Poszukiwanie auta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jestem na etapie poszukiwań auta dokładnie BMW E60, w swoim rejonie obejrzałem już 10 aut i żadne nie spełniło moich oczekiwań mimo że nie były wygórowane. Już mam dosyć słuchania że auto bezwypadkowe igła itp. a po przyjeździe - Panie ja tylko takie sprowadziłem nie wiem co się z nim działo. Co sądzicie o firmach które sprawdzają auta same, tzn. nie trzeba jechać oglądać itp. zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej firmy ponieważ nie mam już siły nerwów oraz szkoda mi pieniędzy i obecnego auta na takie podróże. Czy znacie jakaś firmę godną polecenia ?
  
 
Firmy takiej nie znam, ale jakoś nie umiałbym zaufać. Wolałbym sam sprawdzić, jednak inwestując kasę w brykę wolę się samodzielnie upewnić.
  
 
Moim zdaniem tylko dzięki 'poczcie pantoflowej' można znaleźć dobrego handlarza, który wie jakie auta sprzedaje i przede wszystkim nie kręci przy sprzedaży i szczerze podchodzi do swojego interesu.
Znam takich, którzy kręcili i szybko ludzie się o takich dowiadywali i wypadali z branży. A są i Ci uczciwi, i trzeba szukać takich informacji , chociażby na forach powodzenia!
  
 
Mam podobne danie na ten temat,najlepiej jeżeli sam wszystko dokładnie sprawdzisz przed zakupem samochodu,to co dla jednych jest drobiazgiem dla innych z kolei może być ogromnym minusem,pamiętaj o tym.
  
 
Macie trochę racji tylko widziałem już kilka aut po inspekcjach firm zewnętrznych i robi to na mnie wrażenie. Jakieś diagnostyki, sprawdzanie podwozia. Do jednego przedmówcy chodzi mi o sprAwdzanie a nie sprowadzanie aut
Ale wracając do tematu ja dalej nie znalazłem auta dla siebie, już mi się nie chce podróżować w poszukiwaniach. Urlopu mi szkoda i rodziny a na handlarzy nie mogę patrzeć ...
Znalazłem kilka firm które zajmują się inspekcjami aut. Macie jakieś opinie odnośnie którejś z nich ? Jeszcze nie dzwoniłem porozmawiać na ten temat z nimi bo wolę najpierw Was zapytać o zdanie. Znalazłem takie firmy:
www.mobilekspert.pl
www.motoraporter.pl
www.moto-zakup.pl
www.auto-inspekcja.pl
Słyszeliście coś na ich temat ? Bo te opinie same pochlebne.
  
 
Szczerze mówiąc to a nie znam żadnej z nich osobiście,nazwy gdzieś tam przewijają się przez rożne fora,ale niczego więcej nie mogę tutaj powiedzieć czy warto im zaufać czy też nie.
  
 
Ja bym mimo wszystko nie ryzykował,poza tym firmy zazwyczaj pobierają prowizje aby jakoś się utrzymać na rynku wiec tutaj zakup takiego samochodu będzie tym bardziej droższy.
  
 
Ja bym był ostrozny w taki sposób łatwo się naciąć czego ci nie życzę
  
 
Ja podobnie,już wiele razy słyszało się o różnych oszustwach,więc wg mnie jeżeli chcesz kupić samochód to sam najlepiej jedź obejrzeć i wiesz na co się porywasz. Nic w ciemno.