Chca mi zabrac prawo jazdy !!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Wlasnie sie o tym dowiedzialem !!!!!
I to nie uwierzycie jaka sprawa.
Dwa lata temu w trakcie uprawiania sprotu uszkodzilem sobie kregoslup, przez co po dwoch latach walki z komisjami wojskowymi doprowadzilo do tego iz otrzymalem kategorie D. Jakkolwiek z decyzji ministra obrony wczesniej jako absolwent zostalem przeniesiony do "cywila"
I dzisiaj dostalem od armii wezwanie na badania poniewaz wg. ich opini moj stan zdrowia uniemozliwia mi prowadzenie samochodu !!!!!
Chyba ich pogielo.....


Jadzwin
  
 
Ach no widzisz, nie posmarowales to Cie teraz ciagaja.
Ja najpierw dostalem A (z reszta, czlowiek ktory ledwo o kulach sie doczlapal na komisje tez...) ale ze faktycznie nalezy mi sie D to zrobilem awanture i za 2 razem dostalem D, w sumie mozna by ich zaskarzyc ale co tam.
  
 
hehe ja najpierw dostalem A , zreszta wszyscy dostali nawet chlopak ktory mial wrodzona wade komory nosowej i nie moze oddychac przez noc tez dostal , odwolalem sie poniewaz mam astme, i mnostwo roznych uczulen a w dodatku jestem chorowity i zgadnijce co... dostalem znowu A bo astma to nie choroba a cos takiego jak uczulenie nie istnieje

ale co tam nigdy mnie nie dostana, NIGDY!!! przynajmniej zywego
  
 
Cytat:
2002-09-26 10:58:49, Jadzwin pisze:
Witam,

I dzisiaj dostalem od armii wezwanie na badania poniewaz wg. ich opini moj stan zdrowia uniemozliwia mi prowadzenie samochodu !!!!!



A co ich to obchodzi? Na kierowcę Cię chcieli wziąć? Oni zrobią swoje badania, Ty zrób swoje i się nie dawaj!!!
  
 
Ej ja mam komisje 16.10, jakies rady?
wojtek
  
 
Jak masz jakas dokumentacje medyczna top wez tego jak najwiecej. Jak sobie mozesz zalatwic od znajomych lekarzy to warto...

Ja sie nie obawiam tak bardzo, poniewaz moj problem medyczny w zaden sposob nie uposledza mozliwosci prowadzenia pojazdow mechanicznych.
Mysle ze armia robi to dla zasady zeby uchylajacym sie obrzydzic zycie. A co najgorsze to ja rzeczywiscie mam problemy z kregoslupem ((((

Ale tak to juz w tym kraju, kazdy chce dostac lapowe.....

Kuba


  
 
Cześć Kuba - kopę lat
Z tymi komisjami to sprawa jest dość stara i dotyczy osób które załatwiły sobie "D" ze względu na jakąś chorobę która kwalifikuje się do odebrania prawa jazdy. Niestety jak to zwykle bywa u nas - i tym razem wylano dziecko razem z kąpielą i pociągani są na komisje wszyscy - Wiesz coś o tym jako ciekawostke podam gościa który został celowniczym w obsłudze działa (wcześniej był na strzelnicy) a ma wadę wzroku która powoduje że nie rozróżnia litery "a" do "e" na monitorze (DOS) oddalonym o 20 cm do niego. Myślę że nia ma co się denerwować - przedłozysz dokumenty o leczeniu i nic Ci nie zrobią - masz zapewne historię choroby ? Prawka Ci na pewno nie odbiorą - mogą co prawda skierować wniosek do wydziału komunikacji o przedstawienie badań lekarskich (nowych). Jakbyś miał pytania natury medyczno-prawnej pisz do mnie - może co pomogę ...
  
 
pięć lat się jeb***ałem z kategorią A i wiecie co..........







.... poszedłem odsłużyć .
Mam to już za sobą, kupe wspaniałeych wspomnień, ogromną ilość nowych znajomości i poczucie że jak mnie w syfie nie złamali to już się nikomu nie dam, a na dodatek wyszedłem st.kpr. bo mam strasznego pecha jeśli chodzi o unikanie odpowiedzialności. Przeszedłem zwykłą unitarkę i unitarkę na podoficera ZSW, i tu i tu było ciężko ( jak to mówią w pizdę i na gaz ), a ostatnie 5 m-cy to już miód malina, spokuj i cisza. Teraz więcej charuje niż przez te ostatnie 5 m-cy woja. Rok stracony ale przynajmniej mi punkty karne zlikwidowali


Żeby w życiu dupą nie być trzeba najpierw wojsko przeżyć
  
 
Witam!
Jadzwin spokojnie, armia nie ma ustawowego prawa do zabierania prawa jazdy. Z pewnością źle zrozumiałeś wezwanie.
Pozdrawiam
major
  
 
Witam

Armia skierowala sprawe do wydzialu komunikacji a ci skierowali mnie na badania do Osrodka Medycyna Zawodowej (((
Ale nic zlego sie nie stanie

Kuba
  
 
Znalazłem taki zabytkowy wątek.

Nie do końca chcą zabrać, a raczej mogliby dać...

Zna może ktoś stronkę, która umożliwia bezpłatne korzystanie z testów na prawo jazdy ??? Może ktoś ma płytkę i jest w stanie jakoś ją gdzieś wrzucić to bym sobie pobrał.
Chodzi mi o kategorie D.
Wszędzie są płatne na 30 dni i tp.
Szkoda płacić.
Znalazłem coś w internecie ale tam pytania się powtarzają i nie wiem, czy są aktualne.
Może ktoś coś wie i widział jakąś fajną stronkę.

Z góry dzięki.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2015-02-10 16:32:38 ]
  
 
Już mam najnowsze.
  
 
Ikarus260 w tym wątku co prawda była mowa o prawie jazdy i kategorii D, ale nie na autobusy tylko kategorii D - trwale niezdolny do służby wojskowej czyli tzw. kategoria do Dupy.
  
 
E tam. Ważne, że D to D I takimi przegubami chcę jeździć

  
 
Cytat:
2015-03-07 23:09:13, Ikarus260 pisze:
I takimi przegubami chcę jeździć


A to zapraszam do mnie - nawet ufunduję Ci bilet dobowy, pośmigasz 24h za free
  
 
A co jeździsz też autobusami ???
  
 
Z libac... znaczy spotkań towarzyskich wracam jedynie autobusami (Nie skumałeś żartu )
  
 
Cytat:
2015-03-08 01:29:55, ZeeWolf pisze:
Z libac... znaczy spotkań towarzyskich wracam jedynie autobusami (Nie skumałeś żartu )


czyli przecie pytanie IkarusaAutobusa było właściwym

a Ty mu zara...."Nie skumałeś"...
  
 
Spoko. O tej godzinie to ciężko
Myślałem, że jest kierowcą Nie zarejestrowałem tego biletu
  
 
No i jeżdżę