AUTODOFINANSOWANIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Nie wiem dlaczego ale fora na ten temat znikają w zastraszającym tempie z sieci- czyżby był to taki nie wygodny temat dla kilku osób?
Na tym forum również był taki wątek ale też zniknął.
Więc jeszcze raz ADF autodofinansowanie to przekręt i ściema.
Jestem jedną z poszkodowanych przez tą firmę umowę podpisałam w kwietniu tego roku 2013 - płacili klika miesięcy po czym w sierpniu otrzymaliśmy wezwanie na inspekcję - oczywiście stawiliśmy się i poszło OK. Na inspekcji puszczono listę do podpisu (jako listę obecności). Po miesiącu przyszło wypowiedzenie umowy i zerwanie płatności z powodu niestawienia się na inspekcji we wrześniu 2013 , o której informację niby otrzymaliśmy na inspekcji w sierpniu . Załączona do listu właśnie tą tabelkę z listą obecności tylko u góry była już informacja o terminie i miejscu inspekcji . Możecie pomyśleć że czegoś nie zauważyłam ale już w tej chwili grupa takich jak ja liczy ponad 30 osób.
Wchodzą w szczegóły współpracy-
Samochód tylko z komisu z współpracującego (koniecznie sprawdzić w ASO przed kupnem)
Cena zawyżona o jakieś 3-5 tysiecy do rynkowej.
Tylko w kredycie załatwianym przez nich (prowizja dla pośrednika około 4 tysięcy, oprocentowanie rzeczywiste 23%, doliczane 3 tysiące jako opłata bezzwrotna na konto ADF - u niektórych jako kaucja za GPS lub oklejenie auta ,u innych zatajana, o tych 3 tysiącach nikt nic nie mówi przed podpisaniem kredytu!!!). Kredyt podpisywane albo w pracy, albo w urzędzie przy rejestracji, albo na przystanku w samochodzie, albo nawet w domu ale nie w banku!!! Ogólnie w miejscach gdzie nie można w spokoju przeczytać i przestudiować warunków !
Ogólnie współpraca trwa kilka miesięcy - nie dłużej niż rok a później zostajesz z kredytem i samochodem.
Samochody jeżdża tylko z reklama ADF !!!!!
Ich strona od kwietnia bardzo się zmieniła - są tam obszerne dane również wzór umowy dzierżawy powierzchni reklamowej i regulamin. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z tą firmą koniecznie niech do przeczytania tą umowę jakiemukolwiek prawnikowi. Każdy odradzi jej podpisania - umowa jednostronna , pisana pod firmę, sformułowania nie jasne !!!
  
 
Cytat:
2013-12-02 22:34:58, srubka84 pisze:
Witam Nie wiem dlaczego ale fora na ten temat znikają w zastraszającym tempie z sieci- czyżby był to taki nie wygodny temat dla kilku osób? Na tym forum również był taki wątek ale też zniknął. Więc jeszcze raz ADF autodofinansowanie to przekręt i ściema. Jestem jedną z poszkodowanych przez tą firmę umowę podpisałam w kwietniu tego roku 2013 - płacili klika miesięcy po czym w sierpniu otrzymaliśmy wezwanie na inspekcję - oczywiście stawiliśmy się i poszło OK. Na inspekcji puszczono listę do podpisu (jako listę obecności). Po miesiącu przyszło wypowiedzenie umowy i zerwanie płatności z powodu niestawienia się na inspekcji we wrześniu 2013 , o której informację niby otrzymaliśmy na inspekcji w sierpniu . Załączona do listu właśnie tą tabelkę z listą obecności tylko u góry była już informacja o terminie i miejscu inspekcji . Możecie pomyśleć że czegoś nie zauważyłam ale już w tej chwili grupa takich jak ja liczy ponad 30 osób. Wchodzą w szczegóły współpracy- Samochód tylko z komisu z współpracującego (koniecznie sprawdzić w ASO przed kupnem) Cena zawyżona o jakieś 3-5 tysiecy do rynkowej. Tylko w kredycie załatwianym przez nich (prowizja dla pośrednika około 4 tysięcy, oprocentowanie rzeczywiste 23%, doliczane 3 tysiące jako opłata bezzwrotna na konto ADF - u niektórych jako kaucja za GPS lub oklejenie auta ,u innych zatajana, o tych 3 tysiącach nikt nic nie mówi przed podpisaniem kredytu!!!). Kredyt podpisywane albo w pracy, albo w urzędzie przy rejestracji, albo na przystanku w samochodzie, albo nawet w domu ale nie w banku!!! Ogólnie w miejscach gdzie nie można w spokoju przeczytać i przestudiować warunków ! Ogólnie współpraca trwa kilka miesięcy - nie dłużej niż rok a później zostajesz z kredytem i samochodem. Samochody jeżdża tylko z reklama ADF !!!!! Ich strona od kwietnia bardzo się zmieniła - są tam obszerne dane również wzór umowy dzierżawy powierzchni reklamowej i regulamin. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z tą firmą koniecznie niech do przeczytania tą umowę jakiemukolwiek prawnikowi. Każdy odradzi jej podpisania - umowa jednostronna , pisana pod firmę, sformułowania nie jasne !!!



ADF czy jj group czy exeos cars - to jeden wielki WALEK! sporo osob wyrolowali, w naszej grupie zamknietej jest ponad 30 osob. Oni dalej wystawiaja ogloszenia jjgroup.gratka.pl
poszkodowanych prosze o kontakt tel 665400003