Jakie wymiary felg do łady - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odgrzeje kotleta
Do 2107 felgi 15cali 7 szerokości ET 32 z oponą 195/50 przy sprężynach obniżających -50 będzie wszystko pasować do siebie czy jednak może być lipa?
  
 
Będzie dobrze.
  
 
a przy felgach 15x7 to ET jakie minimalne i jakie max może być?
  
 
Ja osobiście miałem et 15. Słyszałem o et 05. A jaki max, to nie powiem. Ale et 50 też wejdzie, gorzej z skrecaniem
  
 
Nie no auto ma być w pełni funkcjonalne po założeniu felg że zkręcać musi w pełnym zakresie
Przy ET 15 ze skręcaniem nie było problemów? No i czy miałeś obniżenie?
  
 
Bez problemu.
  
 
Musze powiedzieć że cieżko o felgi które miały by tak małe ET. Zazwyczaj wszystko co ma 7cali szerokości ma ET w przedziale 30-38 i się robią schody
  
 
Fakt, zazwyczaj et35. Ja mam komplet et15 et25 i et35. Przy et25 felga nie chaczy o wahacz, przy et35 już dotyka wahacz. Przy et15 wszystko ok.
Ale to nie problem. Kupujesz szpilki 80mm, zakładasz dystanse i po problemie. Co prawda, to dodatkowy koszt, ale już tak musi być.
  
 
No włąsnie, takie dystanse +śruby też potrafią swoje kosztować. Znalazłem niedaleko swojej miejscowości felgi z ET30. Akurat by były, może nie będzie nic obcierać a jak już to dystans 5mm i powinno być dobrze
Dzięki za odpowiedzi
  
 
Cytat:
2015-01-11 16:32:27, kisiello pisze:
No włąsnie, takie dystanse +śruby też potrafią swoje kosztować.



Dystanse , szpilki , nakretki:
dystanse 58mm, szpilki ,nakretki
  
 
Na razie szukam felg w jakiejś okazyjnej cenie, takich które mógłbym odnowić. Czasu mam dużo bo felgi dopiero zakładam na wiosnę
Najchętniej wrzucił bym szeroką stal od fiata 125p z dekielkami chromowanymi
  
 
15"x7" ET13 jeśli się nie mylę mają moje MiM'y +30mm dystansu
  
 
A ma ktoś zdjęcie może jak 2107 wyglada na 15'x7' et15? Bez żadnych dystansów?
Co do dystansów to drugi problem jest taki że długie śruby pływające są już kosmicznie drogie. Niestety felgi których szukam nie były produkowane w rozstawie 4x98 tylko 4x100. A ja już się znajdą podobne to nagle kosztują 1000zł. Dlatego chciałbym wstawić felgę bez dystansu żeby była ładnie spasowana przy obniżeniu tym -50mm

[ wiadomość edytowana przez: kisiello dnia 2015-01-13 10:06:37 ]
  
 
Wybij sobie z głowy śruby pływające. Zamontuj szpilki. Na to już nakrętki pływające lub zwykłe.
  
 
A czemu akurat szpilki? W czym są lepsze oprócz tego że prościej koło zamontować?
Znalazłem fajne BBS mahle 15x7 ET13 do zrobienia ze nie drogie są Chyba się skusze i kupię Będą pasować bez problemu (tak dla upewnienia)?
  
 
Bo są lepsze. Jak raz zamontujesz, to sam zrozumiesz.
  
 
Jedyne tanie bbs, które spotkałem ostatnio, kosztowały 600 zł. Cena ok, ale gośc ma tylko trzy sztuki.
  
 
to gościu chce 550 za 4 z dekielkami w stanie takim
rant spolerować lub pomalować a środek na złoto i były by idealne
  
 
Niby cena ok. Ale czy dobrze będą wyglądać na 07? BBS rm pasują, ale te? Mam wątpliwości. I ile roboty, w brud. Masz fotkę takiej felgi na 07?
  
 
RM to nie ten przedział cenowy niestety. Roboty dużo fakt,ale maszynkę do polerowania rantów mam, znajomych na lakierni proszkowej też, czasu do wiosny tez akurat że można by je ładnie zrobić mniej więcej tak:

co do zdjęcia auta to znalazlem takie 05 z malowaniem jakie bym chciał

oraz 07 ale tutaj juz cale pomalowane na srebrno:


Moja łada jest koloru beżowego takiego jak ten:

Co do felg to szukam czegoś o klasycznym wyglądzie właśnie

jeszcze taki znalzlem WPIS jak widać przy tym ET felga mieści się idealnie

[ wiadomość edytowana przez: kisiello dnia 2015-01-13 15:13:45 ]