Zlot LKP 2014 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wrzuciłem fotki na stronę.







Reszta tutaj:

www.facebook.com/media/set/?set=a.641038359325864.1073741834.400525996710436&type=3

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Takie sobie: nie chciało mi się samemu skanować i oddałem do Labu : ) stąd jakość taka sobie. No i to Lomo LCA więc nie ma co oczekiwać więcej.

Album ze Zlotu 2014

[ wiadomość edytowana przez: mpl dnia 2014-07-24 18:07:10 ]
  
 
Jak na moje oko fotki odlotowe.
  
 
dla mnie mistrz

  
 
Nu mistrz właśnie leży, niemal nogami do góry.
  
 
Cytat:
2014-07-25 10:06:16, morphio pisze:
dla mnie mistrz



"Piknik na skraju drogi" - tak jakoś mi się przypomniał tytuł mjej ulubionej książki : )


Do tego lądowanie dwóch sputników... : )
  
 
Ja również dorzucę album z fotkami które wykonałem
>>ALBUM<<

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2014-07-28 14:26:28 ]
  
 
Marek, gdzie są fotki?
  
 
W odnośniku szoko Kliknij w moim poście poniżej słowo >>ALBUM<<
  
 
Ale wstyd, ślepy.
  
 
Tak wspominając zlot doszedłem do wniosku, że było naprawdę fajnie lecz nas nieco mało było. Takie spotkanie solo tylko LKP jest jak najbardziej ok ale czy nie warto byłoby kiedyś pomyśleć o przyłączeniu się do innego klubu na jakiś zlot? Taki większy? Może FSO albo Wołga Klub Polska?
Co myślicie o moich odczuciach?
  
 
Ja jeżdżę na spoty klasyków. Tam można pogadać o wszystkim, ale nie o ładach i nie o nas. Dlatego moim zdaniem, zlot lkp, to zlot lkp, a nie zbiór wszystkiego.
  
 
Ależ Szoko zgadzam się z tobą w całej rozciągłości, oczywiście można też robić solo zlot LKP tego nam nikt nie zabroni lecz czy czasem nie warto byłoby zagościć do innego klubu na zlot tak gościnnie? Otworzyć się na innych i wspólnie coś fajnego zorganizować, przeżyć?

[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2014-09-09 22:13:38 ]
  
 
Myślałem kiedyś o tym i jedyny klub jaki przyszedł mi na myśl to chłopaki z Wolga Klub Polska. Myślę, że z nimi akurat znaleźlibyśmy szybko wspólny język. Raz - nazwijmy to z przyczyn "ideologicznych" - auta produkowane w byłym ZSRR a dwa - mamy w Krakowie Konrada. Jako posiadacz i Łady i Wołgi byłby dobrym "łącznikiem" między naszymi klubami.

Ale to już temat na wiosnę. Znaczy - wspólny zlot - integrować "internetowo" można się już dużo wcześniej.

>> forum WKP <<

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Jak już, to trzeba to robić razem z miłośnikami FSO i 125p. Jest ich dużo. Auta podobnej klasy, no i dużo rzeczy jest wspólnych. Może w taki sposób uda się zwerbować parę osób do nas. Jak Juz poznają zalety ład, to może posprzedają swoje fjuciki i kupią sobie łady. Ale i tak uważam nadal, że to my powinni się spotykać. Trzeba tylko żeby nas było więcej na zlocie. A tak to będzie, że przyjedzie na zlot fjucików, np. 1 osoba i co? Udany zlot lkp?
  
 
Ja wiem, że to nie będzie miarodajne porównanie ale kilka dni temu przeglądałem fotki ze zlotu ZAZ-a na Węgrzech. ZAZ-ików było tyle samo na ichniejszym zlocie co Ładzianek na naszym... Gdzie ZAZ do popularności Łady, obojętnie czy to nasz kraj czy Madziarzy... Gdzie Węgry do populacji Polski... Ale tak to wygląda.

Naszym problemem nie jest liczebność, bo jest nas (nie zawaham się użyć tego słowa) DUŻO. Naszym problemem jest brak dobrej organizacji, 5-6 osób które pociągnęły by takie sprawy jak ogólnopolskie zloty do końca.

Głupio chodzić do każdego mieszkania forumowicza, zabierać kluczyki, zapalać auto i kazać jechać na zlot. Bp; to i nie po chrześcijańsku i niepolitycznie.

W naszym przypadku obecnie sprawdzają się chyba takie spontany jak ostatnio. Kto przyjedzie, ten przyjedzie a atrakcje wymyśla się na bieżąco.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2014-09-10 06:58:20, SzokoLada pisze:
Jak już, to trzeba to robić razem z miłośnikami FSO i 125p. Jest ich dużo. Auta podobnej klasy, no i dużo rzeczy jest wspólnych. Może w taki sposób uda się zwerbować parę osób do nas. Jak Juz poznają zalety ład, to może posprzedają swoje fjuciki i kupią sobie łady. Ale i tak uważam nadal, że to my powinni się spotykać. Trzeba tylko żeby nas było więcej na zlocie. A tak to będzie, że przyjedzie na zlot fjucików, np. 1 osoba i co? Udany zlot lkp?



Organizator Motolegend PRL proponowal mi zebysmy urzadzili nasz zlot w ramach tejze imprezy (sam jezdzi Lada). W tym roku bylo juz za pozno ale w przyszlym mozna pomyslec.

Wazna rzecza jezeli chodzi o nas jest miejsce. Motolegendy organizowane sa na poludniu Polski a dla ludzi z polnocy to trudnosc ktora trzeba zrozumiec.
  
 
A co panowie powiecie na naklejkę zlotową dla tych, którzy zawitali w tym roku do Wielunia ? Znalazłem nawet ciekawy wzór od Only Dropped, który (po pewnych modyfikacjach napisów oczywiście) moglibyśmy wykorzystać.



Kiedyś LKP robiło takie naklejki zlotowe:



Groszowa sprawa a fajna pamiątka po spotkaniu zostaje.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Pomysł świetny mogę się troche pobawić z tym bo jestem teraz na zwolnieniu więc i czas się znajdzie
  
 
Jestem za! Tylko nie jakieś wielkoformatowe, takie 5-8 cm, co wy na to?