Spot Łada Klub Polska - Maj/Czerwiec? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie to jak robimy jak myślimy z tym wyjazdem hmm ??
  
 
Mały zastój w temacie, więc może ja zacznę. Co do spotu są chyba 2 podstawowe kryteria: kiedy i gdzie. Można się zgadać tutaj, albo jaką ankietę stworzyć czy coś. Tak czytam w poście, że raczej gdzieś w centrum kraju każdy ma stosunkowo blisko -> więcej nas będzie?
  
 
N oz tego co widze to postanowiony jest Sulejów.
Termin hmm moim zdaniem gdzies tak środek czerwca??
Najważniejsze żeby ciepło było
  
 
Na namiot jak zimno to nie ma specjalnie sensu, chociaż tak jak w ostatnią sobotę nie przewidzisz pogody. Ale; damy radę . 8-9, 15-16, 22-23.
  
 
Jest szansa ze sie uda!
  
 
a dzien jaki ?? dokladnie kiedy , o tak powiem ??
  
 
PROPONUJĘ:

- Sulejów (bo przewija się w większości wypowiedzi)
- 9 czerwca, lub opcjonalnie 8-9 czerwca (namioty, domki) dla chętnych (j.w.)
  
 
9-go jest również I Częstochowski Zlot to też może kolidować. Ja się na owy nie wybieram więc mnie pasuje.
  
 
Moje propozycje 8/9 bądź 15/16.
Byle trafić na dobrą pogodę he he.
Kimanko w Aucie
  
 
Jak by nie było, czy zimno czy ciepło, czy słońce czy deszcz, czy tego czy innego dnia, ja pojawię się napewno
  
 
Ok, skoro weekend 8-9 nie jest kilku osobom na rękę (zlot w Cz-wie) proponuję Sulejów, połowę miesiąca tj. 15-16 czerwca, ci którzy dadzą radę zjadą się w sobotę (15 czerwca) a reszta dzień później (16 czerwca). Myślę, że teraz będzie już OK. Chciałbym, żeby termin był jak najszybciej pewny. Będziemy wtedy mogli zaprosić Czechów na zlocie w Mnihovo Hradiste na rewizytę do Polski.
  
 
Sorki że tak jeszcze dowale ale mozna pojechac do Cieszanowic Fajne jeziorko mozna polowic rybki samochod mozna pod samą wode postawić ogolnie fajnie tam jest i teoretycznie troszke kawałeczek jest ale zjeżdżają sie tam wszyscy z bełchatowa piotrkowa i tp.

Bo w sulejowie to samochód na parking i tyle
  
 
Panowie to jak z tym spotem date mamy 15/16 ale miejsce zostajemy jednak przy sulejowie czy może jednak Cieszanowice ??
ustalamy ustalamy bo już termin coraz bliższy 4 tyg zostały he he

Może jakaś lista kto bd na 100%

1.Astro
2.Czarek (Wiem że bd
3.Emde
4.Wezu
5.djmarkus
6.
  
 
Ja bardzo chętnie, ale czy na pewno będę wiedział najwcześniej za 2 tygodnie, niestety.
  
 
Jeżeli tylko zdążę naprawić silnik to na pewno i mnie tam nie zabraknie bo to tylko 200 km mam.
  
 
Ja mam jakieś 299 km (do Sulejowa). Dodatkowo po Czechach jestem niezbyt przy kasie ale znając siebie wiem, że uda mi się przyjechać na zlot i zobaczyć znowu wasze mordki.
  
 
Panowie ustalamy ustalamy imprezka musi sie odbyć.
  
 
Przy tych Cieszanowicach to jezioro/zalew jest ? Dobrze zrozumiałem ?
  
 
Tak, dokładnie. Moim zdaniem przy obecnym stopniu organizacji to byłoby lepsze miescje, bo nikt tego nie pilnuje z tego co wiem i mielibyśmy większą "swobode działania"
  
 
Tak my z czarkiem mogli byśmy po prostu zaklepać wcześniej miejsce. Jak ktoś ma karte mógłby powędkować,kawałek od zalewu jest sklep. to jest takie mini jeziorko he he ale galantawe