Potrzebna pomoc z gaźnikami Solex C40 w Wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,

Mam problem z moją Samarą. Mieliśmy jechać dziś Rally Mazowsze, a delikwentka zajechała wczoraj wieczorem na stację benzynową i już nie zapaliła.

Do tej pory dawała radę: odpalała, jak się rozgrzała, to nawet chciała jechać (na zimno lubila popracować na 3 cylindrach).

Czy znacie w Warszawie/okolicach kogoś, kto byłby w stanie doprowadzić Ładę do porządku, tj. wyregulować te gaźniki/zapłon tak, żeby auto zaczęło w końcu w miarę bezproblemowo?

Swego czasu robilem podejście do Szarych Szeregow, ale odnioslem wrażenie, że robili wszystko, żeby mnie zniechęcić do wizyty i auto trafiło koniec końców do budowniczego silnika, czyli 3zera. Doszło do siebie, po roku stania w garażu i przejażdżkach celem przepalenia motoru sytuacja wygląda jak wygląda.


Będę wdzięczny za pomoc/namiary.

Pzdr,
kowal
  
 
hello!
  
 
Witam,

Odświeżam stary temat. Po poprzednim jego rzuceniu odezwał się do mnie na priv kolega Jago, oferując pomoc, ale z racji na różne inne życiowe zakręty nie spotkaliśmy się w końcu. Minął roczek, Łajdaczka dalej stoi w garażu i czeka na lepsze czasy. A Jago na próbę ponownego nawiązania kontaktu nie zareagował, więc może nie zagląda na forum lub wyjechał do Australii.

Jakiś pomysł gdzie w Warszawie bądź sensownych okolicach można by Ładę zatargać?

Bardzo będę wdzięczny za wszelkie sugestie, bo chciałbym, żeby Łada przestawła być li tylko eksponatem i zjadaczem kasy na OC i miejsce garazowe

Dzięki,
kowal
  
 
ul. szarych szeregow 1
  
 
jasiek zarobiony jak mul, ale działa, jak masz tel to zadzwon do niego, caly czas aktywnie z materia działa

szare szeregi? raz ze renoma watpliwa jednak, to dwa czy aby tych garaży tam nie wyburzyli pod deweloperkę?
  
 
Cytat:
2014-08-05 18:57:58, flapjck1 pisze:
jasiek zarobiony jak mul, ale działa, jak masz tel to zadzwon do niego, caly czas aktywnie z materia działa szare szeregi? raz ze renoma watpliwa jednak, to dwa czy aby tych garaży tam nie wyburzyli pod deweloperkę?



Niestety wymieniliśmy się tylko wiadomościami na forumowym privie, tak że nawet adresu mailowego niet.
  
 
Cytat:
2014-08-05 18:46:23, point pisze:
ul. szarych szeregow 1



Na Szarych Szeregów przy okazji zeszłorocznych prób znalezienia kogoś, kto by Ładę uruchomił dzwoniłem. Ich komunikat: po pierwsze - gaźniki wymontować z samochodu i przywieźć, broń boże z całym autem mi się tu pchać. Po drugie - to staroć jest, części do tego nie ma, szkoda w ogóle czasu (naszego).

  
 
priv
  
 
dzwon 503523723