Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 65

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Idealisci.pl ... wychodzi na to ze to moze byc projekt dla DeA jak ta strona ma/moze wygladac ... wkrotce pewno pojawi sie nowy adres z ktorego bedzie mozna zamawiac.

(ooczywiscie to tylko jedna z wielu moich teorii)
  
 
Cytat:
2014-09-15 18:28:39, kadrowiec pisze:
Właśnie dostałem odpowiedź od DEA, że nie ma takiej serii jak Auta prl złota kolekcja, a więc wynika z tego Piotrze, że podany link na tym forum to ściema i ktoś sobie zażartował z nas.

...czyżby dał się w takim razie wkręcić ? Widać tak.

[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2014-09-15 21:14:51 ]
  
 
Myślę,że "Złota kolekcja" jest jak na razie szkicem,bo DeA próbuje swoich sił w nowej kolekcji - bądź co bądź podobnej do starszej.
Moim zdaniem nowa edycja starego KAP nie ma sensu,bo przecież będą ukazywać się dokładnie takie same auta,jak już wydano.
Może gazetki będą lepsze i dodadzą podstawki,ale to jest nic.
Ale nie ma co wróżyć złego - my możemy narzekać do woli.
Najbardziej ciekawi mnie biały Polonez,rodem od Borewicza.
Jak ktoś doda tablice z filmu,to będzie bardzo wierna replika.
Strona wydaje mi się,prawdziwa,bo bardzo wątpię w to,
aby komuś chciałoby się tworzyć aż tak duży serwer dla żartów.
Tak poza tym,modele są prawdziwe,a nie jakieś wymyślone.
Takie same miały ukazać się w wersji próbnej,więc to prawda.
Wydawnictwo nie chce jak na razie nic zdradzać,aby nie zaliczyć wpadki na samym początku - kolekcja się przyjmie,będzie odzew.

Co do kącika aut w skali 1/18 - w następnym odcinku Audi R8 V10 w kolorze białej perły
  
 
Cytat:
2014-09-15 22:46:50, przemo93 pisze:
Najbardziej ciekawi mnie biały Polonez,rodem od Borewicza. Jak ktoś doda tablice z filmu,to będzie bardzo wierna replika. Takie same miały ukazać się w wersji próbnej,więc to prawda.



Nie miały się ukazać w serii próbnej a się ukazały.
Kupiłem wszystkie bodajże 4 modele z próbnej serii ZKAP, w tym Poloneza.
Jakość w porządku.
Czekam na start serii i muszę się uzbroić w cierpliwość bo kolekcję rozpocznę od numeru nr. 5 z Żukiem bo pierwsze 4 mam/miałem
  
 
Zdjęcia Skodzianki. Z góry przepraszam za jakość zdjęć.
Dodatkowo na szybko porównanie z Abrexem.

















Do gazetki dołączono ulotkę z info o maluchu "Nauka Jazdy"



[ wiadomość edytowana przez: msch00 dnia 2014-09-16 12:00:46 ]
  
 
Cytat:
2014-09-15 22:46:50, przemo93 pisze:
Strona wydaje mi się,prawdziwa,bo bardzo wątpię w to, aby komuś chciałoby się tworzyć aż tak duży serwer dla żartów.



Strona jest prawdziwa tylko nie dziala bo nie jest zatwierdzona... deagostini.idealisci.pl to strona od "idealistow" ktorzy "produkuja" strony internetowe dla roznych przedsiebiorstw itp. itd... niewiadomo jakim sposobem ten link wyciekl ale najwidoczniej to tylko projekt strony dla DeA. Jesli zostanie zatwierdzony pojawi sie na tej prawidlowej stronie : http://www.zlotakolekcjaaut.pl/ ... jesli cokowilek pojawi sie na tej stronie ... wtedy kolekcja wystartuje
  
 
Skoda wygląda super. Przyglądając się liście Sroczki (tego co zostało do wydania) wychodzi że tylko ok 1/4 to samochody polskie
  
 
Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony ze Skody 1000 MB.
Model bardzo przyjemny i w ładnym kolorze. Z ciekawości jeszcze odwiedziłem empiki i leżała jeszcze jedna skoda. Pytałem się pani czy tylko jedną dali. A Pani powiedziała, gdy tylko otworzyła stoisko było aż 5 klientów którzy ją już zakupiły. Więc można stwierdzić że model był wyczekiwany przez wiele osób. Ciekawe czy jeszcze ujrzymy jakieś Skody?
  
 
Strona idealisci już dziś nie działa
  
 
Cytat:
2014-09-17 17:14:43, kadrowiec pisze:
Strona idealisci już dziś nie działa



Owszem, działa

http://deagostini.idealisci.pl/index2.php
  
 
No i poprawili date przy Zuku...

Bo byl 9 zamiast 19


EDIT: Wlasnie zaczelo dzialac... http://www.zlotakolekcjaaut.pl/


[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2014-09-17 18:47:07 ]
  
 
Strona kolekcji już działa, i nawet jakiś konkurs dali
  
 
a na forum węgierskim fotki Trabanta 1.1



  
 
Moze w kolejnej aktualizacji bedzie juz dlugo wyczekiwany Trabant. Wyglada bardzo dobrze wg. mnie. Koledzy, jesli ktos z was jest ze slaska i wie gdzie mozna trafic Zlota Kolekcje niech da informacje, w okolicach Chorzow/Katowice/Bytom.

Z gory dzieki serdeczne.
pozdrowki.
 
 
Cytat:
2014-09-18 00:11:40, skuderia pisze:
Moze w kolejnej aktualizacji bedzie juz dlugo wyczekiwany Trabant. Wyglada bardzo dobrze wg. mnie. Koledzy, jesli ktos z was jest ze slaska i wie gdzie mozna trafic Zlota Kolekcje niech da informacje, w okolicach Chorzow/Katowice/Bytom. Z gory dzieki serdeczne. pozdrowki.



Przecież kolekcja startuje 24 września a dzisiaj z tego co wiem to mamy 18.
  
 
Jest już i spot reklamowy

Reklama
  
 
Cytat:
2014-09-18 05:45:34, Citek pisze:
Przecież kolekcja startuje 24 września a dzisiaj z tego co wiem to mamy 18.



Chodzilo mi o to czy nowa seria pojawi sie w tych samych kioskach co KAP. Wiem kiedy startuje bo i na innych forach dudni o tej informacji juz jakis czas.

[ wiadomość edytowana przez: skuderia dnia 2014-09-18 12:15:33 ]
 
 
Wciąż czekam na jakieś rumuńskie autka, czy w końcu się doczekamy?
  
 
Moze sie doczekamy...

mam nadzieje na Dacie 1100, 1304 i Rocara ... oby byly
  
 
Po co czekać jak można mieć z Rumunii - bardzo fajnie wykonane .
Zamówić można np. u mnie
http://autosworld.eu/masini-de-legenda/