21063 1300SL 1989 - mpl - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Parę fot z dzisiaj:

Jeszcze polerka i prostowanie zderzaków, chłodnica., pierdół w środku, emblemat - dzień dwa : )))











  
 
Jest boska robi robotę Jak będziesz ją ujeżdżał?? Weekendowo i na specjalne okazje??
  
 
Cytat:
2014-09-08 20:30:42, djmarkus pisze:
Jest boska robi robotę Jak będziesz ją ujeżdżał?? Weekendowo i na specjalne okazje??



No i tak ma być o niej pisane : ))))

Na co dzień, poza okresem kiedy sól po drogach sypią - wtedy w garażu z motórem będzie siedzieć.

Jeszcze ze 2 dni i wyjadę : )
  
 
No i bardzo dobrze bo jak Łada stoi to niszczeje Dbaj o blachę bo to chyba największy minus Ład
  
 
Cytat:
2014-09-08 20:39:14, djmarkus pisze:
No i bardzo dobrze bo jak Łada stoi to niszczeje Dbaj o blachę bo to chyba największy minus Ład



Jeszcze takie coś do tego:

Władca Kół
  
 
No to byłby finał, teraz już tylko pędzelek, skrzynka piwa i "detaling" : )

No może jeszcze nadkola z tyłu plasticzne i nowa uszczelka pod kolektory - bo się okazało, że dmucha : )

Blachy już się nie zmienią. Przydałby się nowy grill i zderzaki, ale to może już niebawem : )














  
 
Zbieram szczękę z podłogi!
  
 
WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Zderzak nieco pogięty ale wrażenie robi kolosalne!
  
 
Dzięki za dobre słowo - ja sam jaram się jak Drezno, jak to mawia mój znajomy z GRH Waffen SS.

Zderzaki już nie będą prostowane bardziej, jak mi chrom popęka to słabo, a już "trzeszczy".

Jak wyczyszczę to pokażę więcej detali ze środka i bagażnik, a jak się zbiorę to jakieś foty w fajnym górskim krajobrazie bo mam za oknem taki.

Pozdrawiam : )

Przy okazji polecam pana Witka - on to wykonał remont tego samochodu - blacharka, lakier, mechanika:

AutoEfek Baranowski

[ wiadomość edytowana przez: mpl dnia 2014-09-15 21:15:18 ]
  
 
No dobra a zdradzisz nam ile kosztowała cię blacharka i malowanie ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Pięknie Marcin, pięknie.
Mam nadzieję że pojeździsz nią dłużej a nie że autko wyląduje na Allegro.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2014-09-15 22:00:24, andrzej_krakow pisze:
Pięknie Marcin, pięknie. Mam nadzieję że pojeździsz nią dłużej a nie że autko wyląduje na Allegro.




Za bardzo mi się podoba, ja to zmieniam zwykłe samochody dość często, Łada jest na dłużej.

1. Jest za fajna żeby ją sprzedać.
2. Nie ma szans sprzedać jej chociaż, za tyle żeby nie stracić : ) - może za 2 - 3 lata jeśli ceny będą rosły tak jak do tej pory.

emde: Powiedzmy, że można by kupić za tę kwotę ze 2 Łady do jazdy : ) acz podmęczone - jak się oswoję z kwotą jaką wydałem na całość remontu to napiszę : ) na razie się zastanawiam, czemu nie kupiłem czegoś normalnego hehe później na Ładę patrze i mi lepiej.
  
 
Dzisiaj zrobiłem rundkę po pracy...

Tak przy okazji, czy mój emblemat powinien mieć srebrne, czy czerwone tło - fale?

Takie coś, niby retro:



Tam trochę niże jeżdżę do pracy : )





Takie drogi lubi Łada : )

  
 
Czerwone. Piękna fura, dbaj o nią.
  
 
Cytat:
2014-09-16 21:13:00, SzokoLada pisze:
Czerwone. Piękna fura, dbaj o nią.



Czyli malowanie : )