[126p] szukam mojego byłego 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio z ciekawości zacząłem się zastanawiać czy mój były maluch jeszcze żyje. Autko sprzedałem w Zabierzowie w 2008 roku. Miło by było go zobaczyć jak teraz wygląda albo czy wogóle żyje
Może ktoś widział?
  
 
Z tego co pamiętam upalał go chwilę jakiś chłopak na eurosyfie w 2009 w lutym, ale nie kojarzę, by gzieś startował
  
 
Co to jest Eurosyf ? też nie podejrzewam żeby startował, to nie była rajdówka.
  
 
Eurostar, plac na Centralnej. W lutym 2009 było to. Kumpel jeździł wtedy Corsa, na picasie są gdzieś zdjęcia
  
 
Rozumiem, za moich czasów mówiło się na to "Maxi-Szrot". Jak masz to rzuć jakiegoś linka do tego albo powiedz jak się ta impreza nazywała bo sam tego chyba nie znajdę.
  
 
jak masz vin to można spróbować po oc wyszukać.
  
 
A to nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. Ale fotki te z 2009, o których Miłosz wspominał też bym chętnie zobaczył, macie pomysł jak je wyszukać?
  
 
ok, skoro nikt nic więcej nie wie można usunąć wątek żeby nie zaśmiecać forum.
  
 
podeśli mi vin na priv.
  
 
Ponawiam zapytanie miloszrally jakbyś mógł powiedzieć gdzie Ty te zdjęcia widziałeś przy okazji... da się znając tylko numer VIN i stary nr rejestracyjny sprawdzić w jakiś sposób aktualny nr rejestracyjny?
  
 
może tu?

https://www.historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/
  
 
No właśnie chciałem z tego skorzystać bo ciekawi mnie czy ten maluch w ogóle jeszcze żyje ale niestety trzeba tam równocześnie podać numer rejestracyjny, numer VIN i datę pierwszej rejestracji. VIN i datę pierwszej rejestracji mam ale numer rejestracyjny musi być aktualny (próbowałem ten stary, który miałem ja ale nie działa w ten sposób).
  
 
Spróbuj jeszcze po polisie OC. W odpowiedzi dostaniesz info czy danego dnia pojazd miał polisę OC, czyli czy jeszcze żyje. Uwsteczniając datę jest szansa, że znajdziesz pierwszy dzień ostatniego ubezpieczenia. Jeśli w miarę nieodległy, to jest szansa, że maluch żyje. Jeśli aktualna polisa jest w dawnym terminie... tłumaczyć nie muszę.

https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1
  
 
chyba coś słabo działa bo nawet mojego auta nie znalazł
  
 
Działa prawidłowo, coś musialeś źle wpisać, albo....