KAMIONKI 2013 , 2014

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesion - FSO - 2013


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-09-05 17:07:41 ]
  
 
"W niedzielę - 8 września br. odbędzie się Górski Konkurs Samochodowy KRYTERIUM KAMIONKI o tytuł Mistrza Gór Sowich. Zawodników i sympatyków zapraszam serdecznie na tradycyjną imprezę samochodową. Pogoda zapewniona a dobra atmosfera sportowa zawsze nam towarzyszy. Andrzej Dobosz "

Taka informacja sie pojawiła na stronie kamionek. A nieoficjalnie mamy obiecaną klasę FSO, tylko musi się pojawi minimum 5 samochodów produkcji FSO. Wiec kto?? Mar, mam nadzieje, że ty przyjeżdżasz?? Ktoś jeszcze?? Auto musi posiada klatke!!!



  
 
Tak jak Ci mówiłem , postaram się być
  
 
Czyli standard na F&F do komentowania jak kto jeździ i jak ma źle zrobione auto to by się kilku znalazło, ale przyjechac i wystartowac to już nie ma komu
  
 
jak to mówią: życie.

Na rehabilitację jadę 9-go , więc 8-go raczej dam radę .

Mam nadzieje że uda się uciec równiez na kielce.

  
 
zajrzalbym popatrzec
  
 
To zapraszamy serdecznie Mar a kiedy te Kielce, bo Poldrive mnie na Poznań namawia...
  
 
21-go września , paru weteranów FF się zapowiedzialo na oglądare

  
 
Ciekawe jak było na Kamionkach ...
  
 
Jak zwykle było dobrze wczoraj padła rekordowa frekwencja 93 załogi także oby tak dalej tu małe podsumowanie
30 Kryterium Kamionki
  
 
po I Fregata Trophy i rozmowie z wieloma zawodnikami , którzy startują 125p/FSO wychodzi na to że najbliższe kryterium Kamionki 2014 (11-go maja) będzie BAARDZO liczne w auta które najbardziej nas cieszą!

Ja zrobie wszystko żeby wystartować , jak zwykle "opis" trasy będziemy robić od piątku wieczorem

Kto się wybierze ?
  
 
1 miejsce w klasie KDL

poldones 2000

Maniek Polski - VW

Więcej nie znalazłem.
Lało solidnie.
  
 
Walimska zimówka w TV regionalnej
  
 
Cytat:
2014-03-25 13:46:50, gregor125 pisze:
1 miejsce w klasie KDL poldones 2000 Maniek Polski - VW Więcej nie znalazłem. Lało solidnie.


Startowałeś ?
  
 
Nie stety nie startowałem
Ale może już niedługo
Jesion - zawsze bokiem

Owacje
  
 
Gregor niewiesz przypadkiem kto zajął 2 miejsce w klasie KDL ???
  
 
wiem,
ale nie powiem
Mógłbyś wrzucić filmik ze swoich przejazdów w drodze po 2 miejsce
  
 
Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=uBw3dH5Pd9A
  
 
Darek ciągle udowadnia że z ohv trzeba się liczyć! , Brawa za wyniki
  
 
W najbliższy weekend odbędą się zawody kryterium kamionki.
W Kamionkach będziemy juz od jutra (pokoje Wilinianka , ul Kamionki 66) - Jak co to dzwońcie do mnie (503-814-335) lub do Jesiona.

Zapraszamy WSZYSTKICH na wieczorną integracje i ustalenie kolejności na mecie