Nowa strona klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie! Ostatnio miałem chwilę wolnego czasu przez dwa wieczory i stworzyłem z nudów stronkę na free serwerze opartą na php-fusion

www.ladaklubpolska.cba.pl

Chciałbym, żeby się wypowiedział lud co robić z tym dalej? Ciągnąć? Czy zostawić w cholerę?
Stronka jest praktycznie w 70% ukończona ponieważ jeszcze kilka wtyczek przydało by się zainstalować i dodatków.
  
 
Podoba mi sie jestem za. Slabo, a wlasciwie wcale nie znam jezyka pisania stron ale w miare mozliwosci pomoge.
  
 
CMS jest o tyle prosty, że sprowadza się tylko do instalacji na serwerze i personalizacji według własnych potrzeb można dodawać własne artykuły, newsy, zdjęcia, wydarzenia, każdy z was może dodać swoją cegiełkę do tworzenia strony
  
 
No super stronka. Ja mogę być na ochotnika moderatorem.
Nie wiem jak z prawami do treści na naszym istniejącym forum, ale ja myślę, ze można to było by skopiować i umieścić na naszej nowej stronce.
  
 
Jeśli chodzi o treści tutaj na forum to każdy może sam wysłać na stronkę poprzez rejestrację na stronie i w okienku nawigacji są opcje dodawania linku, newsa, artykułu, zdjecia do galerii opisując wszystko co i jak, ja następnie obrobię całą treść z fotkami na CMS-a i wstawię na stronę
Tworząc tą stronę kierowałem się tym aby każdy mogł wnosić swoją cegiełkę do jej stworzenia a nie tylko ja czy ktoś z moderacji
Dziś nie miałem zbyt wiele czasu na udoskonalenie stronki ponieważ mam plan wstawić tam shoutboxa i wtyczkę facebooka bo to jego moc jest w ostatnim czasie niezwykle wielka
  
 
Dobra inicjatywa, niemniej pracy bardzo dużo. Co mogę zrobić ? - zachęcić do dalszego działania.

Z innej beczki tak sobie rozmyślałem, że teraz wypada XIII zlot LKP (jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić). Szkoda, że 2013 r. się kończy, bo byłby to zlot okolicznościowy.
Jako autor strony masz fantazję i proszę zapoczątkuj myśl, o zlocie, co o tym myślisz?

A13
  
 
A co myślisz aby dac na strone główną wszystkie modele łady od najstarszej do najnowszej? Bo samarka to samotna tam
  
 
Cytat:
2013-10-06 23:30:02, Mlody1940 pisze:
A co myślisz aby dac na strone główną wszystkie modele łady od najstarszej do najnowszej? Bo samarka to samotna tam



To nie samara. To 110ka.
  
 
Moim zdaniem z nową, aktualizowaną stroną klubową warto ruszyć. Stara, no cóż... Zawisła gdzieś w próżni. Mamy w tym roku niezły ruch na forum, coś się wreszcie ruszyło od lat w temacie. Próby spotów, wspólne zagraniczne wyjazdy.

Bo jeśli nie teraz to kiedy ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A no pomyliło mi się Dzięki Szoko a co do stronki to brakuje danych pojazdu. Ogólnie stronka Gicior.
  
 
Cytat:
2013-10-06 23:30:02, Mlody1940 pisze:
A co myślisz aby dac na strone główną wszystkie modele łady od najstarszej do najnowszej? Bo samarka to samotna tam


Niestety według mnie więcej aut na banerze byłoby nieco za dużo
A logo i nazwę też trzeba zmieścić wszystkie modele jakby wstawić to niestety ale były by bardzo małe bo niestety miejsca zbyt mało i jak już były by małe to też zarazem słabo widoczne

Cytat:
2013-10-06 21:39:15, A13 pisze:
Z innej beczki tak sobie rozmyślałem, że teraz wypada XIII zlot LKP (jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić). Szkoda, że 2013 r. się kończy, bo byłby to zlot okolicznościowy.
Jako autor strony masz fantazję i proszę zapoczątkuj myśl, o zlocie, co o tym myślisz?



Sądzę, że chyba jest nieco za późno bo gdyby chcieć coś zorganizować byłoby cięzko ale nie byłoby to niemożliwe jeśli będą naciski to bym coś zorganizował w Rawie mam na oku fajny plac ogrodzony, przy zalewie, obok hotel, namiot też możnaby było rozbić, 17km od Rawy jest awaryjny stary pas lotniczy i wstęp jest tam wolny.
Osobiście poruszył bym już temat kalendarzy na nowy rok


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-10-07 16:21:41 ]
  
 
Cytat:
2013-10-07 16:19:19, djmarkus pisze:
Sądzę, że chyba jest nieco za późno bo gdyby chcieć coś zorganizować byłoby cięzko ale nie byłoby to niemożliwe jeśli będą naciski to bym coś zorganizował w Rawie mam na oku fajny plac ogrodzony, przy zalewie, obok hotel, namiot też możnaby było rozbić, 17km od Rawy jest awaryjny stary pas lotniczy i wstęp jest tam wolny. Osobiście poruszył bym już temat kalendarzy na nowy rok


Ja myślę, że czas już raczej nie jest "zlotowy", choć z drugiej strony np. Węgrzy organizowali niedawno "ślizgawkę" w Debreczynie na Święta / pod koniec roku. Jakoś tak.

Co do kalendarza to nosiłem się już kilka dni z zamiarem napisania posta o tym ale czekałem na resztę.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dziś zainstalowałem na stronie shoutboxa więc można sobie popisać w spokoju na stronce nie tylko tutaj na forum
  
 
Dzisiaj dodałem informację na naszym poczciwym IRC-owym czacie LKP, że przenosimy się powoli na czat ze strony: http://ladaklubpolska.cba.pl

...pytania?
Czy zachowujemy 'zwyczajową' godzinę 21:00 na gromadzenie się na czacie?
Czy jest taka opcja aby zobaczyć kto jest online?

Jeśli będą jakieś problemy ze shoutboxem to można zrobić okienko IRC-owe na stronie - zawsze więcej opcji


Pozdrawiam,
Valery
  
 
Jestem jak najbardziej za godziną 21:00. Poczatować godzinę, dwie ze znajomymi. W sam raz na długie jesienne i zimowe wieczory.

PS Zarejestrowałem się na stronie. To poproszę szybko mnie tam aktywować.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3