyka obowiązkowo! Co prawda wole własny track listę, natomiast radiem nie pogardzę, czasami dobrze posłuchać muzyki na topie, wiadomości itp
  
 
Jasne, że tak! Jak to tak jechać w ciszy? aż dziwnie..
  
 
U mnie to antyradio lata non stop.
Aż mi się radio przegrzewa a z głośników leci dym i wycieka krew. Taki to soft hard rock u mnie leci.
  
 
bardzo często zazwyczaj reggae
  
 
muzyka jets mega ważna w trakcie jazdy... jeden minus to taki ze u mnie glosniki wytrzymuja max 2 lata (fabryczne głośąniki) pozniej trzeba wszystko wymieniac
  
 
Oddałem głos No bez włączonej muzyki jazda autem jest o połowe mniej przyjemna. Każdy ma innny gust muzyczny więc, nie ma co dyskutować o tym, co kto słucha, ale sam fakt że prawie każdy słucha muzyki bądź radia w aucie.
  
 
Obowiązkowo słucham muzy z radia, a jak nie z radia to lubię trochę dobrego techno, popu, rocka. Nie wyobrażam sobie jazdy autkiem bez słuchania muzyki. To byłaby masakra jakaś.
  
 
Od zawsze jak tylko zaczęłam jeździć samochodem słucham muzyki w trakcie jazdy i absolutnie nie wyobrażam sobie jazdy samochodem w zupełnej ciszy. Jeśli chodzi o rodzaj muzyki to zdecydowanie coś energetycznego, nie wyobrażam sobie jazdy na przykład z muzyką klasyczną.
  
 
slucham muzyki po to aby sie zrelaksowac albo nie zsnac co innego można robić w samochodzie jakiś skoczny kawałakek zeby czas szybko zleciał no chyba ze wjezdzam do miasta i trzeba sie skupić to wtedy wyłączam muzyke
  
 
Ja sobie tez nie wyobrażam jazdy bez słuchania muzyki, czy choćby radia. To straszna udręka tak na sucho jechać. Ja to najczęściej Zetki lub RMF słucham. Najwięcej chyba dobrej muzy puszczają.
  
 
No ja też nie mógłbym jeździć bez słuchania muzyki. Ja najczęściej słucham i Eski i RMF. Najlepszą muzę chyba mają, więc w czasie jazdy bardzo umilają życie. Tak na głucho chyba nie dałbym rady jeździć. Monotonia by mnie zabiła.
  
 
Zazwyczaj słucham tylko stacji radiowych, nie tylko dla muzyki, która niestety zazwyczaj jest tam dosyć marna, ale głównie, żeby wysłuchać wiadomości z regionu, kraju i ze świata. Jak jadę w dłuższą podróż to zabieram ze sobą nośnik z ulubionymi utworami, ale na codzień obywam się bez tego w samochodzie.
  
 
Ja też słucham radia zazwyczaj, albo puszczam coś swojego, ale najczęściej to jest radio bo właśnie na bieżąco dowiaduję się o wydarzeniach. Ja najwięcej chyba RMF słucham podczas jazdy. Jakoś najbardziej mi leży ta stacja do słuchania w autku.
  
 
Ja nie lubię słuchać radia w samochodzie, gadają od rzeczy, żenujące żarty i konkursy uhhhh Za to lubię sobie posłuchać polskiego rocka z lat 80 albo góralskiej muzyki i powspominać wypady w Tatry i wieczory w karczmach
  
 
Konkursy i reklamy swoja drogą,właśnie wtedy przydaje się płyta czy pendrive kiedy możemy słuchać swojej ulubionej muzyki,wtedy podróż staje się o wiele milsza,przyjemniejsza.
  
 
Lubię muzykę jak jadę..szczególnie jak jadę sam to słucham sobie muzyki. Bo nic lepszego wtedy w aucie nie da się robić. Ani z nikim pogadać ani się do nikogo nie odezwać. W tym jest problem i w tym jest największy właśnie dziki kłopot. Ja nie lubię kłopotów.
  
 
Ostatnio słucham głównie radia, ale wybieram internetowe, bo w tych najpopularniejszych stacjach są ciągle reklamy. Nie wiem, was to nie denerwuje?