Klubowe kalendarze na rok 2014

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie! Chciałem poruszyć znów temat kalendarzy na nowy rok jest jeszcze chwila czasu to podejmijmy decyzję w jakiej firmie i jakie kalendarze można byłoby zrobić?
No i oczywiście ilu chętnych by było?
  
 
A może by tak kalendarze wieloplanszowe? Na każdy miesiąc auto innego Ladomaniaka. Dodatkowa okładka - najlepsze zdjęcie/auto
  
 
Pomysł bardzo dobry, czekam nadal na opinie reszty załogi
  
 
Wieloplanszowy + okładka, pomysł zacny. To może powoli tworzyć bazę samochodów do wrzucenia w kalendarz, np w galerii na nowej stronie i się coś wybierze.
  
 
Bardzo dobry pomysł postaram się na dniach zrobić ankietę które fotki wybrać na kalendarz
  
 
Na stronce (ladaklubpolska.cba.pl) jest w galerii album z fotkami na kalendarz.
Zdjęcia zapożyczone z forum, myślę, że nikt się z tego powodu nie obrazi
Jeśli macie jakieś fajne zdjęcia jako propozycję do kalendarza proszę do mnie wysyłać poprzez opcję "dodaj zdjęcie" widoczną w panelu nawigacji na stronie głównej.
12 najwyżej ocenianych zdjęć znajdzie się na kalendarzu na nowy 2014r

Ja zadzwonię dziś do znajomego który robił nam kalendarze w zeszłym roku i zapytam o ceny kalendarzy
  
 
Tak po prawdzie to można zrobić coś takiego jak AUTO MIESIĄCA i potem 12 zwycięzców wrzucić na kalendarz ale z takim pomysłem trzeba było wystartować raczej w styczniu.

Mi forma kalendarza jest obojętna, z zeszłym roku wyszły naprawdę bardzo fajne. Jeżeli teraz uda nam się wspólnie zrobić wieloplanszowy to po raz kolejny będę zmuszony postawić djmarkusowi piwo na zlocie. Nie wiem czy o pierwszym obiecanym jeszcze pamięta.

PS Ze swojej strony chciałbym jeszcze poprosić, o ile to możliwe, o jakąś jedną, dwie fotki z naszych zagranicznych zlotów. Było nie było, na obydwu zlotach (Czechy i Węgry) było aż 5 aut/załóg z Polski. A zawsze to dobra zachęta na przyszłe wspólne spoty i zloty.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde o piwie pamiętam
A jeśli masz jakieś propozycję co do zdjęć ze zlotów i masz takowe to wyślij do mnie poprzez opcję "dodaj zdjęcie" w nawigacji na stronie głównej Felype kilka fotek wysłał, dwie albo trzy nie opublikowanych na forum chyba
Dzwoniłem do Karola kumpla mojego i dziś na maila ma wysłać mi cennik kalendarzy spiralowanych wieloplanszowych, dorzuci nam 10% zniżki i zrobi tyle sztuk ile będziemy chcieli.
Dzwoniłem do kilku firm w swojej okolicy to jeśli chodzi o takie kalendarze to chcą rozmawiać dopiero od 100sztuk w górę podejrzewam, że tylu chętnych nie znajdziemy
Kwestia tylko taka jaki rozmiar robimy? A3, A2, czy może A4?

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-10-10 09:50:32 ]
  
 

ja na kalendarz sie pisze.
ale nieduzy.
wygodnie byłoby jeśli miałby kratkę do zaznaczania dnia miesiaca (nigdy nie wiem - ktory dzisiaj jest, nawet kilak razy dziennie )
  
 
Jeśli kratka do dni to raczej na dużym formacie. Takie pytanie czy można zamówić po kilka sztuk z każdego formatu czy tylko jedna wielkość dla wszystkich.
  
 
Raczej robimy jeden rozmiar bo nawet Karol nie będzie chciał się pierdzielić z jednym czy dwoma formatami mniejszymi czy większymi
chyba, że będziesz gotowy zapłacić ekstra to zrobić można wszystko, bo przykładowo zrobienie kalendarza w nakładzie 2 sztuk będzie kosztować nie mało.
  
 
Według mnie to minimum A3.
A4 to mogę sobie na drukarce w robocie wydrukować
  
 
Ja się piszę bez różnicy jaki wielkościowo
Świetnie, bo jest okazja na wypromowanie nowego adresu i nowej strony internetowej LKP!
Pomysł z konkursem zdjęć b. dobry

Pozdrawiam,
Valery
  
 
Cytat:
2013-10-11 16:15:55, felype pisze:
Według mnie to minimum A3. A4 to mogę sobie na drukarce w robocie wydrukować


Też tak myślę A3 minimum najlepszy byłby A2 jak dla mnie
  
 
Wyczuwam ankietę na nowej stronie: a2, a2-a3, a3, a3-a4, a4 lub po prostu chcę mieć kalendarz w jakimkolwiek formacie z Ładą.
  
 
Proszę o dokonanie głosu w ankiecie na nowej stronie klubowej dotyczącej rozmiaru kalendarza jaki zrobimy
Dla tych co nie pamiętają www.ladaklubpolska.cba.pl
  
 
Panowie - w kwestii formalnej. Ograniczamy się do Ład z LKP lub szerzej - z Polski czy znajdzie się miejsce na jakąś fajnie zrobioną 2102 z Only Dropped lub Trójkę z Węgier ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Może na okładkę na A2 czy A3 wrzucić ze 2 czy 3 sztuki spoza klubu?
  
 
Rok ma się ku końcowi, czy zwycięzcy zostali już wyłonieni?
  
 
Tak zwyciezcy są Niestety miałem przez ostatnie miesiące urwanie głowy w pracy i nie miałem czasu praktycznie na nic
Dziś wziąłem się za obróbkę zdjęć i niestety kalendarz będzie po nowym roku dopiero
O cenę kalendarza dopytam się kumpla i podam w najbliższych dniach.
Zwycięskie fotki do wglądu na stronce klubowej
Jeśli ma ktoś jakieś pytania czekam na ircu
Pora więc stworzyć listę chętnych

djmarkus- 4szt.


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2013-12-23 20:00:55 ]