Czarnulka 3.0 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
7gsi już trochę przejechałem i kierownica nic nie brudzi

Oto kilka świeżych fotek auta











  
 
Widzę, że felunek dorobił się w końcu kapsli. Piknie
No i trochę żal....
  
 
Jest jakis sprawdzony patent na to by drzwi mniej szumialy przy wiekszych predkosciach? Domyslam sie, ze chodzi o uszczelki, tylko jak mozna je zregenerowac? usprawnic?
Nowe to pewnie sa niemozliwe do zdobycia albo w zabojczej cenie
  
 
Cytat:
2014-04-22 19:18:34, fatboy82 pisze:
Jest jakis sprawdzony patent na to by drzwi mniej szumialy przy wiekszych predkosciach? Domyslam sie, ze chodzi o uszczelki, tylko jak mozna je zregenerowac? usprawnic? Nowe to pewnie sa niemozliwe do zdobycia albo w zabojczej cenie



uszczelki, w cmax hałas jak tornado, wymieniłem tył i nastała cisza. Szukaj, pewnie coś i do omy dopasujesz, nowe też pewnie da się znaleźć.
  
 
Dzisaj taka przykrosc spotkala kochana Czarnulkę



Baba tanczyla na drodze i niestety zakonczyla go metr przed moja maska, k....a jego mać
  
 
upss
  
 
Nie wyswietla mi sie obrazek

Co sie stalo?
  
 
No jak juz napisałem
"Baba tanczyla na drodze i niestety zakonczyla go metr przed moja maska, k....a jego mać "

  
 
Mam nadzieję,że nikomu nic poważnego się nie stało.?
  
 
jechałem sam i Omesia w pełni mnie ochroniła.
Babeczce wjechalem od strony pasażera, więc poza jakims drobnym skaleczeniem i pół godzinnego płaczu, nic się nie stało. Jednak jakbym wjechał od drugiej strony, to nie byłoby z nią tak kolorowo...
  
 
Przykro patrzec.
No coz, bedziesz mial dawce czesci i troche grosza
  
 
No juz czesc rzeczy poszlo do granatowej, ale i tak chuj strzela jak czlowiek pomysli ile wlozyl i sie meczyl by wszystko w autku dzialalo.... w tym roku wszystko doprowadziłem do ładu, włącznie z pełną regenracją klimy.... pare sekund, jeb i całe staranie zgasły jak świeczka na wietrze.... Potem przychodzi złamas z TUWu, szkoda całkowita i k....a 1800zł - 300zł za wrak. Jak to zobaczyłem, to myślałęm, że ich pozabijam. Ostatecznie stanęło na 4400zł, ale sami wiecie, że to i tak jest nic....

Niedługo w domu zawita nowa Omega tzw. kluska