Zlot LKP 2014

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nikt się nie kwapi to ja założę.

Jak panowie w tym roku ? Są chętni na zlot/spot ? Organizujemy coś na jeden/dwa dni czy odpuszczamy i (korzystając z gościnności naszych sąsiadów/bratanków) spotykamy się np. przy okazji jakiegoś większego zlotu (na Węgrzech) ?

Czekam na wasze przemyślenia i propozycje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Najwyższy moment na działanie w tym temacie
Jest do przegadania wiele. Ile to rzeczy się zadziało, a nie ma często kiedy się spotkać w naszym szerszym gronie klubowym.
Pytanie tylko kiedy by to było i w jakiej lokalizacji.

Ja myślę, co im bliżej środka PL tym lepiej i sprawiedliwiej dla wszystkich "z krańca stron".
Na co najmniej dwa dni zawsze lepiej, bo nie każdemu pasuje a tak by było coś do wyboru... nu i dmuchając na zimne - po prostu pogoda może się trafić któregoś dnia zlotu lepsza.

...takie to moje przemyślenia na tę minutę...

Pozdrawiam,
Valery
  
 
Pomysł fajny, ale ja na ten rok jeszcze Łady nie umobilnię. Więc wiele nie mam do powiedzenia. co innego na przyszły rok.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzeju wcale nie musisz przyjechać Ładą ważne jest to aby się pojawić, wypić piwko, pogadać o autkach i poprostu spędzić fajnie dzień czy nawet dwa
Ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem czegoś w centrum Polski, mam takie wyobrażenia:
Polana coby namioty rozstawić, blisko woda, grill, blisko sklep, niedaleko do cywilizacji
Proponuję jakiś weekend zrobić wspólny


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2014-06-08 21:58:42 ]
  
 
Zacny pomysł milordzie W zeszłym roku nie załapałem się na żadne spotkanie, więc planuję w tym odbić jeśli dojdzie do skutku a na dniach będę wiedział czy Ładną czy też nie. Pomysł namiotu jak najbardziej, ewentualnie może jakiś ośrodek wypoczynkowy asekuracyjnie w pobliżu jakby pogoda miała nie dopisać.
  
 
Dobrze. Miejscówka to, jak rozumiem, szeroko rozumiane centrum Polski (najsprawiedliwiej). A termin ? Lipiec, początek sierpnia ?

Proszę o jak najwięcej propozycji. Jest szansa na rozpropagowanie tego zlotu odpowiednio wcześniej na naszym fanpage i stronie klubowej. Może zaczniemy wreszcie z wysokiego c.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Za%C5%82%C4%99cze_Wielkie

Jest tam wszystko, o czym koledzy piszą plus Park Krajobrazowy.
  
 
A co Panowie powiecie na moją okolicę??


Pokaż mapa zlotu na większej mapie

jest wszystko czego do integracji potrzeba
  
 
Cytat:
2014-06-12 17:55:34, djmarkus pisze:
A co Panowie powiecie na moją okolicę??
Pokaż mapa zlotu na większej mapie jest wszystko czego do integracji potrzeba


Mi pasuje, i na pewno jest bardziej w centrum.
Jest tam jakiś fajny ośrodek, w tej wodzie można się kąpać? Są atrakcje dla dzieciaków?
  
 
Niestety ośrodka jako takiego nie ma jedynie hotel tatar.
Boisko na którym moglibyśmy się rozstawić należy do zarządcy hali sportowej, musiałbym zagadać czy moglibyśmy tam się zatrzymać.
Atrakcje dla dzieciaków no niby jakieś tam są, huśtawki i mała zjażdżalnia w lasku ale poza tym w sezonie są zjeżdżalnie wodne w ogrodzonym i strzeżonym brodziku w zalewie na jednej z plaż, rowerki wodne i łodzie do wynajęcia, barów kilka przy zalewie też jest
W wodzie spokojnie można się kąpać,nawet jak już wspomniałem dzieciaki bez problemu w brodziku mogą poszaleć bo w najgłębszym miejscu jest około 0.5m, w sezonie działa bardzo dobrze wyszkolona grupa WOPR wyposażona w dwie łodzie motorowe tak więc bezpiecznie jest. Zalew mamy dość zadbany i przed sezonem gruntownie czyszczony.
Na basenie pod zadaszeniem zrobili skatepark dla młodzieży, do wynajęcia deskorolki, rolki, wrotki itp.
Dla rowerzystów i pieszych ścieżki dookoła zalewu połączona z ścieżką do parku.
No to chyba tak to wszystko ale mogłem zapomnieć o czymś
  
 
A kwestia terminu ? Jaki miesiąc pasował by wam bardziej ? Lipiec, sierpień ? Bo na czerwiec to raczej już za późno. Wybiera się ktoś w tym roku na Węgry pod koniec sierpnia ? Ja pewnie tak więc obstawałbym raczej za lipcowym terminem zlotu. Ale jak trzeba będzie to się dostosuję.

To co, może któryś z lipcowych weekendów ? Co wy na to ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Terminarz mi podpowiada, że w każdym miesiącu znajdzie się czas na zlot.
  
 
pierwsza miejscówka mi odpowiada bardzo do drugiej Ładą bym już nie leciał, bynajmniej nie tą
  
 
Cytat:
2014-06-14 20:55:59, morphio pisze:
pierwsza miejscówka mi odpowiada bardzo do drugiej Ładą bym już nie leciał, bynajmniej nie tą



Ja również mam takie zdanie.
  
 
eech wygodniccy, pareset km Łada to juz wyczyn?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Trzeba byłoby wybrać taką miejscówkę, żeby przynajmniej większości pasowała.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Każdy kto ma ochotę przyjechać, powinien się odezwać. Wtedy z całej listy wybieramy środek.
  
 
...to ja proponuję prowizoryczną listę startową wczesnego etapu bez ustalonego miejsca i terminu

1. Valery
2. ...
  
 
Prowizoryczna lista startowa wczesnego etapu bez ustalonego miejsca i terminu
1. Valery
2. Cezary
  
 
Prowizoryczna lista startowa wczesnego etapu bez ustalonego miejsca i terminu:

1. Valery
2. Cezary
3. SzokoLada