Emblemat znaczek przedni łada 2106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam i kupię taki emblemet.
Kto ma proszę info na priv.

Pozdrawiam
  
 
http://allegro.pl/emblemat-grila-lada-2106-chromowany-i4026999358.html

Do ogłoszeń jest inny dział.
  
 
Chyba niezbyt rzetelnie szukasz Tydzień temu sprzedałem nowy, oryginalny emblemat do 2106 z czerwonym tłem. Wisiał sobie spokojnie prawie 2 tygodnie na alledrogo, po czym został wylicytowany.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Oprócz tego co Olek sprzedawał był na allegro drugi taki sam w podobnej cenie. Kolega nie sprecyzował jednak na jakim kolorze mu zależy, czarne do szóstek też montowali.
  
 
Oprócz tego co Olek sprzedawał był na allegro drugi taki sam w podobnej cenie. Kolega nie sprecyzował jednak na jakim kolorze mu zależy, czarne do szóstek też montowali.
  
 
Cytat:
2014-03-05 15:54:31, Rafako pisze:
Chyba niezbyt rzetelnie szukasz Tydzień temu sprzedałem nowy, oryginalny emblemat do 2106 z czerwonym tłem. Wisiał sobie spokojnie prawie 2 tygodnie na alledrogo, po czym został wylicytowany. Serdecznie pozdrawiam.



Ten który sprzedawałeś był do 2103 z tego co widziałem. A to inny emblemet. Do 2106 montowali czerwone. chyba wyłącznie.Tej samej były czarne ale to już czarne niestety.
  
 
Cytat:
2014-03-05 19:28:50, felype pisze:
Oprócz tego co Olek sprzedawał był na allegro drugi taki sam w podobnej cenie. Kolega nie sprecyzował jednak na jakim kolorze mu zależy, czarne do szóstek też montowali.


musiało mi umknąć. Dlatego tutaj szukam. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2014-03-06 12:15:32, Siorbas pisze:
Ten który sprzedawałeś był do 2103 z tego co widziałem. A to inny emblemet. Do 2106 montowali czerwone. chyba wyłącznie.Tej samej były czarne ale to już czarne niestety.



Czarne montowane w 90 latach.
  
 
Cytat:
2014-03-06 12:15:32, Siorbas pisze:
Ten który sprzedawałeś był do 2103 z tego co widziałem. A to inny emblemet. Do 2106 montowali czerwone. chyba wyłącznie.Tej samej były czarne ale to już czarne niestety.


Gdyby był do 2103, zostawiłbym go sobie Był do 2106.
Serdecznie pozdrawiam.