2102 made in SzokoLada - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolorowo na pewno, ale czy modnie? Już nie pamiętam specjalnie, ale można powiedzieć że faktycznie wtedy było dużo bardziej kolorowo.

Co do żaluzji, to jest gość na Gumtree, który sprzedaje to po 200 zł.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Odebrałem dzisiaj blachy z piaskowania. Za 4 błotniki, pas przedni i wzmocnienie zapłaciłem 300 zł? Drogo? Bo pierwszy raz w życiu korzystam z takiej usługi i nie wiem co i po ile. Piaskowali czerwonym korundem. Efekt mi się podoba.




-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
pięknie brachu myślę że cena jest ok, ja za cały zawias dałem 70 zeta ale mi to robili piachem bo blacha i elementy z grubego materiału są
  
 
Pomału do przodu.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Hmm. Tak sobie myślę, a może sprzedać mój numer 1.7 mpi i kupić 1.6 16V? Trochę będzie znowu problemów, ale więcej z niego wydusze. Szkoda mi tylko ze nie będę mógł wsadzić swoje nowe koło i sprzęgło 220 mm. A trochę mi to kosztowało. Prawie 800 zł. Pomyślę jeszcze mocno nad tym.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Po piaskowaniu, czas na podkład. Najpierw reaktywny, a na niego akrylowy.









-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jeżeli sam malowałeś (a ze zdjęć wynika, że tak) to szacunek. Nie każdemu by się chciało a przede wszystkim nie każdy by potrafił.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
pięknie panie, pięknie
kiedy to lutujesz ?
  
 
Tak, wszystko robię sam. Tnę, spawam, szpachluje, maluje....

Co do wstawiania, no to sam nie wiem. Mam mało miejsca w garażu, więc myślę, czy nie rozwiercać tył, bo dzięki temu, ze niema przodu, to mam trochę wolnego miejsca w garażu. Albo postawić auto już na koła i wypychać na zewnątrz.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nastąpiła "mała" przerwa w remoncie. Powód? Kupno cywilnego auta i remont blacharski. Projekt oczywiscie zyje. Trwają zakupy części do odbudowy.

Chciał bym oficjalne podziękować Sebiozie , który to w wspaniałej cenie sprzedał mi kompletny wydech i sprężyny. Dziękuję. Wyrób z Węgier jest dobrej jakości, wygląda dobrze i obiecująco. Trochę chłopak nachomikował tych części, trzeba przyznać.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
a co ty na to Szokolada ?
  
 
Mniam mniam mniam.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2014-01-19 19:22:35, SzokoLada pisze:
Powiedziałem, ze nie ma pospiechu, no i już 3 tydzień jak nie zrobił. A tak to ma wyglądać.



Wczoraj odebrałem tulejki. Wytoczenie 4 szt, plus przetoczenie piast od samary pod tarcza hamulcowe zapłaciłem 90 zł. Na dniach wrzucę parę fotek.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
wrucaj bo mnie efekt ciekawi
  
 
Hellooooooou. Projekt żyje, choć ma przerwę. Dzisiaj przyszła paczka z instalacją silnika 1.7 mpi. Jak pamiętacie, okradziono mnie w zeszłym roku, między innymi ukradli właśnie instalacje. Powoli kupuje brakujące elementy, a jest nie łatwo kupić coś do mpi. Pudło przewodów i przekazników, to koszt 120 zł. Już zaczynam rozglądać się za kompresorem, chciał bym kupić eatona m90.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
A z blacharką działasz coś w międzyczasie ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 






TYLE MAM DO CZYNIENIA Z BLACHARKĄ.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Swapujesz do Łady nowszą budę po lifcie ?
  
 
Żeby nie było, że nic się nie dzieje, to przyszła paczka z POWERem Eaton m62. Pomału, ale do przodu. Po obliczeniach, jakie udostępnia Konriii, przy doładowaniu 0.65 mamy 132hp, 1.05 mamy 164hp, a przy 1.35 - 188hp. Wszystko zależy od wielkości kółek. Ja chcę uzyskać 150hp. Więcej w sumie też będzie miło widziane, ale to za kilka lat, pożyjemy, zobaczymy.




Kompresor po remoncie, koszt remontu 350 zł.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szokolad, ale co ty tu nam pokazujesz ?
Sprężarka - super, aż mnie swędzi

ale tego strupa porozbieranego to chyba na forum Puga albo Cytryny musisz wrzucić