VAZ i inne - zagadki motoryzacyjne - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jutro dodam fotkę.....
  
 
Mistrz !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mam dla was sylwestrową zagadkę. Nietypową, muzyczną.

Posłuchajcie tego utworu:

www.youtube.com/watch?v=0MjZj4EpzI8 (głównie od 1:17)

I powiedzcie mi: w czołówce jakiego programu motoryzacyjnego ten fragment był wykorzystywany ? Dla ułatwienia dodam, że chodzi o polski program, swego czasu bardzo popularny. Starsi forumowicze na pewno zgadną od razu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-12-02 22:09:52, emde pisze:
Sezon ogórkowy czas zacząć. I rozruszać trochę towarzystwo. Powyższe zdjęcie ukazało się swego czasu w dość poczytnej gazecie motoryzacyjnej. Zagadka: - co to była za gazeta ? - z jakiej okazji Łada znalazła się tam na zdjęciach ? Jak będzie za trudne to podpowiem. (Rozwiązanie poprzedniej zagadki: przez Polskę przejeżdżali znajomi LKP, Estończycy i urządzono chłopakom z tej okazji krótkie spotkanie/pogawędkę.)


Nie ma to jak odgrzewany kotlet. Przy okazji porządków znalazła się rzeczone pismo: Auto świat Nr 14 (612) z 2 kwietnia 2007r za całe 2.10pln w tym 7% vat. Pod zdjęciem jest zupełnie inny podpis.
  
 
nie wiem w jakim dziale dac zapytanie więc dam w tym>>>

ma ktoś jakieś doświadczenia w montowaniu blendy przeciwsłonecznej na przednią szybę..((lada rally team))..
chodzi o to że dołem odstaje od szyby a wydaje mi się że powinna przylegać całością...
może źle to układam ...może trzeba ją podgrzać..
boki przyciołem tak że wchodzi luźno pod uszczelke wewnątrz auta...

napaliłem się na taką blendę już dawno...ale myślałem że pójdzie mi tak jak JACKOWI ŻYTKIEWICZOWI w ostatnim odcinku serialu ZMIENNICY....ale niestety

????