Sava effecta 135/70/13 gdzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wie ktoś, gdzie można dostać od ręki komplet takich opon jak w tytule w cenie 100 paru zł/szt. ? Google u mnie działa, dzwoniłem w kilka miejsc i tylko w jednym mieli kpl. za około 200zł szt.
  
 
sava effekta

ale profil 80

70tki

[ wiadomość edytowana przez: namlehc dnia 2014-03-06 15:02:17 ]

z uk

[ wiadomość edytowana przez: namlehc dnia 2014-03-06 15:06:53 ]
  
 
U nas są te gumy dostępne, koszt 184pln. Niestety to marna opona i nikt tego nie trzyma na stanie. Zapewne stąd ta cena. Jest mnóstwo lepszych i tańszych opon
  
 
Interesuje mnie ten model opon, bo wg obiegowej opinii są one najlepsze do rajdowego 126p na lato. Wszyscy poważni zawodnicy w GSMP na nich jeździli, maluch trophy pewnie też.

Jakie opony są lepsze?

[ wiadomość edytowana przez: PitGTR dnia 2014-03-07 22:04:44 ]
  
 
savy juz jakis czas temu zostaly wycofane z produkcji :/
w tym rozmiarze cos sensownego to tylko uniroyal rallye
  
 
oponki
  
 
Uniroyale tak samo dają radę jak Sava?

Ktoś jeździł na tych i na tych?

Co z hankookami?

http://www.motohurt.com/53740,s.html
  
 
nie polecam uniroyala na sucho strasznie gnie się na boki, jak by sie jechało na nalewkach, raczej jest to opona na syf błoto i najlepiej jak jeszcze jest mokro. Totalnie całkiem inna opona niż sava a hankooków nie testowałem, jest jeszcze czasem do kupienia kleber w tym rozmiarze właściwości podobnie jak sava tylko nie wiem czy jeszcze robią nowe.
  
 
I to jest cenna informacja Uniroyal nie pasował mi od początku, bo taka ilość nacięć na oponie i pojedynczych kostek zawsze daje złe właściwości na suchym asfalcie. W związku z brakiem Savy chyba pójdę w stronę Hankooka, bo bieżnikowo są bardzo podobne. Czekam na dalsze opinie
  
 
Ja jezdziłem na uniroyalach ładnych parę lat temu i zdjąłem je od po pierwszej imprezie, gną się na boki straszliwie.
  
 
U mnie na przodzie siedzą Fulda Diadem Dirigo 135/70/13
Jak najbardziej polecam , na mokrym asfalcie robią robotę i na suchym , nierównym też super.
Żeby nie było tak kolorowo to ciężko dostać w tym rozmiarze.



coś takiego http://allegro.pl/135-70-13-fulda-diadem-dirigo-5mm-1szt-i3964366353.html
  
 
Kupiłem hankooki, dam znać czy dają radę.
  
 
gdzie je kupiłeś i za ile??
  
 
TUTEJ

Oponki odpowiednio nadmuchane dają radę i działają
  
 
No okabylem na tej stronr wczesniej i nie kumam czemu sa 2 ceny?

Wiela cie wyszlo z przesylka?
  
 
Wybierz tą niższą, sam dzwoniłem i pytałem. Mnie wyszło 564zł z przesyłką.
  
 
Sava obecnie jest dostępna w rozmiarze 145/70/13
Poza tym ta opona na deszczu jest tez bardzo dobra w porównaniu z innymi drogimi oponami to najlepsza opicia
Tak to trzyma na deszczu i syfie


www.youtube.com/watch?v=Goi28AhvHW0





[ wiadomość edytowana przez: marwell dnia 2014-03-19 10:34:03 ]
  
 
praktycznie nie ma różnicy między mokrym a suchym dla tej opony,przyczepność taka sama w obu środowiskach wnioskując po filmiku