Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie jutro wysyłam zamówienie.
Proszę podać mi jeszcze dla kogo jakie kolory?
czarny bądź biały jest narazie do wyboru
  
 
1 djmarkus - 4 szt.
2. emde - 2 szt. (XL) (XL) kolor: 1 szt. (30-biały); 1 szt. (40-czerwony)
3. wezu69 - 3 szt. (M) (L) (XL)
4. mylkus3 - 1 szt. (M)
5. bartixr 2 szt. (L) (L)
6. astro - 1 szt. rozmiar (S) kolor: (36-czarny)

Mam nadzieję Marku, że nie wybrzydzam zbytnio.




-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
1 djmarkus - 4 szt.
2. emde - 2 szt. (XL) (XL) kolor: 1 szt. (30-biały); 1 szt. (40-czerwony)
3. wezu69 - 3 szt. (M) (L) (XL) wszystko czarne ;]
4. mylkus3 - 1 szt. (M)
5. bartixr 2 szt. (L) (L)
6. astro - 1 szt. rozmiar (S) kolor: (36-czarny)
  
 

1 djmarkus - 4 szt.
2. emde - 2 szt. (XL) (XL) kolor: 1 szt. (30-biały); 1 szt. (40-czerwony)
3. wezu69 - 3 szt. (M) (L) (XL) wszystko czarne ;]
4. mylkus3 - 1 szt. (M biała)
5. bartixr 2 szt. (L) (L)
6. astro - 1 szt. rozmiar (S) kolor: (36-czarny)
  
 
Ok spoko teraz już wszystko wiem
Jeśli się da to inne kolory niż biały i czarny się da załatwić muszę tylko ładnie pogadać z Karolem i jeśli będzie musiał zamówić specjalnie dla nas różne kolory i rozmiary t-shirt to niestety będzie to jakoś ekstra kosztowało ale wiecie tak bez przesady wszystko dowiem się jak złożę u niego zamówienie
Więc jakoś w najbliższych dniach będę o wszystkim pisał.
  
 
Witajcie Zamówienie już poszło i jest w trakcie realizacji.
Niestety z racji tego, że nie mam wolnych funduszy jestem zmuszony zebrać pieniądze wcześniej bo nie będę miał jak zapłacić Karolowi myślę, że każdy zrozumie sytuację

Koszulka kosztuje po zniżce 20% dla klubu 23,50zł
Przesyłka się nie zmieniła i kosztuje nadal 11zł

Nr. konta:
54 9291 0001 0057 9245 3000 0010
Porczyk Marek
ul. Chrusty 60, 96-200 Rawa Mazowiecka

W tytule proszę podać swój nick z forum.

I prosiłbym również o wysłanie mi wiadomości na maila, tel. bądź gg wraz ze swoim nickiem jeśli ktoś już wpłaci pieniądze na konto.
mail:djmarkus@vp.pl
tel: 781461039
GG: 9737611

Pozdrawiam!
  
 
Do kiedy musisz wpłacić pieniądze ? Ja mogę zrobić przelew dopiero pod koniec marca.

PS Koszt wysłania dwóch koszulek liczyć tak: 2x 23,50 zł + 11 zł (przesyłka) ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Tak emde dokladnie tak chyba, ze ktos chce jedna koszulke wyslac na inny adres a druga na jeszcze inny wiec oczywiscie paczki beda dwie i koszt wysylki bedzie liczony podwojnie.
Kase wplace przy odbiorze za okolo dwa tyg. bo niestety zawalony jest robota i nie tak szybko wykona koszulki bo czarne i biale ma na stanie u siebie a kolorowe musi sciagac z hurtowni gdzie tez nie zawsze maja dany kolor wiec troszke w czasie sie to przeciagnie
  
 
Postaram sie skołować kasę bo musiałem samochód na siebie przerejestrować a wyplata bd najprawdopodobniej w piątek 5 kwietnia akurat 2 tyg he he.
Bd cie informował na PW
  
 
Jutro idę robić przelew.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2013-04-03 21:05:48, emde pisze:
Jutro idę robić przelew.



W jakich ty żyjesz czasach? Idziesz?...
  
 
Tak, ide. Dodatkowo nie mam konta internetowego i konta na Allegro. Aha, rachunki place takze na poczcie, bez polecenia zaplaty.

Nie zyjemy w totalitarnej Rosji Putina tylko w Polsce i nikt nie bedzie mi rozkazywal co mam robic. Moi dziadowie i pradziadowie walczyli wlasnie po to abym mogl teraz zyc w wolnym kraju wg wlasnego uznania. Wg ciebie to jakis grzech ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Niby zima na dworze, a ciebie jakiś robal ugryz.

Przecież są różne konta internetowe, są również i bezpłatne. Na pewno coś byś sobie odpowiedniego znalazł. Po co płacić prowizje dla poczty? Zostaw tą kasę dla siebie, a nie dla poczty.
  
 
Po co na sile chcesz uszczesliwiac ludzi ?

Ja wole oplacic tradycyjnie. Nie mam zaufania do internetu jako miejsca dokonywania transakcji finansowych. Koniec kropka.

Niech to bedzie ostatni post nie na temat.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
Ja wole oplacic tradycyjnie.



czyli gotówka?
też preferuję, ale czasem niestety odległość jest za duża i trzeba użyć banków albo poczty (przekaz gotówkowy).
  
 
A ja nienawidzę stać w kolejkach, płacić prowizje i stosować się do ich godzin pracy. Po drugie nie musze mieć przy sobie dużo gotówki, jadąc za granice nie musze praktycznie brać waluty. Choruje na brak czasu, a chodzenie po bankach zajmuje sporo czasu. Opłata wszystkich rachunków zajmuje mi 10 min.

PIT też wysyłam elektronicznie, nie stoję w dwugodzinej kolejce.

Może wyszle podziękowania dla Putina, może to dzięki niemu mam wygodniejsze życie i więcej czasu na moje hobby.
  
 
Dobrze zakonczmy tego offa.
Koszulki beda w przyszlym tyg. wtorek, sroda.
Osoby ktore juz wplacily pieniazki moga miec pewnosc ze wysylam paczki natychmiastowo
  
 
T-shirty mam juz u siebie, wyszly bardzo fajnie i mysle, ze dobrze beda sie nosic
Prosze tych ktorzy juz wplacili kaske i tych ktorzy tego nie zrobili jesze o podanie adresow do wysylki najlepiej na priv badz maila.
Pozdrawiam.
  
 
Paczki poszły w piątek wszystkie, większość powinna dziś dotrzeć. Wcześniej niestety nie moglem wysłać ponieważ choroba mnie strasznie złamała.
Niech każdy sprawdzi czy dostał dokładnie to co zamawiał poniewaz nie mam pewnosci czy w stanie silnego przeziebienia czegos nie pomyliłem.
Pozdrawiam!
  
 

do mnie chyba najdłużej będzie szło
czekam cierpliwie.