Ranking posiadanych aut

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Było na fejsie, będzie i tutaj...
I takie moje przemyślenia.
Ranking posiadanych aut...
6. Chevrolet Epica - najgorsze auto, przynoszące pecha, nigdy jej tak naprawdę nie lubiłem. Kupiony jako nowy.
5. Łada Samara - pierwsze posiadane auto. Początkowo OK, dużo wspomnień d.j'skich, końcówka dramat.
4. Daewoo Espero - fajna sprawa. Dużo miłych wspomnień, auto bezawaryjne, było... po prostu fajnie...
3. Daewoo Leganza - piękne auto, kochałem je. Odbierałem córkę ze szpitala po porodzie. Czarna, piękna - po prostu beauty - sprzedana tylko dla zmiany na nr. 2. No i audio nie mające do dzisiaj równych.
2. Peugeot 407 2.0 benzyna - spełnienie oczekiwań. Nówka z salonu, mocny silnik, świetna trakcja. Dramatyczne rozstanie po 13 tysiącach przebiegu i przesiadka na nr.6
1. Opel Omega 2.0 8V - po prostu spełnienie marzeń, które czekało 20 lat. Auto nie jest szybkie, ale... Tego się nie da opisać. Wszędzie welur, trakcja lepsza jak w nr.6, i rzesza ludzi którzy je kochają - najbardziej moja Córka. Cisza. Znowu możliwe nagłośnienie. I przede wszystkim - auto, które spowodowało wstrzymanie zakup nowego auta To jest to!

  
 
Cytat:
2014-03-08 19:24:50, DeeJay pisze:
Było na fejsie, będzie i tutaj... I takie moje przemyślenia. Ranking posiadanych aut...



Michał ..a teraz się konkretnie NAPIJ ..i napisz to jeszcze raz...jak człowiek
  
 
Cytat:
2014-03-08 19:28:16, bogdan1 pisze:
Michał ..a teraz się konkretnie NAPIJ ..



Daj spokój. Sąsiad mnie zaprosił wczoraj do siebie
Nie żyję, ale podtrzymuję to co wczoraj napisałem.
  
 
Cytat:
2014-03-09 11:17:21, DeeJay pisze:
Daj spokój. Sąsiad mnie zaprosił wczoraj do siebie Nie żyję, ale podtrzymuję to co wczoraj napisałem.


  
 
Cytat:
2014-03-08 19:24:50, DeeJay pisze:
Ranking posiadanych aut...


Wypisywać po kolei 20 aut????
Za dużo roboty. Z ciekawostek to miałem Syrenę 102,Trabanta i Zastawę 1100. Reszta to zwykłe użytkowe samochody
  
 
1. Fiat 126p - wypadek.
2. Fiat 126p - sprzedany zaraz po zakupie nr 3
3. Fiat 126el - Jest do dziś.
4. Daewoo Espero - użytkowałem go od 2004 do 2013. Odkupiłem je w 2007 lub 2008 roku.
5. Daewoo Nexia - co prawda brata była ale tylko na papierze, to ja nim jeździłem jak Espero było rok w warsztacie po wypadku.
7.Lancia Lybra - też brata ale do tego momentu ja się opiekuje tym samochodem. Obecnie wystawiona na sprzedaż.
8. Opel Astra F.


[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2014-04-15 09:21:01 ]
  
 
Ikarus260, to w założeniach nie miał być zwykły spis samochodów, a ich ocena, zresztą patrz temat...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
No tak Nic się w wątku nie działo wzięc... Zawsze coś.
  
 
cholera ...boję sie coś napisać po opierdolu lucasa48

ale z ciekawostek... syrena 104 , syrena Bosto ( błękitna w kwiatki (te ostatnie to ja ), trabant 601 kombi - przekochane autko w zestawie z pięknie się prowadzącą (w przeciwieństwie do podobnego produktu Niewiadowa ) przyczepką bagażową prod.także NRD (lakierowana w kolorze trabi) ..przy w/w wynalazkach ..Wartburg 1.3 kombi to już pewnie "normalny" wóz /ale też był zajebisty /....innych już nie piszę bo się boję...

albo dobra...bo to też był wynalazek ...po WarczyGolfie ...jeździłem fabrycznie nowym , odebranym od dealera w Poczesnej k/Częstochowy polonezem Atu Plus ..metalik , skórzana kierownica, alufelgi ..itp wypas ...właściwości trakcyjne tego bolida w skali 1-10 =1 i co ważne w porównaniu z Wartburgiem do którego się wręcz przywiązałem ...to była beznadzieja! ..no i tyle ciekawostek
  
 


-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
12. Wartburg 353 - 18lat pierwsze auto ale generalnie masakra (rdza, awaryjność)
11. FSO Polonez rok 95 1.4 najlepszy możliwy wypas (elektr szyby, szyber, fotele groclin, alu, hak) - nie nadążałem dolewać oleju
10. Daewoo Espero 2.0 - niestety mimo na ówczesne czasy autko marzenie wspomnień milion to jednak do późniejszych aut nie przystawało
9. Opel Vectra B 2.0 DTI kombi 2000r - nieźle się prowadził, ogólnie nic do niego nie miałem aż mi pewnego dnia zmuszony byłem zmienić silnik na nowy - wtedy to już mnie wkur....
8. Ford Mondeo 2002 TDCI kombi - doskonale przyśpieszał, miał ładny kolor i wyposażenie ale szybko poszedł w ludzi
7. VW Passat TDI kombi 1999 - generalnie nie najgorszy ale jeden z miliarda w twoim mieście takich samych
6. VW Passat 1.8 TSI sedan 2009r - nienajgorszy ale nudny, średnio się prowadził i był nijaki - zero emocji jak taksówka
5. Peugeot 406 HDI kombi 1999 FL - świetne auto, niesamowicie wygodne, do dziś moja zona uważa ze jeździł na powietrze tak rzadko go tankowaliśmy
Renault Laguna 1998 2.0 benzyna - komfort, komfort, komfort
4. Audi A3 2001 TDI - pocisk, 130KM powodowało ciągły uśmiech na mojej twarzy
3. Skoda Octavia TDI kombi 2002 - niezawodne, siermiężne, proste, pospolite ale NIGDY mnie mnie zawiodło
2. Audi A6 2.5 TDI 2004r kombi quattro - pomimo nienajlepszej opinii o silniku dla mnie auto niemal idealne, 180koni i moment prawie 400 Nm powodował świetne doznania, napęd 4x4 doskonały zimą, uwielbiałem ten samochód, może trochę za dużo palił ale radość z jazdy była bezcenna
1.Mercedes C klasa 2003 kombi 220 cdi - bardzo bogato wyposażony, doskonała trakcja, stosunkowo małe spalanie, niezła dynamika...taki idealny dla mojej rodziny... ciągle się nim taczam

pozdrawiam Was


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2014-06-30 23:09:49 ]
  
 

1. Skoda Octacia I - TDI 90KM - świetny silnik, na ocenę wpływa też stan auta i silnika, niemal ideał, pojemne i dynamiczne
2. Dacia Duster 1.6 16 + gaz - bardzo dobre auto na kiepskie polskie drogi, nie nadaje się za to na autostrady czy nawet drogi ekspresowe, pow 100km/h głośno i dużo pali
3. Seat Toledo - TDI 110KM - jak przy Skodzie, ale miałem już tam duży przebieg i przez to drogi serwis więc poszedł na sell
4. Espero 2.0 - pierwsze moje auto, wygodne, ładne... i na tym plusy się kończą, może nie awaryjne ale problem z wieloma pierdołami, rdzą i spalaniem
5. Fiat Bravo 1.2 - Fiat i wszystko jasne, pół silnika wymieniłem
6. Fiat 126p - stosi w szopie jako auto awaryjne, też awaryjne
  
 
1. 126p hmmmm było to w 1999
2. skoda 120
3. polonez atu
4. golf 2 - szajs jakich mało
5. 1. espero moje niebieskie
5. 2. espero czerwone
5. 3. espero białe
5. 4 tacuma
5. 5 mondeo mk3 tdci
6. 1. frontera
6. 2. vitara


  
 
1.Seat Cordoba 1.9tdi 101km 2003r do tej pory uzytkuje, paliwo, przeglad, oc, filtry i od nowa wklad w czesci przez 3 lata ok 500zl (same podstawowe klocki, tarcze)

2.Ford Transit 2.5d 90r. - zadne inne nawet nowe auto nie odpala jak moj fordzik, -30 na dworze, 2sek i chodzil, do tego spalanie 6-7 ON na 100km

3.Seat Ibiza 1.4 97r. tania obsluga, malo palilo, dosc rzwawy i dobrze sie prowadzil

4.Daewoo Espero 1.5 96r - gdyby nie ruda i silnik 1.5 to milo bylo

5.Seat Ibiza 1.7d 90r. swietne auto, moje pierwsze nie do zarabania ale slaba dostepnosc czesci

6.VW Golf 3 kombi 1.9td 94r. chodzil swietnie, velur, srodek jak w
nowym aucie, gdyby nie problemy z nagrzewnica i pozniej z turbo, to rewelacja

7.Seat Cordoba Vario 1.6 98r - silnik malo dynamiczny i paliwozerny, tanie czesci, wzglednie duze, wygodne
  
 
Cytat:
2014-04-15 09:19:51, Ikarus260 pisze:
1. Fiat 126p - wypadek. 2. Fiat 126p - sprzedany zaraz po zakupie nr 3 3. Fiat 126el - Jest do dziś. 4. Daewoo Espero - użytkowałem go od 2004 do 2013. Odkupiłem je w 2007 lub 2008 roku. 5. Daewoo Nexia - co prawda brata była ale tylko na papierze, to ja nim jeździłem jak Espero było rok w warsztacie po wypadku. 7.Lancia Lybra - też brata ale do tego momentu ja się opiekuje tym samochodem. Obecnie wystawiona na sprzedaż. 8. Opel Astra F. [ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2014-04-15 09:21:01 ]



Lancia Lybra sprzedana.

Zapomniałem dodać jeszcze :
Skoda Forman. Fajne duże autko, które serio mało paliło i było dość wygodne.
  
 
1. Fiat 126el - wagary w 4. kl. liceum z zepsutym wskaźnikiem paliwa i związane z tym powroty do domu w nocy. Zabójcze prędkości 105km/h z kompletem pasażerów na klasowe ogniska - kochane czasy.

2. Espero - jedyne dotąd auto, z którym w pełni się utożsamiałem. Do dzisiaj je widuję w moim mieście z soczewkami H7 od Passata i halogenami z Fabii - podpatrzone u Kolbera. Kubły z Vectry A, pierwsze CB, ach...

3. Ford Mondeo od DeeJaya - pamiętam jak wracałem od Michała z Łodzi i depnąłem Fordzikowi po gazie - od nadmiaru wrażeń kolana mi się rozdygotały. Full wypasik i ukochany centralny zamek, który wszystkie drzwi zaryglował dopiero za 148 razem


4. Fabia - Indiańska driftująca strzała na ośnieżonych parkingach marketowych

5. Astra G - rdzewiała, psuła się, trzeszczała, ale jako jeździła

6. Laguna II - wygodny muł, ale z polotem.

Koniec końców - najlepiej mi było z Esperaczkiem

Ranking od najlepszego: Espero, Mondeo, Maluch, Laguna, Astra, Skoda

Dzięki Michał za ciekawy temat - uciekłem trochę od tej zapieprzającej codzienności.


[ wiadomość edytowana przez: Skorupa-S1 dnia 2014-09-18 18:00:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: Skorupa-S1 dnia 2014-09-18 18:01:11 ]
  
 
Cytat:
2014-09-18 17:58:44, Skorupa-S1 pisze:
3. Ford Mondeo od DeeJaya - pamiętam jak wracałem od Michała z Łodzi i depnąłem Fordzikowi po gazie - od nadmiaru wrażeń kolana mi się rozdygotały. Full wypasik i ukochany centralny zamek, który wszystkie drzwi zaryglował dopiero za 148 razem Dzięki Michał za ciekawy temat - uciekłem trochę od tej zapieprzającej codzienności.



Dzięki za miłe słowa
Co prawda, Mondeo było żony (jeszcze, bo niestety jestem na etapie zdejmowania sim-lock'a), ale o auta zawsze dbałem.
Za jakiś czas pewnie RS'ka będzie do wzięcia, ale tutaj z kylosem musicie się ogarnąć
  
 
Cytat:
2014-09-18 19:08:09, DeeJay pisze:
Za jakiś czas pewnie RS'ka będzie do wzięcia, ale tutaj z kylosem musicie się ogarnąć



no dobrze ze pamietasz bo jak sprzedasz komus wczesniej to lakier gwozdziem porysuje !
  
 
Cytat:
2014-09-18 22:49:43, kylos pisze:
no dobrze ze pamietasz bo jak sprzedasz komus wczesniej to lakier gwozdziem porysuje !



A co tu dużo mówić - Octa w moim rankingu przejmuje żółtą koszulkę lidera
BTW - ja muszę śmiesznie wyglądać w błękitnym aucie w mojej żółtej, ulubionej bluzie
  
 
Jak słońce na niebie