Spot Łada Klub Polska - Maj/Czerwiec? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
m nie pasuje 15-16 podjade, auto mam wporzadku wszystko dziala wiec zapodam do sulejowa
  
 
Panowie - namyślajcie się szybciej, chciałbym już w ten weekend wrzucić oficjalne info na naszą stronę.
  
 
Bardzo chętnie, ale najprędzej w sobotę będę wiedział jak się sprawy mają.
  
 
Panowie to wiemy już ?? Sulejów czy Cieszanowice ??
  
 
Ja jestem za tymi Cieszanowicami. Jak dam radę to przyjadę/przyjedziemy w niedzielę 16 czerwca przed południem. Proponuję luźną formę spotkania. Rano przyjeżdżamy, może grill, jakieś piwko, poczęstunek i oczywiście pogawędki, wieczorem rozjeżdżamy się do siebie. W sumie spotkania nad jeziorem planują Węgrzy i ładnie im to wychodzi.

To jak, pasuje Wam ?
  
 
U mnie silnik już działa, choć z niewielkimi ostatnio problemami ale wierzę, że ładna podoła temu wyzwaniu
  
 
To ok Cieszanowice zbiórka bd przy Hotelu jak coś i pojedziemy na miejsce. Teraz poproszę listę osób które będą na 100% na spocie.
Oraz proszę podać czy na sobotę niedziele czy ew niedziele.

Dla osób które będą jechały będzie dostępny mój nr telefonu w razie jakby sie ktoś pogubił. No i ew czarka jak wam da
  
 
Powiedziałbym, że będę na 100% gdyby nie fakt, iż ze względów rodzinnych nie wiem do końca czy pojadę. Mam nadzieję, że mi się uda. Zlot to płatny jest, pytam bo to mój pierwszy będzie.
  
 
Bezpłatny.
  
 
Mechanior mnie "pocieszył" - Ładna nie przyjadę
  
 
Mnie też niestety nie będzie gdyby spot odbył się w tą niedzielę. Pierwsze realny termin to 6-7 lipca. Będę wtedy w stanie przybyć nawet na dwa dni.
  
 
Niestety ja również nie będę w stanie przyjechać a ten weekend w następny nie ma problemu
  
 
Legenda głosi, że ma skończyć do około przyszłego piątku, ale jak to z mechaniorami bywa - termin może ulec zmianie. Ale jak wspomniał przedmówca I zapiątek lipca brzmi zachęcająco.
  
 
Kurde za durzo osob sie wykruszyło.
Organizujemy tego zlota w ten wek czy odpuszczamy i dajemy np na lipiec
  
 
Ja bym dał Lipiec
  
 
SPox.
Spot Odwołany
  
 
Czyli niedziela 7 lipca. A są chętni ewentualnie także na sobotę ? Ale to kimania w autach będzie. Zaleta to rozmowy przy grillu i piwku.
  
 
W lipcu mam z kolei egzaminy do wojska ale jak będzie wolny termin to przyjadę, najlepiej mi pasuje niedziela bo nie pracuję
  
 
Weekend zaklepany, samochodzik powinien być lada dzień.
  
 
Ja (my) z Łomży mogę (możemy) lecieć przez Mińsk. Jak będziesz jechał to możemy się ugadać wcześniej i pojedziemy w kolumnie. Zawsze raźniej / ciekawiej.