Zbiornik paliwa Fiat 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, szukam w necie od dłuższego czasu jakiegoś mniejszego baku, który można by podpasować do DFa. Przy okazji swapa na Rovera chciałbym zamontować sobie jakiś tłumik np. Remusa, żeby był miły dla ucha dźwięk ale przy seryjnym baku jet strasznie mało miejsca. Macie jakieś pomysły? Ewentualnie podjąłby się ktoś zmniejszenia seryjnego baku od str. tłumika?
  
 
www.dblackbox.com
Masz na miejscu .
Ewentualnie jeżeli posiadałbyś nowy zbiornik to każdy ogarnięnty spawacz to zrobi .

[ wiadomość edytowana przez: Besslein dnia 2014-02-03 19:45:23 ]
  
 
Jak jesteś zainteresowany zapraszam na priv
  
 
no właśnie jak tam mój zbiornik ??
  
 
Cytat:
2014-02-04 13:05:41, bimber1 pisze:
no właśnie jak tam mój zbiornik ??



Jak chcesz to może być praktycznie na już Nie chciałem ciebie dobijać po ostatniej przygodzie... Rozumiem, że kończymy i wysyłamy?
  
 
Cytat:
2014-02-04 09:48:23, pwr79 pisze:
Jak jesteś zainteresowany zapraszam na priv



Niedługo się odezwę, jakbym kupił nowy zbiornik to dałbys radę przerobić mi go tak jak będę chciał?
  
 
Cytat:
2014-02-03 19:30:05, LUGOL pisze:
Witam, szukam w necie od dłuższego czasu jakiegoś mniejszego baku, który można by podpasować do DFa. Przy okazji swapa na Rovera chciałbym zamontować sobie jakiś tłumik np. Remusa, żeby był miły dla ucha dźwięk ale przy seryjnym baku jet strasznie mało miejsca. Macie jakieś pomysły? Ewentualnie podjąłby się ktoś zmniejszenia seryjnego baku od str. tłumika?



Miejsca jest sporo, potrzebujesz tłumika owalnego z niecentrycznym wyjsciem postawionego nie na płasko tylko w pionie - poszukaj rm motors na allegro robią ładne i dobrze brzmiące tłumiki na wymiar.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2014-02-10 18:57:01 ]
  
 
Cytat:
2014-02-10 13:57:20, LUGOL pisze:
Niedługo się odezwę, jakbym kupił nowy zbiornik to dałbys radę przerobić mi go tak jak będę chciał?



A jak będziesz chciał?
  
 
Chciałbym go trochę zmniejszyć w szerokości, tak żeby było wystarczająco miejsca na tłumik.
  
 
Nie powinno być problemu. Jak coś daj znać.