Swiatła bmw e39

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam . Koledzy mam problem tego typu mam bmw e39 2002 rok po lifcie 530d i problem jest w lewym xenonie jest słabsze wyrazniej światło chciałem kupić nowe żarniki ale przełożyłem żarnik lewy na prawa stronę i na odwrót i dalej lewa strona gorzej świeci moze ktoś miał podobny problem wdzięczny bedę za rade pozdrawiam
  
 
Jeżeli dobrze zrozumiałem to wygląda mi to na przetwornicę.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
tak mi się wydaje że to przetwornica a jak mogę to sprawdzić bez wymiany żeby się upewnić nie pchając się w koszta
  
 
zamień je miejscami. Słabiej powinien świecić "reflektor" po drugiej stronie. Wtedy będziesz miał 100% pewność

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
a jeśli to nie przetwornica to co to może być ??? a czym sie kierować przy kupnie przetwornicy?
  
 
kolego zastanawiam się czy przetwornica z e36 1997 będzie pasowała do mojej e39?
  
 
Miałem kiedyś podobny problem w swoim starym aucie. Zastanawiałem się co się dzieje, że światła świecą w niebo, byłem nawet na przeglądzie, ale nic nie poradzili. Pomogła regeneracja reflektora. Pamiętajmy, że jakość światła nie zależy jedynie od żarówki!!! Jeśli z przetwornicą będzie wszystko ok, to serio zastanów się nad tym reflektorem. Na pewno jest to o wiele tańsza opcja niż np. kupowanie nowej lampy czy zamiennika, które też są drogie. Ja dałem swoją do regeneracji: oczyścili reflektor, usunęli lustro. Teraz wszystko jest jak nowe, myślę, ze taki interes bardzo się opłaca. Jakbyś się zdecydował, to polecam firmę PVL Polska, u nich robiłem.
  
 
raczej będę się musiał zastanowić nad kupnem lamp albo regeneracją sprawdziłem inną przetwornice i lipa wszystko tak samo ostatnim rozwiązaniem i najbardziej kosztownym jest wymiana lamp a ile coś takiego może kosztować taka regeneracja ?
chyba ze może jeszcze coś trzeba sprawdzić żarnik ok przetwornica ok to co jeszcze?

  
 
@benio z tego co pamiętam koszt jeden lampy typu xenony to średnio niewiele ponad 2 stówy. Więc to grosze w porównaniu z nówką, bo weź wyłóż ze 2-3 tysiące na nową sztukę.
  
 
Witam koledzy dzieki za odp. Kupilem piekna lampe w super stanie dzis zalozylem o efektach powiem jutro moja lampa byla fakt faktem dojechana na max a jesli to nie to przetwornice zamienie na nowej lampie jeszcze raz to juz braknie mi pomyslu