Problem z balansem w aucie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam nastepujacy problem z moim sprzetem car audio mam radio cd pioneer i głosniki z tyłu Blaupunkta mój problem jest taki taki ze jak dam balans na środek to głosniki z tyłu tracą bass i zaczynają nieczysto grać, gdy zjade blanas na lewo to wszystko pieknie dudni i gra fajnie gdy zjade na prawo to to samo wszystko ładnie gra. W czym moze tkwić problem? I czy da sie np. zrobić zeby balans przechodzil z przodu to tylu a nie z prawych głośników na lewe ?
  
 
1. Podaj model radia.

2. Napisz coś więcej tzn.
a) czy radio podłączałeś sam?
b) czy radio podłączone jest poprzez złącze ISO
c) czy masz tak od zakupu?

3 Balance- to ustawienie dźwięku lewo/prawo

4. Do regulacji dźwięku "przód/tył" jest w radiu odpowiednia funkcja "feder" (powinna być pod przyciskiem gdzie się ustawia bas, treble i balance) i tak regulujesz przód - tył. Pytanie natomiast czy Twoje radio ma tę opcję, dlatego patrz pytanie 1.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
No i waśnie mam tą opcje ale chodzi głownie o to, że jak mam balans na 0 to wgl. nie słychać basu ,a jak w balansie ustawie na prawą czy lewą stronę bas wzrasta wstrząsająco a Fader wgl. nie daje basu po przełaczeniu głośników z przednich na tylnie.
  
 
Radio podłaczyłem sam to akurat trudne nie bylo.
nie wiem jaki dokladnie to jest model nie moge powiedzieć
i radio jest podlaczone poprzez zlącze iso tylko tam akurat mam przejsciowke ktora dostalem razem z radiem.
  
 
nie możesz powiedzieć jaki model? -

wg. mnie coś masz popierniczone z kablami w kostce ISO albo w przejściówce

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
no nie ale to nowe radio wszystko w nim jest okay narazie muzyka leci z jednego tylniego glosnika ale skoro mowisz ze to cos z kablami to nie bedzie trudne to naprawic przeloze kabelki w kostce iso i bedzie ok