Klubowe kalendarze LKP 2013 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto mój wstępny, podglądowy projekt. Tak chciałbym to mniej więcej widzieć.



Oczywiście modele wybrane na chybił trafił, jest tyle pięknych w Klubie, że ciężko będzie się na konkretny zdecydować. Jak widzicie znalazły się Kopiejka Igiersa, 2103 Konrada, 2106 Felype i stara rajdowa 2107 ZAX-a.

Aha - na dole wykorzystałem stary banner Igiersa, który wrzucał go kiedyś na forum.

Czekam na wasze opinie i projekt djmarkusa.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A dałoby radę zrobić jakieś przejścia/rozmycia pomiędzy tymi zdjęciami? Tak żeby krawędzie nie odcinały się tak wyraźnie od siebie.
djmarkus mam to zdjęcie w większej rozdzielczości, jakbyśmy chcieli je wykorzystać to też muszę poprosić autora o zgodę...
  
 
A oto teraz zaprezentuję moje wypociny zrobione na szybko w międzyczasie oczywiście wszystko jest jeszcze do dopracowania, jest kilka małych błędów w tle Kopieja Igiersa, czerwona po prawej 2106 felype po lewo też 2106 wejlantf a w środku 2107 Michała RAZPOR.


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2012-12-03 21:52:41 ]
  
 
Niebawem jak znajdę czas to opiszę historię swojej Siódemki.
Co do kalendarza, Ja jedną sztukę zamawiam na 100%
  
 
Cytat:
2012-12-03 18:59:07, felype pisze:
A dałoby radę zrobić jakieś przejścia/rozmycia pomiędzy tymi zdjęciami? Tak żeby krawędzie nie odcinały się tak wyraźnie od siebie.



Dałoby, musiałbym tylko odkurzyć Photoshopa.

Czekam na resztę opinii. Jakie kryteria przyjąć przy doborze aut ? Czasu coraz mniej. Piszcie jak to wszystko widzicie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
djmarkus - bardzo to mię się podoba
  
 
Może mi ktoś podesłać logo klubu?
felype[at]o2.pl
  
 
Dzieki wejlantf, oczywiscie praca jeszcze jest nie skończona, tak podglądowo zrobilem w godzinke bo tylko tyle wolnego czasu miałem wczoraj. Wszystko jeszcze mozna zmienic, jesli macie jakies propozycje lub sugestie to pisać śmiało.
  
 
Ja bym to widział w ten sposób:

Kalendarz spiralowy 12 kart z nadrukiem jednostronnym (po jednej na miesiąc) + okładka lub ewentualnie 6 kart z nadrukiem dwustronnym + okładka (trochę niższa cena) .
Format A3 (297x420mm), B3 (330x480mm), A2 (420x594mm) lub B2 (480x680mm).
Nakład minimalny to niestety 100 sztuk, cena przy 6 kartowym A3 to niecałe 17 zeta.

Zresztą tutaj są wszystkie szczegóły co do cen:


Ceny kalendarzy spiralowanych


Projekt na szybko ode mnie, zdjęcia dobierane na pałę z tych co znalazłem na forum, logo klubowego na razie nie wrzuciłem bo nie mogłem znaleźć.:






może być też inna kolorystyka:




Zamiast tego czarnego logo na stronie tytułowej widziałbym takie samo ale oryginalne z czerwonym tłem i chromem ale nie mogłam znaleźć dobrego zdjęcia, no i gdzieś pod spodem lub z boku logo klubowe albo sama nazwa Lada Klub Polska. Karty z miesiącami - idealnie jakby zdjęcie zajmowało całe tło, a dni miesiąca były mniejsze gdzieś w rogu. Ja korzystałem z jakiegoś gotowego szablonu - zmiany i poukładanie wszystkiego zostawiam komuś kto dobrze ogarnia photoshopa i potrafi przygotować projekt graficzny w odpowiednim formacie, uwzględniając spady, linie cięcia itp. bo tego będzie od nas wymagała drukarnia.


Ewentualnie można zrobić kalendarz trójdzielny, nakład minimalny jest 50 sztuk, a cena spada do 12 zeta:


Ceny kalendarzy trójdzielnych


  
 
Felype nawet nieźle to wymyśliłeś tylko ten nakład conajmniej 100szt. niestety nie wiem czy znajdzie się tylu chętnych tak czy inaczej pomysł niezły z tym kalendarzem spiralowym ponieważ każdego miesiąca pojawiała by sie nowa LADA lub kilka. Tak więc mamy 3 projekty 2 pomysły i chyba będzie trzeba głosowanie jakieś przeprowadzić


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2012-12-04 17:41:35 ]
  
 
A ja myślę ze tego typu był by lepszy kalendarz.


Można żeby było ciekawiej zrobić tak:

styczeń-2101
luty- 2102
marzec-2103...
...grudzień-2112

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szoko, to jest pewna modyfikacja tego co zaproponowałem. Wymaga jednak dwustronnego zadruku 12 kart, a więc cena idzie w górę.
Co do pomysłu żeby iść po kolei modelami to jestem jak najbardziej za, ale ciężko będzie znaleźć wszystkie na forum.
  
 
Dlaczego ? Znajdziesz wszystkie oprócz 2102 bo tej najzwyczajniej nie ma w Klubie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A dlaczego nie wrzucić jakiegoś złomka, nawet 2102 tego co ci podesłałem.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2012-12-05 06:10:03, emde pisze:
Dlaczego ? Znajdziesz wszystkie oprócz 2102 bo tej najzwyczajniej nie ma w Klubie.



Może i znajdziesz ale zdjęcia muszą mieć jakiś poziom i być w dobrej rozdzielczości...
  
 
Gii Foto zgodził się na wykorzystanie fotki mojej staruszki, jednak największy rozmiar jaki posiada do 1280X800, jest pod tym linkiem:
http://farm6.staticflickr.com/5460/7094924573_32d267871b_o.jpg

W zamian chce jedną sztukę kalendarza, biorę to na siebie jeśli całe to przedsięwzięcie w ogóle wypali.
  
 
Cytat:
W zamian chce jedną sztukę kalendarza, biorę to na siebie jeśli całe to przedsięwzięcie w ogóle wypali.



Tak więc trzeba zadecydować co robić bo pomysłów jest kilka
mnie to jest wszystko jedno jakie będą kalendarze ważne żeby były nasze, klubowe
  
 
Też bym się pisał na taki kalendarz
Kalendarz spiralowy byłby fajny ale również obawiam się, że tych 100 osób nie uda się uzbierać.

PS. Dlaczego w żadnym proponowanym projekcie nie ma samarki
  
 
Jak to niema? А w sierpniu i wrześniu?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Moi przyjaciele. Jutro mija termin na oddanie zdjęć dla mojego "kontaktu". Niestety jak widać z powyższej dyskusji na bank nie wyrobimy się...

Także teraz droga wolna,niech znajdzie się chętny, który podejmie się ogarnięcia kalendarzy na 2013 rok. Jeżeli takowy nie wystąpi z szeregu proponuję porozmawiać o kalendarzach na przyszły rok.

Jest kilkunastu chętnych na nie także myślę, że nie będzie źle. Czekam na wasz głos w dyskusji.


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3