Rowryki bez pedałów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co sądzicie o małych rowerach bez pedałów dla najmłodszych. Chciałem swojemu dziecku sprawić takie cudo, teraz po sezonie, ale nie wiem czy to zdaje egzamin, czy lepiej kupić czterokołwca?
  
 
Na poczatek fajna sprawa

[ wiadomość edytowana przez: wahadlo_2 dnia 2012-10-11 16:49:01 ]
  
 
Cytat:
2012-10-09 15:37:43, Bogusz5 pisze:
Co sądzicie o małych rowerach bez pedałów dla najmłodszych. Chciałem swojemu dziecku sprawić takie cudo, teraz po sezonie, ale nie wiem czy to zdaje egzamin, czy lepiej kupić czterokołwca?


Chodzi Ci o takie "biegówki"

Jeśli tak to super się to sprawdza. Mamy coś takiego dla naszego malucha. Super rozwija zmysł równowagi no i to jest czyste szaleństwo a później błogi sen bo wykańcza niemiłosiernie
  
 
Otóż tak, czy to jakaś "nowomoda" czy dziecko ma z tego radochę.
Ważna sprawa to ta równowaga u dzieciaka, trzeba się rozejrzeć.
  
 
Kup koniecznie - dzieci to absolutnie uwielbiają - i cwiczą równowagę.
  
 
witam, takie rozwiązanie jest dobre jeśli dziecko jeszcze nie potrafi jeździć na rowerze, przede wszystkim uczy się zachowywać równowagę jak i koordynację ruchową. Jak najbardziej polecam.
  
 
Moją jedyną rozrywką jest tenis stołowy. Oczywiście poza jednośladem i samochodem Może ktoś jest z Trójmiasta i miałby ochotę wyskoczyć na tenis?
  
 
Te chodzone rowery są super dla dzieci Ale szybko zastąpisz je 3-4 kółkami
  
 
Tego typu rozwiązanie jak rower bez pedałów,to opcja tylko i wyłącznie dla dzieci,dla dorosłych z kolei polecam zainteresować się przede wszystkim wygodnym rowerem na dłuższe trasy,akurat pod tym względem również chętnie pomożemy