Radyjko za ok 120-140zł.. Co wybrać.?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.. Wiem że to mało na dobre radio ale takimi środkami dysponuje.. Szukam radia jakiejś w miare dobrej firmy z CD a jakby się dało to wejściem USB i AUX..
  
 
Chłopie masz allegro to sobie przejrzyj radia w tym zakresie cenowym i wybierz najlepsze np. PEIYING ALIEN IPOD MP3 USB/SD PILOT 4x40
Za rączkę trzeba prowadzić i paluszkiem pokazać?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Tacy poszukiwacze są najlepsi, chcą czegoś wypasionego ale za śmieszne pieniądze... markowego to raczej nie dostaniesz.. chyba że używane albo z promocji.. ja w promocji kupiłem radyjko pioneera bez cd, ale z usb i aux
  
 
Pytałem bo się chyba znacie na tym, ale jeżeli każdego nowego tak traktujecie to pozdro dla tego forum..
  
 
No to pokazałeś teraz ulalaaa. Uniosłeś sie honorem nie ma co. Obraziłeś się, że ktoś z większym doświadczeniem wyraził swoją uwagę? To jest forum publiczne a nie prywatne. Nikt Cię nie obraził ani nie uraził. Dostałeś info w pierwszej wypowiedzi. Czego oczekujesz? Że napiszemy Ci recenzję każdego radia które jest w takim przedziale cenowym jaki podałeś? To życzę powodzenia.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Tak jak Biały wspomniał jeśli zależy Ci na CD + ta cena to EIYING ALIEN IPOD będzie dobrym wyborem
Łatwiej by było gdybyś sam podał kilka propozycje co cie interesuje wtedy też łatwiej doradzić

pozdrawiam
  
 
jak szukasz czegoś w miarę taniego z cd i sd to pozostaje ci generalnie to http://www.skapiec.pl/site/cat/35/comp/4296743
za 230zł masz nowe radio, które mimo że nie jest jakiejś renomowanej firmy to jest bardzo solidne - ma np. podzespoły philipsa, te same co pionier.
  
 
A czy radia marki Blaupunkt to urządzenie za które się przepłaca? Czy warte swojej ceny?