Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No dobra, ale mam jedno pytanie. Skąd weźmiecie logo na tył koszulki? Pytałem emde na privie czy ma takie logo dobrej jakości, najlepiej wektorowe, żeby dało się tak przeskalować i okazuje się że takowa grafika nie istnieje. A jak przeskalujesz jakiegoś jpga 5cm x 7cm do tych rozmiarów to w oczy będzie kłuło.
Pytam, bo chciałem zrobić naklejki na szybę dokładnie takiego wzoru, ale do tego jest potrzebny dobrej jakości obrazek
  
 
A po co dodawać 3 posty co pól minuty, będzie większe zrozumienie? Jeżeli robisz to przypadkowo, weź i usuń te posty, jest taka możliwość w edycji postu przez około 30-60 minut.
  
 
Cytat:
2013-02-28 20:29:42, Kamil_H pisze:
No dobra, ale mam jedno pytanie. Skąd weźmiecie logo na tył koszulki? Pytałem emde na privie czy ma takie logo dobrej jakości, najlepiej wektorowe, żeby dało się tak przeskalować i okazuje się że takowa grafika nie istnieje. A jak przeskalujesz jakiegoś jpga 5cm x 7cm do tych rozmiarów to w oczy będzie kłuło. Pytam, bo chciałem zrobić naklejki na szybę dokładnie takiego wzoru, ale do tego jest potrzebny dobrej jakości obrazek



Czarek z Radomska znalazł takowe logo (wektorowe) - jest w temacie o klubowych naklejkach.

Panowie - jedno bardzo ważne pytanie - robimy na początek t-shirta czy polo ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-02-28 22:29:39, emde pisze:
Panowie - jedno bardzo ważne pytanie - robimy na początek t-shirta czy polo ?


A gdyby tak zrobić jedno i drugie?
  
 
A ja wolałbym najpierw t-shirty.... Bardziej praktyczne i uniwersalne. A za jakieś 2-3 miesiące, tuż przed latem wypuścić eleganckie polówki. Co wy na to ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Tak tylko chciałem Wam podpowiedziec że koszulki maja różne rozmiary.
Osobiście najbardziej zadowoleni jesteśmy z bluz z kapturem po 70pln.
  
 
Cytat:
2013-03-01 21:58:17, emde pisze:
A ja wolałbym najpierw t-shirty.... Bardziej praktyczne i uniwersalne. A za jakieś 2-3 miesiące, tuż przed latem wypuścić eleganckie polówki. Co wy na to ?


Ja jestem za same t-shirty mogą być, a co do rozmiarówki to jeśli byśmy robili u Karola kumpla mojego to mogę poprosić o o dokładne wymiary koszulek rożnych rozmiarów, nie bralibyśmy w ciemno bynajmniej
  
 
Cytat:
2013-03-02 10:13:11, pioban pisze:
Tak tylko chciałem Wam podpowiedziec że koszulki maja różne rozmiary.


Piotrek, tutaj niektórzy ludzie śmigają w koszulkach LKP już około 10 lat (jak nie więcej) więc... Wiadomo, że będzie trzeba dokładnie ogarnąć kwestię rozmiarówki, ja mam na przykład prawie 2m wzrostu.

To jaki kolor Panowie ? Wzór "małe logo na piersi i większe na plecach" podoba się wszystkim ? Jakieś sugestie ? Można byłoby już się określić, wpłacić kasę i poprosić djmarkusa o zamówienie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde ja proponuje białe i czarne małe logo na piersi i duże na plecach wraz z napisem lada klub polska jestem jak najbardziej za a co powiedzielibyście może na dodatkowy napis w postaci nicku z forum? taki pomysł mały odemnie
  
 
Oczywiście nie przeszkadza mi to, mogą być i białe. Przynajmniej człowiek będzie się mniej męczyć w upały. Co do nicków na koszulkach jestem na nie.

djmarkus - zorientujesz się ile wychodzi koszulka przy powiedzmy 20-30 sztukach ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Spoko, nie ma problemu. Zagadam dziś z Karolem dowiem się wszystkiego i pod wieczór dam znać.
  
 
Cytat:
Emde ja proponuje białe i czarne małe logo na piersi i duże na plecach wraz z napisem lada klub polska jestem jak najbardziej za a co powiedzielibyście może na dodatkowy napis w postaci nicku z forum? taki pomysł mały odemnie



Jestem za.
  
 
Gadałem z Karolem no i koszulka bawełniana 100% 250g wraz z nadrukiem od 20 do 25 zl sztuka zależnie od rozmiaru nadruku. Policzył dość tanio ponieważ normalnie koszulki z nadrukiem sprzedaje po 30-35zl. Dokładną cenę koszulki będę znał jak podeślę mu projekt graficzny do nadruku.
Co do rozmiarówki to wszelakie wymiary podeśle mi na maila na tygodniu
  
 
Tak więc Panowie rozmiarówkę koszulek podaję poniżej:


Teraz logo z napisem na plecy:



A jeśli chodzi o przód to wybierajcie czy w mniejszym rozmiarze to co wyżej czy może takie małe logo jak podałem niżej:



Ja osobiście jestem za małym logiem bo razem z napisami będzie trudno zrobić nadruk i może nie wyjść właściwie, a tak poza to literki małe będą i nieczytelne z daleka.
Tak więc proszę wybierać
  
 
Rowniez jestem za samym logiem z przodu.

Biore 3 szt, rozmiary kolejno (M) (L) (XL)
  
 
Koszulki Lada Klub Polska edycja 2013

1 djmarkus - 4 szt
2. emde - 2 szt (XL) (XL)
3. wezu69 - 3 szt (M) (L) (XL)
4. mylkus3 - 1 szt
5. bartixr 2 szt. (?)

Bartek chciał polo, nie wiem jak z t-shirtem ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 

Jeśli polo nie robicie, to poproszę o wykonanie T-shirt.
1 szt. L, ciemnożółty.
1 szt. L ciemnoniebieski.
Widziałbym tez dodanie imienia pod logo na piersi. "Bartek"
  
 
Koszulki Lada Klub Polska edycja 2013

1 djmarkus - 4 szt
2. emde - 2 szt (XL) (XL)
3. wezu69 - 3 szt (M) (L) (XL)
4. mylkus3 - 1 szt (M)
5. bartixr 2 szt. (L) (L)
  
 
Ok wporządku w takim razie ja jeszcze poczekam do poniedziałku na chętnych, jeśli ktoś jeszcze by się zdecydował później wysyłam zamówienie do Karola i pozostanie poczekać kilka dni na wykonanie.

A i prosiłbym o napisanie mi na priv bądź maila (djmarkus@vp.pl) jaki kolor dla każdego biały bądź czarny.
Dla Bartka jeśli się uda będą w wymaganych przez niego kolorach, zależy to od tego czy Karol będzie musiał dokupić czy będzie miał na stanie

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-03-07 17:04:23 ]
  
 
1 djmarkus - 4 szt
2. emde - 2 szt (XL) (XL)
3. wezu69 - 3 szt (M) (L) (XL)
4. mylkus3 - 1 szt (M)
5. bartixr 2 szt. (L) (L)
6. astro 1 szt(nie znam ceny) rozmiar (S) kolor(36-czarny)