Lada Samara 1500 - RAAD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czółko,
nadszedł w końcu czas aby zarejestrować sie na forum i przedstawić Wam swoją Ładę. Samarę posiadam od nowości tj. od 1991. W ostatnim czasie przeszła kompletny remont blacharsko-lakierniczy oraz dokonanych zostło kilka modyfikacji. Dzięki pomocy Barka udało się skompletować kilka przydatnych gratów i tak Lada została wyposażona w rozpórkę przód góra/dół. Całe zawieszenie w poliuretanach, stab tył. Zawieszenie obniżone i utwardzone, wcześniej był Sachs Sporting Set lecz z niego pozostały sprężyny. Silnik a dokładnie głowica również została poprawiona. Po shamowaniu wyszło 83 km i 134 nm.
Projekt praktycznie jest już skończony pozostały do założenia lampy Morette/Hella i wydech na powiększonych rurach i kolektor 4-2-1.
Mimo doświadczeń z innymi autami z zupełnie innej "półki" jazda Ladą nadal przynosi mi wiele frajdy.
P.S. potrzebuje pomocy jak skutecznie załączyć zdjęcia
  
 
Czołem. Dobrze, że tu trafiłeś.

No to www.fotosik.pl chociażby.

Na Fotosiku opcja Dodaj zdjęcia -> zaznaczyć w
Ograniczenie wiekowe opcję: bez ograniczeń wiekowych -> Wybierz zdjęcie... i dalej chyba już sobie poradzisz.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde,
konto na fotosiku założone ale jak to wkleić teraz na forum?Potrzebne dalsze instrukcje bo w tych kwestiach nie jestem za bardzo oblatany
  
 
Próba
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e3e0843e960431a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23fb4e5ac7adf175.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79ee6b2f00398c12.html
  
 

  
 
Pod każdym zdjęciem masz "Pobierz kody" i tam możesz skopiować odpowiedni kod na forum. Tym razem Cię wyręcze






Ja tam do tuningu nie jestem jakoś przychylny, ale fotele ładne, oryginalne
  
 

cześć Radek!

W końcu się ujawniłeś ze swoją piękną 9-ką.

Kilka auto w klubie przybyło w 2014 roku, jak grzyby po deszczu.
  
 
Witaj Bart!
jak widzisz trochę czasu musiało upłynać abym wyszedł z ukrycia.
Notabene ślędzę forum na biężąco, wiem jak się zmieniało przez okres... nastu lat. Cieszy mnie fakt, że po okresie marazmu klub odżywa. Nieliczni których już tu nie ma i wygrużyli się gdzieś po drodze by mnie pewnie skojarzyli. Jestem jednym ostałym ze "Starej Gwardii".
  
 
Cytat:
2014-01-06 18:04:26, RAAD pisze:
Nieliczni których już tu nie ma i wygrużyli się gdzieś po drodze by mnie pewnie skojarzyli. Jestem jednym ostałym ze "Starej Gwardii".


Jedynym????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
no własnie - jedynym????
  
 
Przecież napisał
Cytat:
jednym



a nie

Cytat:
jedynym

  
 
Panowie Leszek i Andrzej musiałbym być totalnym ignorantem żeby Was tu nie zauważyć/pamiętąć Zwłaszcza Was!
Oczywiście pisząc to miałem na myśli jednym z ....
Dzięki Filip za sprostowanie
  
 
Deska chyba też nie jest oryginalna? Chodzi mi o obudowe licznika i górny schowek.
  
 
To jest nakładka na deskę, coś na wzór tej z Baltica. Można zamówic u Bartka.
  
 
Cytat:
2014-01-07 18:49:16, RAAD pisze:
To jest nakładka na deskę, coś na wzór tej z Baltica. Można zamówic u Bartka.


jakby cos, to mam cos takiego po mojej Samarce do zbycia. Plus owiewki Heko na drzwi do Samary 4/5 drzwi

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986