Spot Łada Klub Polska - Maj/Czerwiec?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuję coś podobnego jak w zeszłym roku, może tym razem odwiedzilibyśmy Dresso w Sulejowie? Formuła luźna jak rok temu - czyli kto przyjedzie to będzie.

Ktoś chętny?

Ewentualnie może być Mirów/Bobolice
  
 
Ja sie na to piszę

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
ja również jestem jak najbardziej za
  
 
Co jak co ale chętnie zobaczę stare mordeczki... Chętnie wypiję piwko w dobrym towarzystwie
  
 
Uff, już chciałem na dniach wątek zakładać.

Jeżeli chodzi o mnie to tak jak w poprzednim roku jestem za ale...

... z uwagi na to, że pod koniec maja i pod koniec sierpnia zamierzam wyruszyć Ładną na, odpowiednio, zlot Czesko-słowacki i międzynarodowy na Węgrzech pasowałby mi najchętniej czerwiec.

W wakacje (lipiec, sierpień) każdy się zazwyczaj gdzieś rozjeżdża więc raczej nie uzbieramy wtedy odpowiedniego składu. Jestem za niedzielą / dowolnym weekendem w czerwcu.

Co do miejscówki to bez różnicy ale może tym razem Sulejów ? W zeszłym roku Mirów/Bobolice to teraz może odmiana ? Weźcie też pod uwagę fakt, że w zeszłym roku większość chłopaków była z południa i centralnej Polski więc odpadają miejscówki na północy.

Co Wy na to ?

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2013-03-18 20:55:30 ]
  
 
Dla mnie maj raczej odpada, ale czerwiec juz moze byc. Wtedy dzien i godzina sa mi obojetne. A Sulejow jak najbardziej.
  
 
Dobrze będzie Cię znowu spotkać Hanysie.

Jak już ustalimy datę i miejsce zlotu zrobię odpowiednią propagandę na facebooku.
  
 
Jestem za...
  
 
Nooo i o to chodzi jak najbardziej za
Może być Sulejów może być mirów mam różnice około 20KM.
Może być maj może być czerwiec grunt żeby był Wekend
  
 
Mało nas jeszcze. Ludzie zmobilizujcie się raz do roku !
  
 
Dam znać czarkowi też pewnie pojedzie
  
 
ja bede zalezy kiedy, zajade swoja 2102 swiezo zakupiona po remoncie napedu(obecnie w trakcie ) , do maja spokojnie sie wyrobie z pracami. zostalo mi jescze zrobic przeglad i odebrac twardy dowod z bialymi tablicami. za mna jest clo , skarbowka , wydzial kom. na probne numery, tlumaczenia , Recyklin , OC ogolnie w chuj lazenia ale sie oplacalo.
  
 
Ale to jak Sulejów to 2 dni robimy pod namiotami czy coś ??
Bo tak na 1 dzien ta kto byśmy dłużej pogadali wypili
  
 
Cytat:
2013-03-30 13:36:37, Astro2107 pisze:
Ale to jak Sulejów to 2 dni robimy pod namiotami czy coś ?? Bo tak na 1 dzien ta kto byśmy dłużej pogadali wypili



Nie mow dwa razy Mnie tam w Ladzie jest wygodnie.
  
 
Witam


Mam pomysł na urozmaicenie naszego zlotu - to znaczy rekreacja i turystyka

Przedstawia się to w następujący sposób (oczywiście wszelkie pomysły zmian i sugestie wskazane)


9 czerwca w Częstochowie będzie organizowany Zlot pojazdów zabytkowych. Oficjalna strona zlotu: http://www.frystclassic.boo.pl/index.php?wiadomosci=0&w=2

Całkowity Koszt z posiłkiem i atrakcjami wynosi 10zł od załogi. W zlocie mogą brać udział załogi w pojazdach które maja co najmniej 30 lat, oraz pojazdach produkcji USA liczących co najmniej 25 lat. Dopuszczane będą również pojazdy młodsze, bardzo rzadko spotykane na ulicach oraz produkowane w krótkich seriach po wcześniejszej weryfikacji organizatora.

[Tutaj informacja ode mnie] jeśli byłaby to na przykład szóstka czy kopiejka wyprodukowana po 83 roku - nie powinno być problemu, ponieważ produkcja modelu rozpoczęła się przed 83 rokiem. W formularzu zgłoszeniowym (a najlepiej mailem + małe foto potwierdzające) proszę napisać informację że uczestnik "jest ode mnie".

Jeśli połączyć nasz spot LKP z imprezą w Częstochowie to możemy się spotkać w piątek i sobotę, a w niedzielę wziąć udział w zlocie częstochowskim.

Przy takim planie na miejsce zlotu proponował bym Mirów - również ze względu, że kilka godzin z jednego dnia podczas trwania zlotu możemy wykorzystać na wizytę w muzeum zabytkowych, polskich jednośladów kolegi z Automobilklubu Częstochowskiego.

Linki informacyjne:


I Częstochowski Zlot Pojazdów Zabytkowych
Muzeum motocykli
mapy google

Pozdrawiam,
Valery
  
 
Przeczytałem dokładnie twojego posta - pomysł fajny, jedno spore "ale" - przez "sitko" organizatorów nie przejdzie większość naszych aut - jeszcze nie 30-letnich. To chyba główny problem.
  
 
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby chętni przyjechali w charakterze widzów i/lub załóg uczestniczących w tym zlocie. Będzie to jako dodatkowa atrakcja kilkudniowego spotu LKP. Tak samo jak wizyta w muzeum.
Jeśli mowa o formie bardziej zorganizowanej to zawsze można pomyśleć o dołączeniu się w charakterze pojazdów reprezentujących VAZ - wtedy wszyscy by byli w "rolach głównych".
Można także zawsze pójść w innym kierunku i zorganizować spot w jednym miejscu przez cały jego czas trwania - tzn. sam wypoczynek. Wtedy data nie stanowiła by problemu.

Na razie takie propozycje z mojej strony
Ciekaw jestem jak inni klubowicze widzą nasz spot.
Zapraszam do wzmożonej aktywności w tym temacie

Pozdrawiam,
Valery
  
 
Jestem młody na forum, ale do Sulejowa bym się przejechałjakby wypaliło.
  
 
również mi jednak Sulejów bardziej przypasował
  
 
Jak się dostosuję do woli większości, jak będzie trzeba to i do Szczecina lub Zgorzelca pojadę.