Spot Łada Klub Polska - Maj/Czerwiec? - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zgadzam się w całej rozciągłości.
  
 
Ostatnie pytanie i zaczynam powoli robić propagandę.

Ustalamy jakąś konkretną godzinę w niedzielę (np. 11:00) czy na zasadzie im wcześniej tym lepiej ?
  
 
Hmm ja z czarkiem bd wczesniej zaklepac dobra miejscówkę i sie umówimy z reszta np przy hotelu czy coś bo nie kazdy trafi przecież w to miejsce bo zalew jest duuuuuuuuzy
  
 
W sobotę koniec roku na uczelni, zabieram się po tym za promocję spotu/zlotu. Chciałbym, żeby było nas przynajmniej 8-10 aut.

Tak, jestem urodzonym optymistą.
  
 
Na mnie możesz liczyć będę napewno ale niestety Ładą się nie wybiorę, mie mam chwilowo czasu żeby ją dokończyć
  
 
jezeli kasy nie braknie to bede
  
 
Akurat będę miał Peugeota 301 do testów prasowych, to może bym podleciał do Was się przywitać
Będzie ktoś może z 2103?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2013-06-26 22:58:58, Rafako pisze:
Akurat będę miał Peugeota 301 do testów prasowych, to może bym podleciał do Was się przywitać Będzie ktoś może z 2103? [Serdecznie pozdrawiam.


Będzie.
  
 
A kto? Konrad czy Tomek?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Tomek, jak nic mu nagłego nie wypadnie, przyjedzie.
  
 
Miałem dzwonić w środę, dzwonię w piątek słyszę "proszę call w sobotę". Jak nie dostanę furki max w środę ma to się poirytuje! ! !
  
 
A co robisz, blachę czy lakier?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Blacha, podłużnice już były tak daleko, ale po telefonie usłyszałem, że jest trochę więcej do pogrzebania...
  
 
Panowie mobilizujemy się ! Ten jeden raz w roku !


  
 
Wiecie co wam powiem ? Naprawdę ręce opadają jak widzę wasz "entuzjazm" do spotkania się ten jeden, jedyny raz w roku. Zainteresowanie tematem - praktycznie zerowe. Jak tak dalej pójdzie to pojawią się góra 3 osoby, które wcale nie mają tam najbliżej. Naprawdę wstyd będzie jak ktoś z Czechów lub Słowaków z LKCS zapyta (bo podłapaliśmy z nimi jeszcze lepszy kontakt niż dotychczas) jak udał się nam zlot. Będziemy chyba pierwszym klubem w Europie a może i na świecie, który stawia się liczniej na imprezach zagranicznych niż u siebie. Pokupowaliście te Łady i nawet ich ludziom z Polski pokazać nie chcecie.

Ktoś powie: kasa człowieku. Ludzie nawet nie wiecie jak musiałem się nagimnastykować, żeby wysupłać kasę na czesko-słowacki zlot w maju. Można ? Można, trzeba tylko chcieć. A taka impreza jak spot/zlot ogólnopolski jest tylko raz w roku, nie co miesiąc...

Jeżeli nie będzie w tym temacie jakichkolwiek postów świadczących o jakimkolwiek zainteresowaniu niedzielnym spotem to, wybaczcie, ale ja mówię pass... Nie zamierzam takiej CHUJNI firmować swoją osobą i nazwiskiem.

Mocne słowa ale nie ma co owijać w bawełnę.
  
 
Emde,
No niestety to właśnie to czego się spodziewałem. Na chwile obecną z aktywnych ładziarzy to tylko Ty jesteś zainteresowany spotkaniem.
Reszta, no cóż, kilka osób ma auta w proszku a część pokupowała stare jedynki, dwójki i trójki żeby bawić się w spotkania i parady zabytków i youngtimerów a spotkania z innymi ładziarzami (tymi od piątek, siódemek i Samar) ma głęboko w d.....

Ja osobiście szukam jakiegoś parcha do zabawy i na zloty ale na razie znaleźć starą ładziankę za normalną cenę graniczy z cudem. "Panie toż to zabytek i to kosztuje na Allegro milion pincet", nawet jak auto od 20 lat stało w krzakach i strach to popchnąć żeby się nie rozpadło.
No nic, ja szukam dalej jak coś znajdę to masz gwarancję że cos się zorganizuje.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
No i jak już to kto konkretnie się wybiera?


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2013-07-02 22:26:25 ]
  
 
Pomimo przeciwności w postaci choroby jak najbardziej mam w planach się wybrać. Nie wiem tylko nadal czy z kimś się zabiorę czy swoją, ale weekend zaklepany już od dawna. Jako że samochód u mechaniora nadal stoi to nie będzie wyglądał zbytnio reprezentacyjnie, ale nie koniecznie to się liczy.
  
 
Cytat:
2013-07-02 22:20:55, andrzej_krakow pisze:
Ja osobiście szukam jakiegoś parcha do zabawy i na zloty ale na razie znaleźć starą ładziankę za normalną cenę graniczy z cudem. "Panie toż to zabytek i to kosztuje na Allegro milion pincet", nawet jak auto od 20 lat stało w krzakach i strach to popchnąć żeby się nie rozpadło. No nic, ja szukam dalej jak coś znajdę to masz gwarancję że cos się zorganizuje.



Przepraszam za OT.
A Słowacja lub Czechy nie wchodzą w grę? Tam, co jakiś czas wypływa jakiś kąsek za powiedzmy 400-500 euro. Sam miałem tak kupić, tylko w końcu odechciało mi się tam jechać. Trzeba śledzić forum czesko-słowackie, przynajmniej uczciwie stan jest opisany...
  
 
A wiesz jaki jest koszt transportu i rejestracji? Coś około 2500-3000 zł. Więc tam warto kupować ładne, stare łady. Które w Polsce już kosztują pod 10k. Więc nie jest już tak różowo w przypadku tanich ład z polski. Z mojej obserwacji jest tak: za 07 2k zł, 06 4k zł, 01 6k zł, 03 8k. Czyli sprowadzać z zagranicy najlepiej 03.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим