Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016 - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
SzokoLada pisze:
Flex, to słaba technologia. Ja nie chcę 2104. Można coś innego? Czy koszulki będą czarne? Jak z jakością i i jakiej firmy są te koszulki?



- możesz coś innego - inny projekt to tylko dodatkowy koszt jego obrobienia
- jak widać na zdjęciu kolorów jest 24 do wyboru
- ładne koszulki, bawełna, 170g/m2 co kolwiek to znaczy
  
 
Mój głos w dyskusji. Koszulki najlepiej gdyby były czarne. Ewentualnie kolor wybrany przez każdego indywidualnie (jeśli nie zwiększa kosztów produkcji, nie wiem jak w praktyce ?). Tylko błagam, nie białe. Te ostatnie, które zamawialiśmy są zajebiste, jednak moje pobrudziły się tak, że nadają się już tylko do chodzenia po domu, ewentualnie do najbliższego sklepu.
Biały plami się niemiłosiernie, wszystko na nim widać...

Co do grafiki to jest mi obojętna. Zaakceptuję każdy model Łady: 2101...08. Ewentualnie, zajebiście wyglądają te przekroje Ład z wymiarami. Tutaj przykład:





Miałem taką. Wyglądała ZAJEBIŚCIE. Wzór jest "prosty" a jednocześnie bardzo szykowny.

Pozdrawiam.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
jeśli chodzi o tą koszulkę to na alledrogo gość je ma nawet jak nie są wystawione
  
 
No a logo klubowe?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
zawsze można dorobić za niewielkie pieniądze
  
 
Oj Morphio, jesteś stracony

Każdy ma swój pomysł, własną wizje, chęć posiadania odmiennego stylu, koloru - jednym słowem NIEZASPOKOISZ! Albo jedziemy w jeden "sznyt, szymel, schemat czy jak kto woli" albo każdy samemu bo temat koszulek ciągnie się od..... sierpnia. Będzie zima (może już jest), przeleci a tu dalej będą spekulacje co, jak, czym, gdzie i czemu tak drogo

Najważniejsze, aby nadruk był trwały i nie uciekł po 4 lub 5 praniach i żeby koszulka nie zmieniła koloru.

Ja na przekór wszystkim chce białą koszulkę, najlepiej polo.
I też chciałbym 04 ale w takim wydaniu



Tylko nie wiem czy ta technologia FLEX to pochyta.
  
 
No ta moja technologia pozwala wykonać taki druk, a i kosztuje nawet w sumie taniej niż Adama.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Ponawiam pytanie: Czy ma ktoś projekt koszulki ze zglebioną 2106 na szerokiej stali i napisem LADA? Nie pamiętam niestety kto robił te koszulki. Jakby ktoś miał też projekt logo z naklejki gloda'a to też poproszę (jeśli oczywiście glod nie ma nic przeciwko wykorzystaniu na koszulce)
  
 
Rok minął, koszulek brak, nawiasem mówiąc standard.

W wolnej chwili wykonałem 2 polówki haftowane przód+tył.



Planuję wykonać jeszcze kilka sztuk. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam do kontaktu. Mówię z góry, nie jest to wątek natury "ja chce to, ja chce tamto" tylko "chcesz, to napisz", to złożę większe zamówienie. Są tylko czarne. Innych nie ma i nie będzie. Z góry mówię nie będzie to koszt 30 zł tylko więcej.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-07-09 12:51:10 ]
  
 
Ja poproszę , rozmiar XL

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Również i ja poproszę , L
  
 
Ja tez poproszę 1 sztukę w rozmiarze L
  
 
Kolory jakie są dostepne:



Orientacyjna cena za polo 60 zl - haft przod+tył i raczej taka już zostanie. Czas na złożenie zamówienia, więc róbcie listę. Czekam do 22 lipca i zamawiam. Czas start.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-07-12 20:45:51 ]
  
 
No to ja Gold XL

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Dla mnie BLACK , rozmiar L
  
 
Cytat:
glod pisze: Są tylko czarne. Innych nie ma i nie będzie.


powtórzę się ale ... zamawiam jedną sztukę w rozmiarze L
  
 
Nie ma rozmiarówki
Jedna sztuka kolorek Czarny rozmiar chyba XL. Bo gabarytowo podobnie do wadima jestem hehe
  
 
Cytat:
2017-07-13 20:27:01, Astro2107 pisze:
Nie ma rozmiarówki Jedna sztuka kolorek Czarny rozmiar chyba XL. Bo gabarytowo podobnie do wadima jestem hehe


Astro , nie przyznawaj się Biegusiem do pruszkowa ...
  
 
To ja taki mały jestem?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nie poprostu od ostatniego zlotu przytylem hehe