Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2013 - Strona 152

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No BMW jest średnie. Gdzie jest mała szybka od strony kierowcy?

Po świętach obejrzę na żywo i wtedy zdecyduję czy kupić. I tak byłby do poprawki.

[ wiadomość edytowana przez: Kolekcjoner1970 dnia 2013-12-24 13:05:31 ]
  
 
Za to zdjecia przekonaly mnie do tego koloru ... Kola tez nawet mi sie podobaja ... czcionka na tablicach normalnie...no kurde, kupe humoru musza miec ci producenci... naprawde ...

... Jedyne co mnie zaczelo denerwowac to ta szybka ...

Mozna prosic zapowiedz Moskwicza ?
  
 
Cytat:
2013-12-24 14:07:22, Frdek pisze: Mozna prosic zapowiedz Moskwicza ?

...proszę !

  
 
Wstawiam zapowiedz Moskwicza 423 rok 1958.
A co do BMW to przeszedł u mnie Lifting pomalowałem przednią atrapę na czarno jak na okładce jest pokazany. I teraz sprawia dobre wrażenie.
  
 
Wszystkim Forumowiczom życzę spokojnych , zdrowych Świąt Bożego Narodzenia , spędzonych wraz z Rodziną .
Życzę również bezpiecznych podróży



Pozdrawiam !

Piotrek.

[ wiadomość edytowana przez: autaPRL-u dnia 2013-12-24 17:00:05 ]
  
 
Dzieki za wstawienie zapowiedzi
  
 
Przy okazji ja także ze swoim Grzesiem składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pomyślności i skutecznego powiększania kolekcji o wymarzone czy poszukiwane przez Was modele w 2014 roku. Krzysztof

  
 
Drodzy Forumowicze oraz Administratorze forum życzę Wam Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2014, życzę też kolekcjonerom (oraz i sobie przy okazji) wszelkiego spełnienia jeżeli chodzi o propozycje modelowe do DEA. Oby Nowy Rok obfitował w kultowe auta PRL-u i wymarzone modele. Wszystkiego najlepszego !!!
  
 
Zobaczcie jaki fajny model się szykuje w ANS. GAZ51Mrożonki.
  
 
chciałbym by w 2014 pojawiło się chociaż połowa z tych aut w KAP-ie http://www.autokrata.pl/galeria/Polskie-auta-ktore-mogly-zawojowac-swiat_s18535/slide_10
  
 
A ja nadal nie otrzymałem z prenumeraty Lublina 51 i Seata 850, oraz kolejnego autobusu. Jak u Was?

Poszukuję i chętnie kupię Warszawę i Nysę z serii "Taxis du Monde 2" z Altaya. Ktoś z Was pomoże?

[ wiadomość edytowana przez: kadrowiec dnia 2013-12-28 12:25:51 ]
  
 
Witam wszytskich !
Ciekawe kiedy DeA zrobi aktualizacje strony w wydaniach specjalnych?? pozdrawiam i zycze Szczesliwego NowegoRoku.
  
 
Wczoraj zakupiłem BMW i to ostatnią sztukę jaką udało mi sie znaleźć w 6 miejscach (same saloniki, 2 empiki). Ogólnie modelik fajny, gdyby nie dwie rzeczy: atrapa chłodnicy i szybka.

Z chłodnicą było prosto- liznać kanaliki czarnym pisakiem dwa razy i od razu lepiej to wygląda. U mnie gorzej z dorobieniem szybki od strony kierowcy. Pomimo kilku prób nijak nie mogłem tak ułożyć pleksi (czy jak się to nazywa, to co jest do usztywniania kołnierzy w koszulach, co można wyjąc przy rozpakowaniu jej) oraz cieńszego, z blistra z OC. I za każdym razem odstawało.

Ktoś ma jakiś lepszy sposób? Bo z tym jednym okienkiem wygląda to kijowo, a w dachu nawet nie ma tego trzpienia, żeby to przymocować.


[ wiadomość edytowana przez: Kolekcjoner1970 dnia 2013-12-28 16:05:50 ]
  
 
http://www.autokrata.pl/galeria/Polska-terenowka-o-ktorej-nie-slyszeliscie_s18697

Znalazłem coś o całkiem nowego. Znamy Tarpany, Poloneza Analoga, a tu coś nowego. Reasumując też powinien znaleźć się w KAP-ie.

P.S. Życzę wszystkim wystrzałowego Sylwestra i Spełnienia marzeń dotyczących modeli KAP-u na 2014!!!
 
 
Cytat:
2013-12-28 17:05:40, mentos92 pisze:
http://www.autokrata.pl/galeria/Polska-terenowka-o-ktorej-nie-slyszeliscie_s18697 Znalazłem coś o całkiem nowego. Znamy Tarpany, Poloneza Analoga, a tu coś nowego. Reasumując też powinien znaleźć się w KAP-ie. P.S. Życzę wszystkim wystrzałowego Sylwestra i Spełnienia marzeń dotyczących modeli KAP-u na 2014!!!



Oryginalna makieta tego auta znajduje sie w Muzeum Motoryzacji na Filtrowej w Warszawie. Makieta podobnego auta, tyle, ze zaprojektowanego przez FSR w Poznaniu jest w poznańskim. Mozeum Motoryzacji pod rondem Kaponiera. Malo tego, jest tam również prototyp w skali 1:1 krótkiej wersji Tarpana. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia obydwu miejsc.

Przy okazji również życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2014 roku.
  
 
Na rc-forum.ru kolejne zapowiedzi Avtolegend CCCP.

131. ЗАЗ-965 "Запорожец" - ? - 12.02.2014
132. РАФ-977Д "Латвия" - ? - 26.02.2014
133. Москвич-2137 - лимонный - 12.03.2014
134. ИЖ-21251 - ? - 26.03.2014
135. ЗИЛ-41045 - черный - 09.04.2014
136. "Москвич-412ИЭ" (Ижмаш, ранний - ? - 23.04.2014
137 ВАЗ-2802 "Пони" электромобиль-фургон - белая кабина, синий кузов
138 Москвич-403ИЭ - голубой
  
 
Cytat:
2013-12-28 19:44:14, camilovesky pisze:
Makieta podobnego auta, tyle, ze zaprojektowanego przez FSR w Poznaniu jest w poznańskim. Mozeum Motoryzacji pod rondem Kaponiera. Malo tego, jest tam również prototyp w skali 1:1 krótkiej wersji Tarpana.

Muzeum w Poznaniu pod rondem Kaponiera już nie istnieje. Zostanie przeniesione w inne miejsce z powodu przebudowy tego ronda. Byłem tam latem w 2012 i było zamknięte. A nie słyszałem żadnej informacji gdzie ma być na nowym miejscu
  
 
Cytat:
2013-12-28 22:05:14, kaprl pisze:
Muzeum w Poznaniu pod rondem Kaponiera już nie istnieje. Zostanie przeniesione w inne miejsce z powodu przebudowy tego ronda. Byłem tam latem w 2012 i było zamknięte. A nie słyszałem żadnej informacji gdzie ma być na nowym miejscu


Tymczasowa wystawa jest w Poznań City Center.

Witam i pozdrawiam wszystkich. Adam
  
 
Potrzebuje kilku części do modeli z KAP-u:
Łada 2101 - lusterko
Łada 2103 - lusterko
Łada 2121 - lusterka
Wartburg Cabrio - wycieraczka od strony kierownicy
Wartburg 312 - lusterko
Wartburg 353 Trans - lusterko od strony kierownicy
Trabant P-50 Kombi - lusterko
IFA F8 Cabrio - tylny zderzak
W-wa sedan - lusterka
W-wa M-20 ramka od reflektora
Żuk straż - lewe lusterko
Żuk A-11B - wycieraczka od strony kierownicy
PF 125p Kombi - lusterko od strony kierownicy
  
 
Na Nowy Rok 2014 życzę zbieraczom aut i kolekcjonerom wszelkiego spełnienia, a prenumeratorom regularnych dostaw modeli bez poślizgów