Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Panowie! Zauważyłem, że jakieś zainteresowanie jest koszulkami tak więc oficjalnie chciałbym otworzyć nowy temat i zapytać czy byliby zainteresowani i chętni nabyć takową gustowną koszulkę
Dziś rozmawiałem z kumplem i dowiedziałem się, że takowe koszulki robi na miejscu jeśli chodzi o nadruki wystarczy podesłać projekt, ale jeśli chodzi o droższy haft musi wysłać do jakiegoś znajomego zakładu szwalniczego i niestety w czasie się to odkłada.
Co do kroju to proponuje zrobić zwykłe t-shirty i eleganckie polówki.
A jeśli chodzi o kolor proponuje poprostu białe i czarne
Tak więc słucham propozycji i pomysłów jako, że jeszcze do sezonu letniego trochę czasu jest więc możemy wszystko przedyskutować

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-02-24 19:50:03 ]
  
 
Po wielu przemyśleniach... W tym roku chciałbym, żebyśmy wydali: polo, w czarnym kolorze. Na piersi białe logo LKP, z tyłu duże białe logo LKP. Najbardziej elegancki z możliwych wzorów. W sam raz na spoty i zloty.

Celowo nie wrzucam wzoru jakiegokolwiek modelu bo pamiętam ubiegłoroczne dyskusje i to co z nich wyszło.... Pojawili się zwolennicy pierwszych Żiguli, najładniejszej klasyki (2103, 2106), fani Siedmiorki, Samar a jakby tak jeszcze poczekał to i kombiaki (2102, 2104) znalazłyby swoich fanów.

I wbrew pozorom trzeba się śpieszyć bo w piątek mamy marzec a pod koniec kwietnia z reguły można już spokojnie w krótkim rękawku śmigać.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jeżeli jednak ktoś powie, że polo zwiększy koszta koszulki to mam dla niego taką propozycję:






-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Zbieracie sie jak nie wiem co do tego projektu.
Dla porównania bluzy i breloki zamówiełm w piątek,przyszły pocztą we wtorek.Cztery dni od pomosłu do odbioru.
  
 

ja wielokrotnie brałem koszulki tutaj:
art-flock

polecam technikę flock. Ładny mechowaty "nadruk" nanoszą. Trzyma się wiecznie -koszulki się rozpadły a flock siedzi.
Mają też koszulki wysokiej jakości, duża gramatura. Szeroki wybór kolorów.
Czas realizacji kilka dni.
  
 
emde ja właśnie o tym samym myślałem jest prosto, czytelnie i gustownie.
Zrobić takie polówki i zwykłe t-shirty w dobrej jakości i po wszystkim kto będzie chciał to kupi a jeśli komuś do gustu nie przypadnie to na listę chętnych poprostu się nie wpiszę.

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-02-26 12:28:13 ]
  
 
Cytat:
2013-02-26 09:50:43, pioban pisze:
Zbieracie sie jak nie wiem co do tego projektu. Dla porównania bluzy i breloki zamówiełm w piątek,przyszły pocztą we wtorek.Cztery dni od pomosłu do odbioru.


Ale ty robiłeś bluzy głównie dla siebie i swoich znajomych/przyjaciół ! Tutaj jest projekt koszulek, było nie było, ogólnopolskiego klubu. To taka "subtelna" różnica.

Poza tym jak djmarkus, ja czy ktoś inny ma wyłożyć na szybko kasę na np. 20 koszulek i potem w razie gdy komuś się jednak wzór nie spodoba z nimi dalej się bujać to sorry... Więc wygląda to wygląda. Przynajmniej u nas.

Czekam na resztę chłopaków, ciężko cokolwiek więcej pisać gdy zainteresowanie jest prawie zerowe.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Też właśnie myślę coby najpierw rozeznać się ile osób byłoby chętnych i dopiero działać w tę stronę
Tak więc ja bym był chętny na 4 sztuki 2 polówki i 2 t-shirty.
Ewentualnie gdybyśmy robili same polo czy tylko t-shirt 4 sztuki byłyby dla mnie
  
 
Mistrzu - to co, lista ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Mam polo z dawnych czasów LKP i koszulki także
Na polówce jest wyhaftowane logo na lewej piersi moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie jesli chodzi o polo - napis na plecach to odrobinę za dużo
Natomiast jesli chodzi o t-shirt jestem za logo na piersi i na plecach


pzdr
CHIO
  
 
Cytat:
2013-02-26 21:39:32, emde pisze:
Mistrzu - to co, lista ?


Tak zrobimy liste chetnych i wtedy bedziemy wiedziec na jakim gruncie stoimy wiadomo, ze im wiecej chetnych tym taniej wyjdzie.
A tak poza to Karol powiedzial, ze jak dla nas to i tak nie policzy prowizji dla siebie tak jak to z kalendarzami bylo.
CHIO ma badzo dobry pomysl na polo poniewaz wielkie logo na plecach poprostu do polowki nie pasuje, co innego na t-shirt.
  
 
pisze sie na koszulki
  
 
Również jestem chętny, na t-shirta
  
 
LKP - KOSZULKI KLUBOWE 2013

1 djmarkus - ? szt
2. emde - 2 szt
3. wezu69 - ? szt
4. mylkus3 - ? szt

Dopisujcie się.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 

LKP - KOSZULKI KLUBOWE 2013
1 djmarkus - ? szt
2. emde - 2 szt
3. wezu69 - ? szt
4. mylkus3 - ? szt
5. bartixr 2 szt. wysokiej gramatury i jakości (polo, jasne pastelowe, zielony lub niebieski inne kolory muszę zerknąć na wzorniki)

Dopisujcie się.


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2013-02-28 11:41:53 ]
  
 
1 djmarkus - ? szt
2. emde - 2 szt
3. wezu69 - ? szt
4. mylkus3 - 1 szt
5. bartixr 2 szt. wysokiej gramatury i jakości (polo, jasne pastelowe, zielony lub niebieski inne kolory muszę zerknąć na wzorniki)

Dopisujcie się.
  
 
1 djmarkus - ? szt
2. emde - 2 szt
3. wezu69 - 3 szt
4. mylkus3 - 1 szt
5. bartixr 2 szt. wysokiej gramatury i jakości (polo, jasne pastelowe, zielony lub niebieski inne kolory muszę zerknąć na wzorniki)

Dopisujcie się.
  
 
1 djmarkus - 4 szt
2. emde - 2 szt
3. wezu69 - 3 szt
4. mylkus3 - 1 szt
5. bartixr 2 szt. wysokiej gramatury i jakości (polo, jasne pastelowe, zielony lub niebieski inne kolory muszę zerknąć na wzorniki)

Dopisujcie się.
  
 
No dobra, ale mam jedno pytanie. Skąd weźmiecie logo na tył koszulki? Pytałem emde na privie czy ma takie logo dobrej jakości, najlepiej wektorowe, żeby dało się tak przeskalować i okazuje się że takowa grafika nie istnieje. A jak przeskalujesz jakiegoś jpga 5cm x 7cm do tych rozmiarów to w oczy będzie kłuło.
Pytam, bo chciałem zrobić naklejki na szybę dokładnie takiego wzoru, ale do tego jest potrzebny dobrej jakości obrazek
  
 
No dobra, ale mam jedno pytanie. Skąd weźmiecie logo na tył koszulki? Pytałem emde na privie czy ma takie logo dobrej jakości, najlepiej wektorowe, żeby dało się tak przeskalować i okazuje się że takowa grafika nie istnieje. A jak przeskalujesz jakiegoś jpga 5cm x 7cm do tych rozmiarów to w oczy będzie kłuło.
Pytam, bo chciałem zrobić naklejki na szybę dokładnie takiego wzoru, ale do tego jest potrzebny dobrej jakości obrazek